Δευτέρα, 02 Σεπτέμβριος 2013 13:20

Εντός με Βάρδα ξεκινάει η Καλαμάτα, στο Μεσολόγγι ο Μεσσηνιακός - Ολο το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Γράφτηκε από τον

Εντός έδρας με τον ΠΑΟ Βάρδας θα ξεκινήσει το φετινό πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής για την Καλαμάτα. Αντιθετα ο Μεσσηνιακός κάνει πρεμιέρα εκτός έδρας με την Α.Ε. Μεσολογγίου. Μεσσηνιακός - Καλαμάτα την 5η αγωνιστική.

 

Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ' εθνικής, όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση στη Φλώρινα:

1η αγωνιστική

Κόρινθος – Αρης Αιτωλικού
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός – ΠΦΟ Πανόπουλου
ΑΕ Ερμιονίδας – Εθνικός Σαγέικων
Αχαϊκή – Ατρόμητος Λάππα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Πανναυπλιακός
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Παναρκαδικός
ΑΕ Μεσολογγίου – Μεσσηνιακός

2η αγωνιστική

Καλαμάτα – Κόρινθος
Αρης Αιτωλικού – Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΦΟ Πανόπουλου – Αχαϊκή
Εθνικός Σαγέικων – ΑΕ Καραϊσκάκης
Ατρόμητος Λάππα – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Πανναυπλιακός – Μεσσηνιακός
Παναρκαδικός – ΑΕ Μεσολογγίου

3η αγωνιστική

Κόρινθος – Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Καλαμάτα
Αχαϊκή – Αρης Αιτωλικού
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΠΦΟ Πανόπουλου
Μεσσηνιακός – Εθνικός Σαγέικων
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΦΟ Πανόπουλου
Πανναυπλιακός – Παναρκαδικός

4η αγωνιστική

ΑΕ Ερμιονίδας – Κόρινθος
Παναργειακός – Αχαϊκή
Καλαμάτα – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αρης Αιτωλικού – Δόξα Νέας Μανωλάδας
ΠΑΟ Βάρδας – Μεσσηνιακός
ΠΦΟ Πανόπουλου – ΑΕ Μεσολογγίου
Εθνικός Σαγέικων – Παναρκαδικός
Ατρόμητος Λάππα – Πανναυπλιακός

5η αγωνιστική

Κόρινθος – Αχαϊκή
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Παναργειακός
Μεσσηνιακός – Καλαμάτα
ΑΕ Μεσολογγίου – Αρης Αιτωλικού
Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας
Πανναυπλιακός – ΠΦΟ Πανόπουλου
Εθνικός Σαγέικων – Ατρόμητος Λάππα

6η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης – Κόρινθος
Αχαϊκή – Δόξα Νέας Μανωλάδας
ΑΕ Ερμιονίδας – Μεσσηνιακός
Παναργειακός – ΑΕ Μεσολογγίου
Καλαμάτα – Παναρκαδικός
Αρης Αιτωλικού – Πανναυπλιακός
ΠΑΟ Βάρδας – Ατρόμητος Λάππα
ΠΦΟ Πανόπουλου – Εθνικός Σαγέικων

7η αγωνιστική

Κόρινθος – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Μεσσηνιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχαϊκή
Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας
Πανναυπλιακός – Παναργειακός
Ατρόμητος Λάππα – Καλαμάτα
Εθνικός Σαγέικων – Αρης Αιτωλικού
ΠΑΟ Βάρδας – ΠΦΟ Πανόπουλου

8η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Κόρινθος
Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναρκαδικός
Αχαϊκή – Πανναυπλιακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Ατρόμητος Λάππα
Παναργειακός – Εθνικός Σαγέικων
Καλαμάτα – ΠΦΟ Πανόπουλου
Αρης Αιτωλικού – ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική

Κόρινθος – ΑΕ Μεσολογγίου
Παναρκαδικός – Μεσσηνιακός
Πανναυπλιακός – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Ατρόμητος Λάππα – ΑΕ Καραϊσκάκης
Εθνικός Σαγέικων – Αχαϊκή
ΠΦΟ Πανόπουλου – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
Αρης Αιτωλικού – Καλαμάτα

10η αγωνιστική

Παναρκαδικός – Κόρινθος
ΑΕ Μεσολογγίου – Πανναυπλιακός
Μεσσηνιακός – Ατρόμητος Λάππα
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Εθνικός Σαγέικων
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΦΟ Πανόπουλου
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΕ Ερμιονίδας – Αρης Αιτωλικού
Παναργειακός – Καλαμάτα

11η αγωνιστική

Κόρινθος – Πανναυπλιακός
Ατρόμητος Λάππα – Παναρκαδικός
Εθνικός Σαγέικων – ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΦΟ Πανόπουλου – Μεσσηνιακός
ΠΑΟ Βάρδας – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Αρης Αιτωλικού – ΑΕ Καραϊσκάκης
Καλαμάτα – Αχαϊκή
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας

12η αγωνιστική

Ατρόμητος Λάππα – Κόρινθος
Πανναυπλιακός – Εθνικός Σαγέικων
Παναρκαδικός – ΠΦΟ Πανόπουλου
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΟ Βάρδας
Μεσσηνιακός – Αρης Αιτωλικού
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Καλαμάτα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναργειακός
Αχαϊκή – ΑΕ Ερμιονίδας

13η αγωνιστική

Κόρινθος – Εθνικός Σαγέικων
ΠΦΟ Πανόπουλου – Ατρόμητος Λάππα
ΠΑΟ Βάρδας – Πανναυπλιακός
Αρης Αιτωλικού – Παναρκαδικός
Καλαμάτα – ΑΕ Μεσολογγίου
Παναργειακός – Μεσσηνιακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Αχαϊκή – ΑΕ Καραϊσκάκης

14η αγωνιστική

ΠΦΟ Πανόπουλου – Κόρινθος
Εθνικός Σαγέικων – ΠΑΟ Βάρδας
Ατρόμητος Λάππα – Αρης Αιτωλικού
Πανναυπλιακός – Καλαμάτα
Παναρκαδικός – Παναργειακός
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Ερμιονίδας
Μεσσηνιακός – Αχαϊκή
Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης

15η αγωνιστική

Κόρινθος – ΠΑΟ Βάρδας
Αρης Αιτωλικού – ΠΦΟ Πανόπουλου
Καλαμάτα – Εθνικός Σαγέικων
Παναργειακός – Ατρόμητος Λάππα
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανναυπλιακός
Αχαϊκή – Παναρκαδικός
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΑΕ Μεσολογγίου
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Μεσσηνιακός

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ