Δευτέρα, 12 Αύγουστος 2013 22:37

To πρόγραμμα των τριών ομίλων της Γ' τοπικής στη Μεσσηνία

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
To πρόγραμμα των τριών ομίλων της Γ' τοπικής στη Μεσσηνία

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ για την ερχόμενη σεζόν. Το πρόγραμμα των τριών ομίλων της Γ' τοπικής έχει ως εξής:

 

Γ' ΤΟΠΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Διόδια
Πλατύ - Καλό Νερό
Κοπανάκι - Θύελλα Κόκλας
ΠΑΟ Καλ. - ΑΕ Γαργαλιάνων
Ρεπό: Πανευαϊκός

2η αγωνιστική
Διόδια - Πλατύ
Πανευαϊκός - Θύελλα Μερόπης
Θύελλα Κόκλας - ΑΕ Γαργαλιάνων
Καλό Νερό - ΠΑΟ Καλ.
Ρεπό: Κοπανάκι

3η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Πλατύ
Κοπανάκι - Πανευαϊκός
ΠΑΟ Καλ. - Διόδια
Θύελλα Κόκλας - Καλό Νερό
Ρεπό: ΑΕ Γαργαλιάνων

4η αγωνιστική
Διόδια - Θύελλα Κόκλας
Πανευαϊκός - ΑΕ Γαργαλιάνων
Πλατύ - ΠΑΟ Καλ.
Κοπανάκι - Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Καλό Νερό

5η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - ΠΑΟ Καλ.
ΑΕ Γαργαλιάνων - Κοπανάκι
Θύελλα Κόκλας - Πλατύ
Καλό Νερό - Πανευαϊκός
Ρεπό: Διόδια

6η αγωνιστική
Πανευαϊκός - Διόδια
Κοπανάκι - Καλό Νερό
ΠΑΟ Καλ. - Θύελλα Κόκλας
ΑΕ Γαργαλιάνων - Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Πλατύ

7η αγωνιστική
Διόδια - Κοπανάκι
Πλατύ - Πανευαϊκός
Θύελλα Κόκλας - Θύελλα Μερόπης
Καλό Νερό - ΑΕ Γαργαλιάνων
Ρεπό: ΠΑΟ Καλ.

8η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Καλό Νερό
Κοπανάκι - Πλατύ
ΠΑΟ Καλ. - Πανευαϊκός
ΑΕ Γαργαλιάνων - Διόδια
Ρεπό: Θύελλα Κόκλας

9η αγωνιστική
Πανευαϊκός - Θύελλα Κόκλας
Πλατύ - ΑΕ Γαργαλιάνων
ΠΑΟ Καλ. - Κοπανάκι
Καλό Νερό - Διόδια
Ρεπό: Θύελλα Μερόπης


Γ' ΤΟΠΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Στενωσιά  -  Χαρακοπιό
Νέδουσα Αλ.  -  Αμφιθέα
Νέστωρ Πύλου  -  Αιθαία
Αβραμιού  -  Χατζή

2η αγωνιστική
Νέδουσα Αλ.  -  Στενωσιά
Χαρακοπιό  -  Νέστωρ Πύλου
Αμφιθέα  -  Αβραμιού
Χατζή  -  Αιθαία

3η αγωνιστική
Στενωσιά  -  Νέστωρ Πύλου
Αβραμιού  -  Νέδουσα Αλ.
Χατζή  -  Χαρακοπιό
Αιθαία  -  Αμφιθέα

4η αγωνιστική
Αβραμιού  -  Στενωσιά
Νέστωρ Πύλου  -  Χατζή
Νέδουσα Αλ.  -  Αιθαία
Χαρακοπιό  -  Αμφιθέα


5η αγωνιστική
Στενωσιά  -  Χατζή
Αιθαία  -  Αβραμιού
Αμφιθέα  -  Νέστωρ Πύλου
Χαρακοπιό  -  Νέδουσα Αλ.

6η αγωνιστική
Αιθαία  -  Στενωσιά
Χατζή  -  Αμφιθέα
Αβραμιού  -  Χαρακοπιό
Νέστωρ Πύλου  -  Νέδουσα Αλ.

7η αγωνιστική
Αμφιθέα  -  Στενωσιά
Χαρακοπιό  -  Αιθαία
Νέδουσα Αλ.  -  Χατζή
Νέστωρ Πύλου  -  Αβραμιού

Γ' ΤΟΠΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1 αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - Πράσινα Πουλιά
Αναγέννηση - ΑΕΚ Καλ.
Θησέας - Ατρόμητος Καλ.
Ικαρος - Δαναός
Ρεπό: Μάνη

2η αγωνιστική
Πράσινα Πουλιά - Αναγέννηση
Μάνη - Θύελλα Παρ.
Ατρόμητος Καλ. - Δαναός
ΑΕΚ Καλ. - Ικαρος
Ρεπό: Θησέας

3η αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - Αναγέννηση
Θησέας - Μάνη
Ικαρος - Πράσινα Πουλιά
Ατρόμητος Καλ. - ΑΕΚ Καλ.
Ρεπό: Δαναός

4η αγωνιστική
Πράσινα Πουλιά - Ατρόμητος Καλ.
Μάνη - Δαναός
Αναγέννηση - Ικαρος
Θησέας - Θύελλα Παρ.
Ρεπό: ΑΕΚ Καλ.

5η αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - Ικαρος
Δαναός - Θησέας
Ατρόμητος Καλ. - Αναγέννηση
ΑΕΚ Καλ. - Μάνη
Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

6η αγωνιστική
Μάνη - Πράσινα Πουλιά
Θησέας - ΑΕΚ Καλ.
Ικαρος - Ατρόμητος Καλ.
Δαναός - Θύελλα Παρ.
Ρεπό: Αναγέννηση

7η αγωνιστική
Πράσινα Πουλιά - Θησέας
Αναγέννηση - Μάνη
Ατρόμητος Καλ. - Θύελλα Παρ.
ΑΕΚ Καλ. - Δαναός
Ρεπό: Ικαρος

8η αγωνιστική
Θύελλα Παρ. - ΑΕΚ Καλ.
Θησέας - Αναγέννηση
Ικαρος - Μάνη
Δαναός - Πράσινα Πουλιά
Ρεπό: Ατρόμητος Καλ.

9η αγωνιστική
Μάνη - Ατρόμητος Καλ.
Αναγέννηση - Δαναός
Ικαρος - Θησέας
ΑΕΚ Καλ. - Πράσινα Πουλιά
Ρεπό: Θύελλα Παρ.




  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ