Δευτέρα, 23 Μάιος 2016 14:44

Οι μεταδόσεις του EURO από την ΕΡΤ

Γράφτηκε από τον

 

Στο Ραδιομέγαρο ήδη οργανώνονται ενόψει του Euro 2016 της Γαλλίας (10 Ιουνίου με 10 Ιουλίου) και κατ' αποκλειστικότητα η στήλη του Mediaρχη του Sport24.gr σας παρουσιάζει το πρόγραμμα των μεταδόσεων.

Φυσικά θα υπάρχει και καθημερινή εκπομπή με ρεπορτάζ, στιγμιότυπα και καλεσμένους.

 

Παρασκευή 10/6

 

22:00 Γαλλία - Ρουμανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Σάββατο 11/6

 

16:00 Αλβανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

19:00 Ουαλία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

22:00 Αγγλία - Ρωσία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Κυριακή 12/6

 

16:00 Τουρκία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

19:00 Πολωνία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

22:00 Γερμανία - Ουκρανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Δευτέρα 13 Ιουνίου

 

16:00 Ισπανία - Τσεχία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

19:00 Ιρλανδία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

22:00 Βέλγιο - Ιταλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Τρίτη 14 Ιουνίου

 

19:00 Αυστρία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

22:00 Πορτογαλία - Ισλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Τετάρτη 15 Ιουνίου

 

16:00 Ρωσία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

19:00 Ρουμανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

22:00 Γαλλία - Αλβανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Πέμπτη 16 Ιουνίου

 

16:00 Αγγλία - Ουαλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

19:00 Ουκρανία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

22:00 Γερμανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Παρασκευή 17 Ιουνίου

 

16:00 Ιταλία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

19:00 Τσεχία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

22:00 Ισπανία - Τουρκία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

Σάββατο 18 Ιουνίου

 

16:00 Βέλγιο - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

19:00 Ισλανδία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

22:00 Πορτογαλία - Αυστρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Κυριακή 19 Ιουνίου

 

22:00 Ελβετία - Γαλλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

22:00 Ρουμανία - Αλβανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

Δευτέρα 20 Ιουνίου

 

22:00 Σλοβακία - Αγγλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

22:00 Ρωσία - Ουαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

Τρίτη 21 Ιουνίου

 

19:00 Βόρεια Ιρλανδία - Γερμανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

19:00 Ουκρανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

22:00 Κροατία - Ισπανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

22:00 Τσεχία - Τουρκία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

Τετάρτη 22 Ιουνίου

 

19:00 Ισλανδία - Αυστρία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

19:00 Ουγγαρία - Πορτογαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

22:00 Σουηδία - Βέλγιο, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

22:00 Ιταλία - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ