Δευτέρα, 23 Μάιος 2016 14:44

Οι μεταδόσεις του EURO από την ΕΡΤ

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Οι μεταδόσεις του EURO από την ΕΡΤ

 

Στο Ραδιομέγαρο ήδη οργανώνονται ενόψει του Euro 2016 της Γαλλίας (10 Ιουνίου με 10 Ιουλίου) και κατ' αποκλειστικότητα η στήλη του Mediaρχη του Sport24.gr σας παρουσιάζει το πρόγραμμα των μεταδόσεων.

Φυσικά θα υπάρχει και καθημερινή εκπομπή με ρεπορτάζ, στιγμιότυπα και καλεσμένους.

 

Παρασκευή 10/6

 

22:00 Γαλλία - Ρουμανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Σάββατο 11/6

 

16:00 Αλβανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

19:00 Ουαλία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

22:00 Αγγλία - Ρωσία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Κυριακή 12/6

 

16:00 Τουρκία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

19:00 Πολωνία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

22:00 Γερμανία - Ουκρανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Δευτέρα 13 Ιουνίου

 

16:00 Ισπανία - Τσεχία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

19:00 Ιρλανδία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

22:00 Βέλγιο - Ιταλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Τρίτη 14 Ιουνίου

 

19:00 Αυστρία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

22:00 Πορτογαλία - Ισλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Τετάρτη 15 Ιουνίου

 

16:00 Ρωσία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

19:00 Ρουμανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

22:00 Γαλλία - Αλβανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Πέμπτη 16 Ιουνίου

 

16:00 Αγγλία - Ουαλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

19:00 Ουκρανία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

22:00 Γερμανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

Παρασκευή 17 Ιουνίου

 

16:00 Ιταλία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

19:00 Τσεχία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

22:00 Ισπανία - Τουρκία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

Σάββατο 18 Ιουνίου

 

16:00 Βέλγιο - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

19:00 Ισλανδία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

22:00 Πορτογαλία - Αυστρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

Κυριακή 19 Ιουνίου

 

22:00 Ελβετία - Γαλλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

 

22:00 Ρουμανία - Αλβανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

Δευτέρα 20 Ιουνίου

 

22:00 Σλοβακία - Αγγλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

22:00 Ρωσία - Ουαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

Τρίτη 21 Ιουνίου

 

19:00 Βόρεια Ιρλανδία - Γερμανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

19:00 Ουκρανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

 

22:00 Κροατία - Ισπανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

22:00 Τσεχία - Τουρκία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

Τετάρτη 22 Ιουνίου

 

19:00 Ισλανδία - Αυστρία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

 

19:00 Ουγγαρία - Πορτογαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

 

22:00 Σουηδία - Βέλγιο, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

 

22:00 Ιταλία - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ