Δευτέρα, 25 Αύγουστος 2014 18:52

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ: Πρεμιέρα στη Λευκάδα ο Αρκαδικός - το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ: Πρεμιέρα στη Λευκάδα ο Αρκαδικός - το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Έγινε σήμερα το πρωί η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Α2 κατηγορίας ανδρών με τον Αρκαδικό να ξεκινά το πρωτάθλημα από την Λευκάδα.. Αναλυτικά το πρόγραμμα:



1η Αγωνιστική – 11/10/14
ΟΦΗ – Φίλιππος Βέροιας
Ερμής Λαγκαδά – Ηλυσιακός
Αετός – Καβάλα
Λαύριο – Εθνικός Πειραιώς
Δόξα Λευκάδας – Αρκαδικός
Ίκαρος Καλλιθέας – Ηρακλής
Ψυχικό – Παγκράτι

2η Αγωνιστική – 18/10/14
Ηλυσιακός – ΟΦΗ
Καβάλα – Ερμής Λαγκαδά
Εθνικός Πειραιώς – Αετός
Αρκαδικός – Λαύριο
Ηρακλής – Δόξα Λευκάδας
Παγκράτι – Ίκαρος Καλλιθέας
Φίλιππος Βέροιας – Ψυχικό

3η Αγωνιστική – 25/10/14
ΟΦΗ – Καβάλα
Ερμής Λαγκαδά – Εθνικός Πειραιώς
Αετός – Αρκαδικός
Λαύριο – Ηρακλής
Δόξα Λευκάδας – Παγκράτι
Ίκαρος Καλλιθέας – Ψυχικό
Φίλιππος Βέροιας – Ηλυσιακός

4η Αγωνιστική – 01/11/14
Εθνικός Πειραιώς – ΟΦΗ
Αρκαδικός – Ερμής Λαγκαδά
Ηρακλής – Αετός
Παγκράτι – Λαύριο
Ψυχικό – Δόξα Λευκάδας
Ίκαρος Καλλιθέας – Φίλιππος Βέροιας
Καβάλα – Ηλυσιακός
5η Αγωνιστική – 08/11/14
ΟΦΗ – Αρκαδικός
Ερμής Λαγκαδά – Ηρακλής
Αετός – Παγκράτι
Λαύριο – Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας – Ίκαρος Καλλιθέας
Φίλιππος Βέροιας – Καβάλα
Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιώς

6η Αγωνιστική – 15/11/14
Ηρακλής – ΟΦΗ
Παγκράτι – Ερμής Λαγκαδά
Ψυχικό – Αετός
Ίκαρος Καλλιθέας – Λαύριο
Δόξα Λευκάδας – Φίλιππος Βέροιας
Αρκαδικός – Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιώς – Καβάλα

7η Αγωνιστική – 22/11/14
ΟΦΗ – Παγκράτι
Ερμής Λαγκαδά – Ψυχικό
Αετός – Ίκαρος Καλλιθέας
Λαύριο – Δόξα Λευκάδας
Φίλιππος Βέροιας – Εθνικός Πειραιώς
Ηλυσιακός – Ηρακλής
Καβάλα – Αρκαδικός

8η Αγωνιστική – 29/11/14
Ψυχικό – ΟΦΗ
Ίκαρος Καλλιθέας – Ερμής Λαγκαδά
Δόξα Λευκάδας – Αετός
Λαύριο – Φίλιππος Βέροιας
Παγκράτι – Ηλυσιακός
Ηρακλής – Καβάλα
Αρκαδικός – Εθνικός Πειραιώς

9η Αγωνιστική – 06/12/14
ΟΦΗ – Ίκαρος Καλλιθέας
Ερμής Λαγκαδά – Δόξα Λευκάδας
Αετός – Λαύριο
Φίλιππος Βέροιας – Αρκαδικός
Ηλυσιακός – Ψυχικό
Καβάλα – Παγκράτι
Εθνικός Πειραιώς – Ηρακλής

10η Αγωνιστική – 13/12/14
Δόξα Λευκάδας – ΟΦΗ
Λαύριο – Ερμής Λαγκαδά
Αετός – Φίλιππος Βέροιας
Ίκαρος Καλλιθέας – Ηλυσιακός
Ψυχικό – Καβάλα
Παγκράτι – Εθνικός Πειραιώς
Ηρακλής – Αρκαδικός

11η Αγωνιστική – 10/01/15
ΟΦΗ – Λαύριο
Ερμής Λαγκαδά – Αετός
Φίλιππος Βέροιας – Ηρακλής
Ηλυσιακός – Δόξα Λευκάδας
Καβάλα – Ίκαρος Καλλιθέας
Εθνικός Πειραιώς – Ψυχικό
Αρκαδικός – Παγκράτι

12η Αγωνιστική – 17/01/15
Αετός – ΟΦΗ
Ερμής Λαγκαδά – Φίλιππος Βέροιας
Λαύριο – Ηλυσιακός
Δόξα Λευκάδας – Καβάλα
Ίκαρος Καλλιθέας – Εθνικός Πειραιώς
Ψυχικό – Αρκαδικός
Παγκράτι – Ηρακλής

13η Αγωνιστική – 24/01/15
ΟΦΗ – Ερμής Λαγκαδά
Φίλιππος Βέροιας – Παγκράτι
Ηλυσιακός – Αετός
Καβάλα – Λαύριο
Εθνικός Πειραιώς – Δόξα Λευκάδας
Αρκαδικός – Ίκαρος Καλλιθέας
Ηρακλής – Ψυχικό

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ