Δευτέρα, 12 Αύγουστος 2013 22:37

To πρόγραμμα των τριών ομίλων της Γ' τοπικής στη Μεσσηνία

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ για την ερχόμενη σεζόν. Το πρόγραμμα των τριών ομίλων της Γ' τοπικής έχει ως εξής:

 

Γ' ΤΟΠΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Διόδια
Πλατύ - Καλό Νερό
Κοπανάκι - Θύελλα Κόκλας
ΠΑΟ Καλ. - ΑΕ Γαργαλιάνων
Ρεπό: Πανευαϊκός

2η αγωνιστική
Διόδια - Πλατύ
Πανευαϊκός - Θύελλα Μερόπης
Θύελλα Κόκλας - ΑΕ Γαργαλιάνων
Καλό Νερό - ΠΑΟ Καλ.
Ρεπό: Κοπανάκι

3η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Πλατύ
Κοπανάκι - Πανευαϊκός
ΠΑΟ Καλ. - Διόδια
Θύελλα Κόκλας - Καλό Νερό
Ρεπό: ΑΕ Γαργαλιάνων

4η αγωνιστική
Διόδια - Θύελλα Κόκλας
Πανευαϊκός - ΑΕ Γαργαλιάνων
Πλατύ - ΠΑΟ Καλ.
Κοπανάκι - Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Καλό Νερό

5η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - ΠΑΟ Καλ.
ΑΕ Γαργαλιάνων - Κοπανάκι
Θύελλα Κόκλας - Πλατύ
Καλό Νερό - Πανευαϊκός
Ρεπό: Διόδια

6η αγωνιστική
Πανευαϊκός - Διόδια
Κοπανάκι - Καλό Νερό
ΠΑΟ Καλ. - Θύελλα Κόκλας
ΑΕ Γαργαλιάνων - Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Πλατύ

7η αγωνιστική
Διόδια - Κοπανάκι
Πλατύ - Πανευαϊκός
Θύελλα Κόκλας - Θύελλα Μερόπης
Καλό Νερό - ΑΕ Γαργαλιάνων
Ρεπό: ΠΑΟ Καλ.

8η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Καλό Νερό
Κοπανάκι - Πλατύ
ΠΑΟ Καλ. - Πανευαϊκός
ΑΕ Γαργαλιάνων - Διόδια
Ρεπό: Θύελλα Κόκλας

9η αγωνιστική
Πανευαϊκός - Θύελλα Κόκλας
Πλατύ - ΑΕ Γαργαλιάνων
ΠΑΟ Καλ. - Κοπανάκι
Καλό Νερό - Διόδια
Ρεπό: Θύελλα Μερόπης


Γ' ΤΟΠΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Στενωσιά  -  Χαρακοπιό
Νέδουσα Αλ.  -  Αμφιθέα
Νέστωρ Πύλου  -  Αιθαία
Αβραμιού  -  Χατζή

2η αγωνιστική
Νέδουσα Αλ.  -  Στενωσιά
Χαρακοπιό  -  Νέστωρ Πύλου
Αμφιθέα  -  Αβραμιού
Χατζή  -  Αιθαία

3η αγωνιστική
Στενωσιά  -  Νέστωρ Πύλου
Αβραμιού  -  Νέδουσα Αλ.
Χατζή  -  Χαρακοπιό
Αιθαία  -  Αμφιθέα

4η αγωνιστική
Αβραμιού  -  Στενωσιά
Νέστωρ Πύλου  -  Χατζή
Νέδουσα Αλ.  -  Αιθαία
Χαρακοπιό  -  Αμφιθέα


5η αγωνιστική
Στενωσιά  -  Χατζή
Αιθαία  -  Αβραμιού
Αμφιθέα  -  Νέστωρ Πύλου
Χαρακοπιό  -  Νέδουσα Αλ.

6η αγωνιστική
Αιθαία  -  Στενωσιά
Χατζή  -  Αμφιθέα
Αβραμιού  -  Χαρακοπιό
Νέστωρ Πύλου  -  Νέδουσα Αλ.

7η αγωνιστική
Αμφιθέα  -  Στενωσιά
Χαρακοπιό  -  Αιθαία
Νέδουσα Αλ.  -  Χατζή
Νέστωρ Πύλου  -  Αβραμιού

Γ' ΤΟΠΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1 αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - Πράσινα Πουλιά
Αναγέννηση - ΑΕΚ Καλ.
Θησέας - Ατρόμητος Καλ.
Ικαρος - Δαναός
Ρεπό: Μάνη

2η αγωνιστική
Πράσινα Πουλιά - Αναγέννηση
Μάνη - Θύελλα Παρ.
Ατρόμητος Καλ. - Δαναός
ΑΕΚ Καλ. - Ικαρος
Ρεπό: Θησέας

3η αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - Αναγέννηση
Θησέας - Μάνη
Ικαρος - Πράσινα Πουλιά
Ατρόμητος Καλ. - ΑΕΚ Καλ.
Ρεπό: Δαναός

4η αγωνιστική
Πράσινα Πουλιά - Ατρόμητος Καλ.
Μάνη - Δαναός
Αναγέννηση - Ικαρος
Θησέας - Θύελλα Παρ.
Ρεπό: ΑΕΚ Καλ.

5η αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - Ικαρος
Δαναός - Θησέας
Ατρόμητος Καλ. - Αναγέννηση
ΑΕΚ Καλ. - Μάνη
Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

6η αγωνιστική
Μάνη - Πράσινα Πουλιά
Θησέας - ΑΕΚ Καλ.
Ικαρος - Ατρόμητος Καλ.
Δαναός - Θύελλα Παρ.
Ρεπό: Αναγέννηση

7η αγωνιστική
Πράσινα Πουλιά - Θησέας
Αναγέννηση - Μάνη
Ατρόμητος Καλ. - Θύελλα Παρ.
ΑΕΚ Καλ. - Δαναός
Ρεπό: Ικαρος

8η αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - ΑΕΚ Καλ.
Θησέας - Αναγέννηση
Ικαρος - Μάνη
Δαναός - Πράσινα Πουλιά
Ρεπό: Ατρόμητος Καλ.

9η αγωνιστική
Μάνη - Ατρόμητος Καλ.
Αναγέννηση - Δαναός
Ικαρος - Θησέας
ΑΕΚ Καλ. - Πράσινα Πουλιά
Ρεπό: Θύελλα Παρ.




  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ