Δευτέρα, 02 Οκτώβριος 2017 14:49

Το πρόγραμμα της Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Η κλήρωση της Α’ κατηγορίας έφερε κόντρες των 4 καλαματιανών ομάδων στην πρεμιέρα καθώς θα παίξουν ΑΟ Θουρίας - Ευκλής και Ατλας - Καλαμάτα B.C.

Το ίδιο θα συμβεί και στον 1ο όμιλο της Β’ κατηγορίας όπου στην πρεμιέρα θα έχουμε τους αγώνες Αναγέννηση - Δαϊκλής και Ακάδημος - ΠΑΟΚ Καλαμάτας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του α’ γύρου στην Α’ τοπική έχει ως εξής:


1η αγωνιστική

ΑΕ Σπάρτης - ΣΔΥ Τρίπολης

Σπαρτιατικός - Απόλλωνας Τρίπολης

Πολύβιος - ΓΣ Μεσσήνης

Πελασγός - Λακωνικός Κρόνος

ΑΟ Θουρίας - Ευκλής

Ατλας - Καλαμάτα B.C.

 

2η αγωνιστική

Απόλλωνας Τρίπολης - ΑΕ Σπάρτης

ΓΣ Μεσσήνης - Σπαρτιατικός

Λακωνικός Κρόνος - Πολύβιος

Ευκλής - Πελασγός

Καλαμάτα B.C. - ΑΟ Θουρίας

ΣΔΥ Τρίπολης - Ατλας

 

3η αγωνιστική

ΑΕ Σπάρτης - ΓΣ Μεσσήνης

Σπαρτιατικός - Λακωνικός Κρόνος

Πολύβιος - Ευκλής

Πελασγός - Καλαμάτα B.C.

ΑΟ Θουρίας - Ατλας

ΣΔΥ Τρίπολης - Απόλλωνας Τρίπολης

 

4η αγωνιστική

Λακωνικός Κρόνος - ΑΕ Σπάρτης

Ευκλής - Σπαρτιατικός

Καλαμάτα B.C. - Πολύβιος

Ατλας - Πελασγός

ΑΟ Θουρίας - ΣΔΥ Τρίπολης

ΓΣ Μεσσήνης - Απόλλωνας Τρίπολης

 

5η αγωνιστική

ΑΕ Σπάρτης - Ευκλής

Σπαρτιατικός - Καλαμάτα B.C.

Πολύβιος - Ατλας

Πελασγός - ΑΟ Θουρίας

ΣΔΥ Τρίπολης - ΓΣ Μεσσήνης

Απόλλωνας Τρίπολης - Λακωνικός Κρόνος

 

6η αγωνιστική

Καλαμάτα B.C. - ΑΕ Σπάρτης

Ατλας - Σπαρτιατικός

ΑΟ Θουρίας - Πολύβιος

Πελασγός - ΣΔΥ Τρίπολης

Ευκλής - Απόλλωνας Τρίπολης

Λακωνικός Κρόνος - ΓΣ Μεσσήνης

 

7η αγωνιστική

ΑΕ Σπάρτης - Ατλας

Σπαρτιατικός - ΑΟ Θουρίας

Πολύβιος - Πελασγός

ΣΔΥ Τρίπολης - Λακωνικός Κρόνος

Απόλλωνας Τρίπολης - Καλαμάτα B.C.

ΓΣ Μεσσήνης - Ευκλής

 

8η αγωνιστική

ΑΟ Θουρίας - ΑΕ Σπάρτης

Πελασγός - Σπαρτιατικός

Πολύβιος - ΣΔΥ Τρίπολης

Ατλας - Απόλλωνας Τρίπολης

Καλαμάτα B.C. - ΓΣ Μεσσήνης

Ευκλής - Λακωνικός Κρόνος

 

9η αγωνιστική

ΑΕ Σπάρτης - Πελασγός

Σπαρτιατικός - Πολύβιος

ΣΔΥ Τρίπολης - Ευκλής

Απόλλωνας Τρίπολης - ΑΟ Θουρίας

ΓΣ Μεσσήνης - Ατλας

Λακωνικός Κρόνος - Καλαμάτα B.C.

 

10η αγωνιστική

Πολύβιος - ΑΕ Σπάρτης

Σπαρτιατικός - ΣΔΥ Τρίπολης

Πελασγός - Απόλλωνας Τρίπολης

ΑΟ Θουρίας - ΓΣ Μεσσήνης

Ατλας - Λακωνικός Κρόνος

Καλαμάτα B.C. - Ευκλής

 

11η αγωνιστική

ΑΕ Σπάρτης - Σπαρτιατικός

ΣΔΥ Τρίπολης - Καλαμάτα B.C.

Απόλλωνας Τρίπολης - Πολύβιος

ΓΣ Μεσσήνης - Πελασγός

Λακωνικός Κρόνος - ΑΟ Θουρίας

Ευκλής - Ατλας

 

 

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ