Κυριακή, 05 Ιούνιος 2016 20:03

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους

Γράφτηκε από τον

Ολοκληρώθηκαν σήμερα οι αγώνες των πρωταθλητών των ΕΠΣ για την άνοδο στη Γ' εθνική κατηγορία.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι τελικές βαθμολογίες στους 14 ομίλους:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Ποταμουδιών-Ορφέας Ξάνθης    3-0

ΑΕ Διδυμοτείχου-Δόξα Προσκυνητών    3-2

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Δόξα Προσκυνητών    9    8-8

2.Ορφέας Ξάνθης    9    9-10

---------------------------------------------------

3.ΑΕ Διδυμότειχου    8    7-8

4.Ηρακλής Ποταμουδιών    8    9-7

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου    1-0

Δόξα Πετρούσας-Μακεδονικός    3-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.ΑΟ Καρδίας    15    14-5

2.Απόλλων Παραλιμνίου    10    11-5

---------------------------------------------------

3.Μακεδονικός    7    5-10

4.Δόξα Πετρούσας    3    7-17

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Αλμωπός Αριδαίας-ΜΓΟ Στρατωνίου    2-0

Νάουσα-Πάικο Γουμένισσας    7-3

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Αλμωπός Αριδαίας    14    13-3

2.Νάουσα    11    15-7

-----------------------------------------

3.Στρατώνι    8    6-6

4.Πάικο Γουμένισσας    0    3-21

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Αγ. Παντ.    4-3

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου-Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς    2-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Μακεδονικός Φούφα    14    9-5

2.ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου    11    7-6

---------------------------------------------------

3.Μακεδονικός Αγ. Παντ.    7    10-10

4.Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς    1    4-9

 

 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.    2-2

ΑΟ Βελισσαρίου-Δόξα Γαρδικίου    4-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Μαύροι Αετοί    11    14-7

2.Αστέρας Πετρίτη    10    7-8

------------------------------------------

3.ΑΟ Βελισσαρίου    9    11-7

4.Δόξα Γαρδικίου    4    6-16

 

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής    2-1

Ηρακλής Βόλου-ΑΟ Σελλάνων    1-3

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Απόλλων Λάρισας    16    12-3

2.Διαγόρας Σεβαστής    11    11-5

------------------------------------------

3.ΑΟ Σελλάνων    7    6-10

4.Ηρακλής Βόλου    0    4-15

 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Αίολος-Ολυμπιακός Λαμίας    1-3

Θήβα-ΑΕ Ιστιαίας    0-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Θήβα    14    11-4

2.ΑΕ Ιστιαίας    10    12-5

-------------------------------------------------

3.Ολυμπιακός Λαμίας    10    8-8

4.Αίολος Καρπενησίου    0    5-19

 

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Τηλυκράτης-Αστέρας Ιτέας    3-2

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αμβρακία Κωστακιών    0-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Τηλυκράτης    14    13-4

2.Αμβρακία Κωστακίων    11    11-9

---------------------------------------------------

3.Ναυπακτιακός Αστέρας    6    5-7

4.Αστέρας Ιτέας    3    10-19

 

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Αετός Κορυδ.-Προοδευτική    1-1

Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος    1-4

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Προοδευτική    11    7-2

2.Άγιος Ιερόθεος    11    10-5

------------------------------------------

3.Αετός Κορυδ.    5    7-7

4.Αιγάλεω    3    5-15

*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς του Αιγάλεω με την Προοδευτική που είχε διακοπεί

 

 

10ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Αίγειρος Μυστεγνών-Ποσειδών Καρδαμύλων    4-1

Ρόδος-Πανθηραϊκός    2-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Ρόδος    18    19-2

2.Πανθηραϊκός    10    8-4

---------------------------------------------------

3.Ποσειδών Καρδαμύλων    4    3-14

4.Αίγειρος Μυστεγνών    3    6-16

 

 

11ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Ζευγολατιού-Πυθαγόρας    1-0

Θύελλα Ραφήνας-Ζωφριά    3-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Θύελλα Ραφήνας    14    11-0

2.ΑΟ Ζευγολατιού    13    8-5

--------------------------------------------

3.Ζωφριά    4    5-12

4.Πυθαγόρας    3    3-10

 

 

12ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Εικοσιμίας    7-1

Αχαϊκή-ΑΟ Τσιλιβή    4-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Αχαϊκή    13    12-5

2.Αστέρας Αμαλιάδας    13    16-5

--------------------------------------------------

3.ΑΟ Τσιλιβή    8    10-11

4.ΑΟ Εικοσιμίας    0    4-21

 

 

13ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Ολυμπιακός Γυθείου-Τσικλητήρας Πύλου    1-1

ΑΕ Λέρνας-Δόξα Μεγαλόπολης    0-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Τσικλητήρας Πύλου    11    6-2

2.Δόξα Μεγαλόπολης    11    9-7

---------------------------------------------------

3.ΑΕ Λέρνας    8    5-5

4.Ολυμπιακός Γυθείου    2    4-10

 

 

14ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τα αποτελέσματα

Άρης Περιβολίων-ΑΕ Εργαζομένων ΙΝΚΑ    2-1

ΠΟ Ατσαλένιου-ΟΦ Ιεράπετρας    2-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.ΠΟ Ατσαλένιου    11    11-4

2.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ    10    6-6

------------------------------------------

3.Άρης Περιβολίων    7    6-10

4.ΟΦ Ιεράπετρας    5    3-6

 

Πηγή: pamebala.gr

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ