Κυριακή, 31 Ιούλιος 2016 12:52

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ: Το πρόγραμμα του Α' ομίλου Καλαμάτας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ: Το πρόγραμμα του Α' ομίλου Καλαμάτας

 

Με την συμμετοχή 10 τελικά ομάδων αφού ο Εθνικός Μελιγαλά παραιτήθηκε θα αρχίσει το Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου σε ένα γύρο ο Α όμιλος της πρώτης φάσης του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.

Αναλυτικά όλο το επίσημο πρόγραμμα του συγκεκριμένου ομίλου είναι το εξής:

1η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου

Πήγασος-Θουρία

Κλειστό 6 μ.μ

Καλαμάτα B.C.-Ευκλής

Τέντα 8 μ.μ

Πρωτέας-Ατλας

Τέντα 6 μ.μ

Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου

Αναγέννηση-ΓΣ Μεσσήνης

Τέντα  6.μμ

 

2η Αγωνιστική

Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου

Θουρία -Καλαμάτα '80

Τέντα 6 μ.μ

Ευκλής - Πήγασος

Τέντα 6 μ.μ

Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου

ΓΣ Μεσσήνης-Καλαμάτα B.C.

Μεσσήνη 6 μ.μ

Ακάδημος-Αναγέννηση

Τέντα 5 μ.μ

 

 

3η Αγωνιστική

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου

Καλαμάτα '80- Ευκλής

Τέντα 7 μ.μ

Πήγασος-ΓΣ Μεσσήνης

Κλειστό 3.30μμ

Καλαμάτα B.C.-Ακάδημος

Τέντα 5 μ.μ

Αναγέννηση-Ατλας

Κλειστό 5.30μμ

 

 

4η Αγωνιστική

Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου

ΓΣ Μεσσήνης-Καλαμάτα '80

Μεσσήνη 8 μ.μ

Ακάδημος-Πήγασος

Τέντα 5 μ.μ

Ατλας-Καλαμάτα B.C.

Τέντα 7 μ.μ

Πρωτέας-Αναγέννηση

Κλειστό 3.30μμ

Ευκλής-Θουρία

Κλειστο 5.30μμ

 

 

 

5η Αγωνιστική

Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου

Θουρία-ΓΣ Μεσσήνης

Τέντα 8 μμ

Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου

Καλαμάτα '80-Ακάδημος

Τέντα 3 μμ

Πήγασος-Ατλας

Κλειστό 3.30μμ

Καλαμάτα B.C.-Πρωτέας

Τέντα 5 μ.μ

 

 

6η Αγωνιστική

Σάββατο 1 Οκτωβρίου

Ατλας-Καλαμάτα '80

Τέντα 7μ.μ

Πρωτέας-Πήγασος

Κλειστό 3.30μμ

Ακάδημος-Θουρία

Τέντα 5 μμ

ΓΣ Μεσσήνης-Ευκλής

Μεσσήνη 6 μ.μ

 

 

 

7η Αγωνιστική

Σάββατο 8 Οκτωβρίου

Καλαμάτα B.C.-Αναγέννηση

Τέντα 5μ.μ

Θουρία-Ατλας

Τέντα 3μ.μ

Κυριακή 9 Οκτωβρίου

Καλαμάτα 80-Πρωτέας

Κλειστό 5.30μμ

Ευκλής-Ακάδημος

Τέντα 6.μ.μ

 

 

8η Αγωνιστική

Σάββατο 15 Οκτωβρίου

Αναγέννηση-Πήγασος

Τέντα 3μ.μ

Πρωτέας-Θουρία

Τέντα 5μ.μ

Ατλας-Ευκλής

Τέντα 7μμ

Ακάδημος - ΓΣ Μεσσήνης

Κλειστό 8 μ.μ

 

 

9η Αγωνιστική

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Πήγασος-Καλαμάτα B.C

Κλειστό 3.30μμ

Ευκλής-Πρωτέας

Τέντα 4μ. μ

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

Καλαμάτα ''80-Αναγέννηση

Τέντα 8 μ.μ

ΓΣ Μεσσήνης-Ατλας

Μεσσήνη 3 μ.μ

 

 

10η Αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου

Καλαμάτα B.C.-Καλαμάτα '80

Τέντα 3 μ.μ

Αναγέννηση-Θουρία

Τέντα 5μ.μ

Πρωτέας-ΓΣ Μεσσήνης

Τέντα 7μ.μ

Κυριακή 30 Οκτωβρίου

Ατλας-Ακάδημος

Τέντα 6 μ.μ

 

 

11η Αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Ακάδημος-Πρωτέας

Τέντα 3.μμ

Ευκλής-Αναγέννηση

Τέντα 5 μ.μ

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

Καλαμάτα '80-Πήγασος

Κλειστό 3.30μμ

Θουρία-Καλαμάτα B..C.

 

Τέντα 8 μ.μ

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ