Πέμπτη, 23 Ιούλιος 2015 21:20

Εγινε η κλήρωση του παιδικού πρωταθλήματος - Τζάμπολ στις 5 Σεπτεμβρίου

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Εγινε η κλήρωση του παιδικού πρωταθλήματος - Τζάμπολ στις 5 Σεπτεμβρίου

Παρουσία αντιπροσώπων των ενδιαφερομένων σωματείων έγινε την Τετάρτη το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ η κλήρωση των αγώνων της πρώτης φάσης του παιδικού πρωταθλήματος η έναρξη του οποίου θα γίνει το Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά η κλήρωση του πρωταθλήματος είναι:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΓΣ Μεσσήνης - Παναθηναϊκός
Ακάδημος - Πρωτέας
Θουρία - Πήγασος
Καλαμάτα '80 - Ατλας
Αναγέννηση - Ευκλής

2η αγωνιστική
Πρωτέας - ΓΣ Μεσσήνης
Πήγασος - Ακάδημος
Ατλας - Θουρία
Παναθηναϊκός - Αναγέννηση
Ευκλής - Καλαμάτα '80

3η αγωνιστική
ΓΣ Μεσσήνης - Πήγασος
Ακάδημος - Ατλας
Θουρία - Ευκλής
Καλαμάτα '80 - Αναγέννηση
Παναθηναϊκός - Πρωτέας

4η αγωνιστική
Ατλας - ΓΣ Μεσσήνης
Καλαμάτα '80 - Παναθηναϊκός
Ευκλής - Ακάδημος
Πήγασος - Πρωτέας
Αναγεννηση - Θουρία

5η αγωνιστική
ΓΣ Μεσσήνης - Ευκλής
Ακάδημος - Αναγέννηση
Θουρία - Καλαμάτα '80
Παναθηναϊκός - Πήγασος
Πρωτέας - Ατλας

6η αγωνιστική
Αναγέννηση -  ΓΣ Μεσσήνης
Καλαμάτα '80 - Ακάδημος
Θουρία - Παναθηναϊκός
Ευκλής - Πρωτέας
Ατλας - Πήγασος

7η αγωνιστική
ΓΣ Μεσσήνης - Καλαμάτα '80
Ακάδημος - Θουρία
Παναθηναϊκός - Ατλας
Πρωτέας - Αναγεννηση
Πήγασος - Ευκλής

8η αγωνιστική
Θουρία - ΓΣ Μεσσήνης
Ακάδημος - Παναθηναϊκός
Καλαμάτα '80 - Πρωτέας
Αναγέννηση - Πήγασος
Ευκλής - Ατλας

9η αγωνιστική
ΓΣ Μεσσήνης -  Ακάδημος
Παναθηναϊκός - Ευκλής
Πρωτέας - Θουρία
Πήγασος - Καλαμάτα '80
Ατλας - Αναγεννηση

Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Κορώνη - Δίωνας Κυπαρ.
ΝΟ Πύλου - ΑΣ Τριφυλίας
Ρεπό ο ΓΣ Γαργαλιάνων

2η αγωνιστική
Δίωνας Κυπαρ. - ΓΣ Γαργαλιάνων
ΑΣ Τριφυλίας - Κορώνη
Ρεπό ο ΝΟ Πύλου

3η αγωνιστική
ΓΣ Γαργαλιάνων - ΑΣ Τριφυλίας
Κορώνη - ΝΟ Πύλου
Ρεπό ο Δίωνας Κυπαρ.

4η αγωνιστική
ΝΟ Πύλου - ΓΣ Γαργαλιάνων
ΑΣ Τριφυλίας - Δίωνας Κυπαρ.
Ρεπό η Κορώνη

5η αγωνιστική
ΓΣ Γαργαλιάνων - Κορώνη
Δίωνας Κυπαρ. - ΝΟ Πύλου
Ρεπό ο ΑΣ Τριφυλίας

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αρκαδικός - Απόλλωνας Τριπολης
Σύλλογος Δρομέων - Πελασγός
Ρεπό ο Πολύβιος

2η αγωνιστική
Απόλλωνας Τρίπολης - Πολύβιος
Πελασγός - Αρκαδικός
Ρεπό ο Σύλλογος Δρομέων

3η αγωνιστική
Πολύβιος - Πελασγός
Αρκαδικός - Σύλλογος Δρομέων
Ρεπό ο Απόλλωνας Τρίπολης

4η αγωνιστική
Σύλλογος Δρομέων - Πολύβιος
Πελασγός - Απόλλωνας Τρίπολης
Ρεπό ο Αρκαδικός

5η αγωνιστική
Πολύβιος - Αρκαδικός
Απόλλωνας Τρίπολης - Σύλλογος Δρομέων
Ρεπό ο Πελασγός

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕ Σπάρτης - Λακωνικός Κρόνος
Φιλαθλητικός - Λύκοι Σπάρτης
Ρεπό ο Σπαρτιατικός

2η αγωνιστική
Λακωνικός Κρόνος - Σπάρτιατικός
Λύκοι Σπάρτης - ΑΕ Σπάρτης
Ρεπό ο Φιλαθλητικός

3η αγωνιστική
Σπαρτιατικός - Λύκοι Σπάρτης
ΑΕ Σπάρτης - Φιλαθλητικός
Ρεπό ο Λακωνικός Κρόνος

4η αγωνιστική
Φιλαθλητικός - Σπαρτιατικός
Λύκοι Σπάρτης - Λακωνικος Κρόνος
Ρεπό η ΑΕ Σπάρτης

5η αγωνιστική
Σπαρτιατικός - ΑΕ Σπάρτης
Λακωνικός Κρόνος - Φιλαθλητικός
Ρεπό οι Λύκοι Σπάρτης

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Γύθειο - ΑΟ Κροκεών
Μονεμβάσια - Βατικιώτης
ΑΠΟΕΛ Μολάων - Αίαντας

2η αγωνιστική
Βατικιώτης - Γύθειο
Αίαντας - Μονεμβάσια
ΑΟ Κροκεών - ΑΠΟΕΛ Μολάων

3η αγωνιστική
Γύθειο - Αίαντας
Μονεμβάσια - ΑΠΟΕΛ Μολάων
ΑΟ Κροκεών - Βατικιώτης

4η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ Μολάων - Γύθειο
Μονεμβάσια - ΑΟ Κροκεών
Αίαντας - Βατικιώτης

5η αγωνιστική
Γλυθειο - Μοενμβάσια
ΑΟ Κροκεών - Αίαντας
Βατικιώτης - ΑΠΟΕΛ Μολάων

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ