Σάββατο, 29 Αύγουστος 2015 11:30

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ: Εντός έδρας με Πεντέλη ξεκινά ο Σπαρτιατικός

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Την Κυριακή 11 Οκτωβρίου θα αρχίσει ο φετινός 1ος όμιλος της Γ' εθνικής κατηγορίας με τον νεοφώτιστο σε αυτόν Σπαρτιατικό να υποδέχεται - σύμφωνα με των χθεσινή κλήρωση - την ομάδα της Πεντέλης.

Το πλήρες πρόγραμμα του πρώτου γύρου είναι το εξής:

1η αγωνιστική - 11/10/15
Οιαξ Ναυπλίου - ΚΑΟΚ Παλαίμων
Απόλλωνας Σμύρνης - Κεραυνός Αιγίου
Χαρίλαος Τρικούπης - Νέα Ιωνία
Πόλις ΑΣ - ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας
Ακράτα - Μανδραικός
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - Γλαύκος
Σπαρτιατικός- Πεντέλη

2η αγωνιστική - 18/10/15
Κεραυνός Αιγίου- Οιαξ Ναυπλίου
ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας - Χαρίλαος Τρικούπης
Νέα Ιωνία- Απόλλωνας Σμύρνης
Μανδραικός- Πόλις ΑΣ
Γλαύκος - Ακράτα
Πεντέλη- ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
ΚΑΟΚ Παλαίμων - Σπαρτιατικός

3η αγωνιστική - 25/10/15
Οιαξ Ναυπλίου - Νέα Ιωνία
Απόλλωνας Σμύρνης - ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας
Χαρίλαος Τρικούπης - Μανδραικός
Πόλις ΑΣ - Γλαύκος
Ακράτα-Πεντέλη
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - Σπαρτιατικός
ΚΑΟΚ Παλαίμων- Κεραυνός Αιγίου

4η αγωνιστική - 01/11/15
ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας - Οιαξ Ναυπλίου
Μανδραικός - Απόλλωνας Σμύρνης
Γλαύκος- Χαρίλαος Τρικούπης
Πεντέλη - Πόλις ΑΣ
Σπαρτιατικός - Ακράτα
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - ΚΑΟΚ Παλαίμων
Νέα Ιωνία- Κεραυνός Αιγίου

5η αγωνιστική - 08/11/15
Οιαξ Ναυπλίου - Μανδραικός
Απόλλωνας Σμύρνης - Γλαύκος
Χαρίλαος Τρικούπης -Πεντέλη
Πόλις ΑΣ - Σπαρτιατικός
Ακράτα - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
ΚΑΟΚ Παλαίμων - Νέα Ιωνία
Κεραυνός Αιγίου- ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας

6η αγωνιστική - 15/11/15
Γλαύκος- Οιαξ Ναυπλίου
Πεντέλη - Απόλλωνας Σμύρνης
Σπαρτιατικός - Χαρίλαος Τρικούπης
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - Πόλις ΑΣ
Ακράτα - ΚΑΟΚ Παλαίμων
Μανδραικός - Κεραυνός Αιγίου
ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας - Νέα Ιωνία

7η αγωνιστική - 22/11/15
Οιαξ Ναυπλίου - Πεντέλη
Απόλλωνας Σμύρνης - Σπαρτιατικός
Χαρίλαος Τρικούπης - ΦΕΑ ΝΦ/ ΝΧ
Πόλις ΑΣ - Ακράτα
ΚΑΟΚ Παλαίμων- ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας
Κεραυνός Αιγίου- Γλαύκος
Νέα Ιωνία- Μανδραικός

8η αγωνιστική - 29/11/15
Σπαρτιατικός - Οιαξ Ναυπλίου
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - Απόλλωνας Σμύρνης
Ακράτα- Χαρίλαος Τρικούπης
Πόλις ΑΣ - ΚΑΟΚ Παλαίμων
Πεντέλη - Κεραυνός Αιγίου
Γλαύκος- Νέα Ιωνία
Μανδραικός- ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας

9η αγωνιστική - 06/12/15
Οιαξ Ναυπλίου - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
Απόλλωνας Σμύρνης - Ακράτα
Χαρίλαος Τρικούπης - Πόλις ΑΣ
ΚΑΟΚ Παλαίμων- Μανδραικός
Κεραυνός Αιγίου- Σπαρτιατικός
Νέα Ιωνία- Πεντέλη
ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας - Γλαύκος

10η αγωνιστική - 13/12/15
Ακράτα- Οιαξ Ναυπλίου
Πόλις ΑΣ - Απόλλωνας Σμύρνης
Χαρίλαος Τρικούπης - ΚΑΟΚ Παλαίμων
ΦΕΑ ΝΦ /ΝΧ - Κεραυνός Αιγίου
Σπαρτιατικός- Νέα Ιωνία
Πεντέλη- ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας
Γλαύκος- Μανδραικός

11η αγωνιστική - 20/12/15
Οιαξ Ναυπλίου - Πόλις ΑΣ
Απόλλωνας Σμύρνης - Χαρίλαος Τρικούπης
ΚΑΟΚ Παλαίμων - Γλαύκος
Κεραυνός Αιγίου- Ακράτα
Νέα Ιωνία - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας - Σπαρτιατικός
Μανδραικός- Πεντέλη

12η αγωνιστική - 10/01/16
Χαρίλαος Τρικούπης - Οιαξ Ναυπλίου
Απόλλωνας Σμύρνης - ΚΑΟΚ Παλαίμων
Πόλις ΑΣ - Κεραυνός Αιγίου
Ακράτα - Νέα Ιωνία
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας
Σπαρτιατικός - Μανδραικός
Πεντέλη- Γλαύκος

13η αγωνιστική - 17/01/16
Οιαξ Ναυπλίου - Απόλλωνας Σμύρνης
ΚΑΟΚ Παλαίμων-Πεντέλη
Κεραυνός Αιγίου - Χαρίλαος Τρικούπης
Νέα Ιωνία- Πόλις ΑΣ
ΑΕ Ικαρου/Καλλιθέας - Ακράτα
Μανδραικός- ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
Γλαύκος - Σπαρτιατικός

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ