Δευτέρα, 12 Αύγουστος 2013 22:48

Το πρόγραμμα της Α' τοπικής στην Μεσσηνία

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ για την ερχόμενη σεζόν. Το πρόγραμμα τη Α' τοπικής έχει ως εξής:


Source: http://www.eleftheriaonline.gr/notosport/football/item/1300-messinia-b-topiki

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΤΟΠΙΚΗΣ

1η αγωνιστική
Δώριο - Εθνικός Μελιγαλά
Απόλλωνας Καλ. - Σπεργογεία
Εράνη - Τσικλητήρας Πύλου
Κυπαρισσία - Ομόνοια
Ολυμπιακός Καλ. - Αστέρας Αρφαρών
Φαραί - Τέλλος Αγρας
Πάμισος - Μεθώνη
Διαβολίτσι - Ανδρούσα

2η αγωνιστική
Απόλλωνας Καλ. - Δώριο
Εθνικός Μελιγαλά - Εράνη
Σπεργογεία - Κυπαρισσία
Τσικλητήρας Πύλου - Ολυμπιακός Καλ.
Ομόνοια - Φαραί
Αστέρας Αρφαρών - Πάμισος
Τέλλος Αγρας - Ανδρούσα
Μεθώνη - Διαβολίτσι

3η αγωνιστική
Δώριο - Εράνη
Κυπαρισσία - Απόλλωνας Καλ.
Ολυμπιακός Καλ. - Εθνικός Μελιγαλά
Φαραί - Σπεργογεία
Πάμισος - Τσικλητήρας Πύλου
Ανδρούσα - Ομόνοια
Διαβολίτσι - Αστέρας Αρφαρών
Τέλλος Αγρας - Μεθώνη

4η αγωνιστική
Κυπαρισσία - Δώριο
Εράνη - Ολυμπιακός Καλ.
Απόλλωνας Καλ. - Φαραί
Εθνικός Μελιγαλά - Πάμισος
Σπεργογεία - Ανδρούσα
Τσικλητήρας Πύλου - Διαβολίτσι
Ομόνοια - Μεθώνη
Αστέρας Αρφαρών - Τέλλος Αγρας

5η αγωνιστική
Δώριο - Ολυμπιακός Καλ.
Φαραί - Κυπαρισσία
Πάμισος - Εράνη
Ανδρούσα - Απόλλωνας Καλ.
Διαβολίτσι - Εθνικός Μελιγαλά
Μεθώνη - Σπεργογεία
Τέλλος Αγρας - Τσικλητήρας Πύλου
Ομόνοια - Αστέρας Αρφαρών

6η αγωνιστική
Φαραί - Δώριο
Ολυμπιακός Καλ. - Πάμισος
Κυπαρισσία - Ανδρούσα
Εράνη - Διαβολίτσι
Απόλλωνας Καλ. - Μεθώνη
Εθνικός Μελιγαλά - Τέλλος Αγρας
Σπεργογεία - Αστέρας Αρφαρών
Τσικλητήρας Πύλου - Ομόνοια

7η αγωνιστική
Δώριο - Πάμισος
Ανδρούσα - Φαραί
Διαβολίτσι - Ολυμπιακός Καλ.
Μεθώνη - Κυπαρισσία
Τέλλος Αγρας - Εράνη
Αστέρας Αρφαρών - Απόλλωνας Καλ.
Ομόνοια - Εθνικός Μελιγαλά
Σπεργογεία - Τσικλητήρας Πύλου

8η αγωνιστική
Ανδρούσα - Δώριο
Πάμισος - Διαβολίτσι
Φαραί - Μεθώνη
Ολυμπιακός Καλ. - Τέλλος Αγρας
Κυπαρισσία - Αστέρας Αρφαρών
Εράνη - Ομόνοια
Απόλλωνας Καλ. - Τσικλητήρας Πύλου
Εθνικός Μελιγαλά - Σπεργογεία

9η αγωνιστική
Δώριο - Διαβολίτσι
Μεθώνη - Ανδρούσα
Τέλλος Αγρας - Πάμισος
Αστέρας Αρφαρών - Φαραί
Ομόνοια - Ολυμπιακός Καλ.
Τσικλητήρας Πύλου - Κυπαρισσία
Σπεργογεία - Εράνη
Εθνικός Μελιγαλά - Απόλλωνας Καλ.

10η αγωνιστική
Μεθώνη - Δώριο
Διαβολίτσι - Τέλλος Αγρας
Ανδρούσα - Αστέρας Αρφαρών
Πάμισος - Ομόνοια
Φαραί - Τσικλητήρας Πύλου
Ολυμπιακός Καλ. - Σπεργογεία
Κυπαρισσία - Εθνικός Μελιγαλά
Εράνη - Απόλλωνας Καλ.

11η αγωνιστική
Δώριο - Τέλλος Αγρας
Αστέρας Αρφαρών - Μεθώνη
Ομόνοια - Διαβολίτσι
Τσικλητήρας Πύλου - Ανδρούσα
Σπεργογεία - Πάμισος
Εθνικός Μελιγαλά - Φαραί
Απόλλωνας Καλ. - Ολυμπιακός Καλ.
Εράνη - Κυπαρισσία

12η αγωνιστική
Αστέρας Αρφαρών - Δώριο
Τέλλος Αγρας - Ομόνοια
Μεθώνη - Τσικλητήρας Πύλου
Διαβολίτσι - Σπεργογεία
Ανδρούσα - Εθνικός Μελιγαλά
Πάμισος - Απόλλωνας Καλ.
Φαραί - Εράνη
Ολυμπιακός Καλ. - Κυπαρισσία

13η αγωνιστική
Δώριο - Ομόνοια
Τσικλητήρας Πύλου - Αστέρας Αρφαρών
Σπεργογεία - Τέλλος Αγρας
Εθνικός Μελιγαλά - Μεθώνη
Απόλλωνας Καλ. - Διαβολίτσι
Εράνη - Ανδρούσα
Κυπαρισσία - Πάμισος
Ολυμπιακός Καλ. - Φαραί

14η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου - Δώριο
Ομόνοια - Σπεργογεία
Αστέρας Αρφαρών - Εθνικός Μελιγαλά
Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας Καλ.
Μεθώνη - Εράνη
Διαβολίτσι - Κυπαρισσία
Ανδρούσα - Ολυμπιακός Καλ.
Πάμισος - Φαραί

15η αγωνιστική
Δώριο - Σπεργογεία
Εθνικός Μελιγαλά - Τσικλητήρας Πύλου
Απόλλωνας Καλ. - Ομόνοια
Εράνη - Αστέρας Αρφαρών
Κυπαρισσία - Τέλλος Αγρας
Ολυμπιακός Καλ. - Μεθώνη
Φαραί - Διαβολίτσι
Πάμισος - Ανδρούσα

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ