Πέμπτη, 27 Δεκέμβριος 2018 18:30

Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: Το πρόγραμμα από 13η έως 16η αγωνιστική.

Γράφτηκε από τον

Το πλήρες πρόγραμμα της Α1 μπάσκετ, από τη 13η έως τη 16η αγωνιστική, ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ.

Παράλληλα, η διοργανώτρια αρχή γνωστοποίησε ότι η εξ αναβολής αναμέτρηση της 7ης αγωνιστικής, μεταξύ του Κολοσσού Ρόδου και του Παναθηναϊκού, θα διεξαχθεί την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου και ώρα 3 μ.μ., στο Βενετόκλειο.

Το πρόγραμμα από τη 13η έως και τη 16η αγωνιστική:

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1

«Μελίνα Μερκούρη» 15:30 Ρέθυμνο-Αρης (Basket League Show ΕΡΤ2)

«Αντώνης Τρίτσης» 15:30 Χολαργός-Πανιώνιος (Basket League Show ΕΡΤ2)

«Νίκος Σαμαράς» 15:30 Ήφαιστος Λήμνου-Λαύριο (Basket League Show ΕΡΤ2)

ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Κολοσσός Ρόδου (COSMOTE SPORT 4)

PAOK Sports Arena 17:30 ΠΑΟΚ-Περιστέρι (ΕΡΤ2)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1

«Δημήτρης Τόφαλος» 17:00 Προμηθέας Πάτρας-Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/1

«Τάσος Καμπούρης» 15:30 Κύμη-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ2)

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1

«Μελίνα Μερκούρη» 15:45 Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ (Basket League Show ΕΡΤ2)

«Δημήτρης Τόφαλος» 15:45 Προμηθέας Πάτρας-Κολοσσός Ρόδου (Basket League Show ΕΡΤ2)

«Τάσος Καμπούρης» 15:45 Κύμη-Πανιώνιος (Basket League Show ΕΡΤ2)

ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Περιστέρι (COSMOTE SPORT 4)

Αλεξάνδρειο 17:30 Αρης-Λαύριο (Basket League Show ΕΡΤ2)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1

«Αντώνης Τρίτσης» 17:00 Χολαργός-Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/1

«Νίκος Σαμαράς» 15:30 Ήφαιστος Λήμνου-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ2)

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1

Βενετόκλειο 15:00 Κολοσσός Ρόδου-Χολαργός (Basket League Show ΕΡΤ2)

Λαυρίου 15:30 Λαύριο-Ρέθυμνο (Basket League Show ΕΡΤ2)

Νέας Σμύρνης 15:30 Πανιώνιος-Ήφαιστος Λήμνου (Basket League Show ΕΡΤ2)

PAOK Sports Arena 17:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (ΕΡΤ2)

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1

«Ανδρέας Παπανδρέου» 17:00 Περιστέρι-Προμηθέας Πάτρας (ΕΡΤ2)

ΣΕΦ 17:00 Ολυμπιακός-Κύμη (COSMOTE SPORT 4)

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/1

ΟΑΚΑ 19:00 Παναθηναϊκός-Άρης (COSMOTE SPORT 4)

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2

«Αντώνης Τρίτσης» 15:45 Χολαργός-Περιστέρι (Basket League Show ΕΡΤ2)

«Τάσος Καμπούρης» 15:45 Κύμη-Κολοσσός Ρόδου (Basket League Show ΕΡΤ2)

Αλεξάνδρειο 15:45 Άρης-Πανιώνιος (Basket League Show ΕΡΤ2)

ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο (COSMOTE SPORT 4)

«Δημήτρης Τόφαλος» 18:00 Προμηθέας Πάτρας-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ2)

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2

«Νίκος Σαμαράς» 15:30 Ήφαιστος Λήμνου-Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)

ΔΕΥΤΕΡΑ 4/2

Λαυρίου 15:30 Λαύριο-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ2)

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ