Δευτέρα, 02 Σεπτέμβριος 2013 13:34

Το πλήρες πρόγραμμα των 6 ομίλων της Γ' Εθνικής

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πλήρες πρόγραμμα των 6 ομίλων της Γ' Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στη Φλώρινα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής. Στον 4ο όμιλο τοποθετήθηκαν οι ομάδες της Πελοποννήσου μαζί με ομάδες από την Αιτωλοακαρνανία και την Αρτα.

Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα όλων των ομίλων της Γ' Εθνικής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική και 16η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Διγενής Λακκώματος – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αρης Ακροποτάμου – Μακεδονικός
Εβρος Σουφλίου – Μουδανιά
Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Πετρούσας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική και 17η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κοσμίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Διγενής Λακκώματος
Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αρης Ακροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης – Εβρος Σουφλίου
Μακεδονικός – Εθνικός Αγιονερίου
Μουδανιά – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Πετρούσας – Ορφέας Ελευθερούπολης

3η αγωνιστική και 18η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Διγενής Λακκώματος
Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Αρης Ακροποτάμου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εβρος Σουφλίου – Κιλκισιακός
Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Μουδανιά – Δόξα Πετρούσας

4η αγωνιστική και 19η αγωνιστική

Πανσερραϊκός – ΠΑΟ Κοσμίου
Διγενής Λακκώματος – Αρης Ακροποτάμου
Αγροτικός Αστέρας – Εβρος Σουφλίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αγιονερίου
Κιλκισιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Πετρούσας
Μακεδονικός – Μουδανιά

5η αγωνιστική και 20η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Αρης Ακροποτάμου
Εβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός
Εθνικός Αγιονερίου – Διγενής Λακκώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Δόξα Πετρούσας – Κιλκισιακός
Μουδανιά – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Μακεδονικός

6η αγωνιστική και 21η αγωνιστική

Εβρος Σουφλίου – ΠΑΟ Κοσμίου
Αρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Διγενής Λακκώματος – Ορφέας Ελευθερούπολης
Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Πετρούσας
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Μουδανιά
Κιλκισιακός – Μακεδονικός
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Νέστος Χρυσούπολης

7η αγωνιστική και 22η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Εθνικός Αγιονερίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εβρος Σουφλίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Αρης Ακροποτάμου
Δόξα Πετρούσας – Πανσερραϊκός
Μουδανιά – Διγενής Λακκώματος
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Νέστος Χρυσούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Κιλκισιακός – Εθνικός Σιδηροκάστρου

8η αγωνιστική και 23η αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κοσμίου
Εθνικός Αγιονερίου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εβρος Σουφλίου – Δόξα Πετρούσας
Αρης Ακροποτάμου – Μουδανιά
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
Διγενής Λακκώματος – Νέστος Χρυσούπολης
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Κιλκισιακός

9η αγωνιστική και 24η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Δόξα Πετρούσας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Μουδανιά – Εθνικός Αγιονερίου
Μακεδονικός – Εβρος Σουφλίου
Νέστος Χρυσούπολης – Αρης Ακροποτάμου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός – Διγενής Λακκώματος
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Αγροτικός Αστέρας

10η αγωνιστική και 25η αγωνιστική

Δόξα Πετρούσας – ΠΑΟ Κοσμίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Μουδανιά
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Εθνικός Αγιονερίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εβρος Σουφλίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αρης Ακροποτάμου – Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Διγενής Λακκώματος – Αγροτικός Αστέρας

11η αγωνιστική και 26η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Μουδανιά
Μακεδονικός – Δόξα Πετρούσας
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κιλκισιακός – Εθνικός Αγιονερίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εβρος Σουφλίου
Αγροτικός Αστέρας – Αρης Ακροποτάμου
Διγενής Λακκώματος – Πανσερραϊκός

12η αγωνιστική και 27η αγωνιστική

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου
Μουδανιά – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Πετρούσας – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Κιλκισιακός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αγιονερίου – Αγροτικός Αστέρας
Εβρος Σουφλίου – Διγενής Λακκώματος
Αρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Μακεδονικός
Κιλκισιακός – Μουδανιά
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Πετρούσας
Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ελευθερούπολης
Διγενής Λακκώματος – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου
Αρης Ακροποτάμου – Εβρος Σουφλίου

14η αγωνιστική και 29η αγωνιστική

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟ Κοσμίου
Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός
Μακεδονικός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Μουδανιά – Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Πετρούσας – Διγενής Λακκώματος
Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αρης Ακροποτάμου
Εθνικός Αγιονερίου – Εβρος Σουφλίου

15η αγωνιστική και 30η αγωνιστική

ΠΑΟ Κοσμίου – Κιλκισιακός
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης
Διγενής Λακκώματος – Μακεδονικός
Πανσερραϊκός – Μουδανιά
Αρης Ακροποτάμου – Δόξα Πετρούσας
Εβρος Σουφλίου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική και 16η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Καστοριά
Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας
Όλυμπος Κέρκυρας – Οδυσσέας Κορδελιού
Καμπανιακός – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Πενταλόφου
ΑΕΛ – Πρέβεζα
Θεσπρωτός – Κοζάνη
Κάστορας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

2η αγωνιστική και 17η αγωνιστική

Τηλυκράτης – Πυρσός Γρεβενών
Καστοριά – Όλυμπος Κέρκυρας
Δόξα Κρανούλας – Καμπανιακός
Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Φιλιππιάδας
Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΑΕΛ
Δόξα Πενταλόφου – Θεσπρωτός
Πρέβεζα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κοζάνη – Κάστορας

3η αγωνιστική και 18η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Όλυμπος Κέρκυρας
Καμπανιακός – Τηλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά
ΑΕΛ – Δόξα Κρανούλας
Θεσπρωτός – Οδυσσέας Κορδελιού
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Κάστορας – Οδυσσέας Κορδελιού
Πρέβεζα – Κοζάνη

4η αγωνιστική και 19η αγωνιστική

Καμπανιακός – Πυρσός Γρεβενών
Όλυμπος Κέρκυρας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης – ΑΕΛ
Καστοριά – Θεσπρωτός
Δόξα Κρανούλας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οδυσσέας Κορδελιού – Κάστορας
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κοζάνη
Δόξα Πενταλόφου – Πρέβεζα

5η αγωνιστική και 20η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Εθνικός Φιλιππιάδας
ΑΕΛ – Καμπανιακός
Θεσπρωτός – Όλυμπος Κέρκυρας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τηλυκράτης
Κάστορας – Καστοριά
Κοζάνη – Δόξα Κρανούλας
Πρέβεζα – Οδυσσέας Κορδελιού
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Πενταλόφου

6η αγωνιστική και 21η αγωνιστική

ΑΕΛ – Πυρσός Γρεβενών
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Καμπανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Όλυμπος Κέρκυρας – Κάστορας
Τηλυκράτης – Κοζάνη
Καστοριά – Πρέβεζα
Δόξα Κρανούλας – Δόξα Πενταλόφου
Οδυσσέας Κορδελιού – Κεραυνός Θεσπρωτικού

7η αγωνιστική και 22η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕΛ
Κάστορας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Κοζάνη – Καμπανιακός
Πρέβεζα – Όλυμπος Κέρκυρας
Δόξα Πενταλόφου – Τηλυκράτης
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Καστοριά
Δόξα Κρανούλας – Οδυσσέας Κορδελιού

8η αγωνιστική και 23η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών
Θεσπρωτός – Κάστορας
ΑΕΛ – Κοζάνη
Εθνικός Φιλιππιάδας – Πρέβεζα
Καμπανιακός – Δόξα Πενταλόφου
Όλυμπος Κέρκυρας – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Τηλυκράτης – Οδυσσέας Κορδελιού
Καστοριά – Δόξα Κρανούλας

9η αγωνιστική και 24η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Κάστορας
Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πρέβεζα – Θεσπρωτός
Δόξα Πενταλόφου – ΑΕΛ
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Εθνικός Φιλιππιάδας
Οδυσσέας Κορδελιού – Καμπανιακός
Δόξα Κρανούλας – Όλυμπος Κέρκυρας
Καστοριά – Τηλυκράτης

10η αγωνιστική και 25η αγωνιστική 

Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών
Κάστορας – Πρέβεζα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δόξα Πενταλόφου
Θεσπρωτός – Κεραυνός Θεσπρωτικού
ΑΕΛ – Οδυσσέας Κορδελιού
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας
Καμπανιακός – Καστοριά
Όλυμπος Κέρκυρας – Τηλυκράτης

11η αγωνιστική και 26η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Πρέβεζα
Δόξα Πενταλόφου – Κοζάνη
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κάστορας
Οδυσσέας Κορδελιού – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δόξα Κρανούλας – Θεσπρωτός
Καστοριά – ΑΕΛ
Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Όλυμπος Κέρκυρας – Καμπανιακός

12η αγωνιστικη και 27η αγωνιστική

Δόξα Πενταλόφου – Πυρσός Γρεβενών
Πρέβεζα – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Κοζάνη – Οδυσσέας Κορδελιού
Κάστορας – Δόξα Κρανούλας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Καστοριά
Θεσπρωτός – Τηλυκράτης
ΑΕΛ – Όλυμπος Κέρκυρας
Εθνικός Φιλιππιάδας – Καμπανιακός

13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Πενταλόφου
Δόξα Κρανούλας – Πρέβεζα
Καστοριά – Κοζάνη
Τηλυκράτης – Κάστορας
Όλυμπος Κέρκυρας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Καμπανιακός – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΛ

14η αγωνιστική και 29η αγωνιστική 

Οδυσσέας Κορδελιού – Πυρσός Γρεβενών
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Κρανούλας
Δόξα Πενταλόφου – Καστοριά
Πρέβεζα – Τηλυκράτης
Κοζάνη – Όλυμπος Κέρκυρας
Κάστορας – Καμπανιακός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – ΑΕΛ

15η αγωνιστική και 30η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Δόξα Κρανούλας
Καστοριά – Οδυσσέας Κορδελιού
Τηλυκράτης – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Όλυμπος Κέρκυρας – Δόξα Πενταλόφου
Καμπανιακός – Πρέβεζα
Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη
ΑΕΛ – Κάστορας
Θεσπρωτός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική και 16η αγωνιστική

Τρίκαλα – Νάουσα
Μαχητής Τερψιθέας – Χαλκίδα
Αχιλλέας Δομοκού – Δωτιέας Αγιάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Λαμία
Πυργετός – Μακροχώρι
Ρήγας Φεραίος – ΑΟ Καρδίτσας
Λευκάδια – Κύμη
Ρεπό: Αμπελωνιακός

2η αγωνιστική και 17η αγωνιστική

Αμπελωνιακός – Τρίκαλα
Νάουσα – Μαχητής Τερψιθέας
Χαλκίδα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Δωτιέας Αγιάς – Πυργετός
Λαμία – Ρήγας Φεραίος
Μακροχώρι – Κύμη
ΑΟ Καρδίτσας – Λευκάδια
Ρεπό: Αχιλλέας Δομοκού

3η αγωνιστική και 18η αγωνιστική

Τρίκαλα – Μαχητής Τερψιθέας
Αχιλλέας Δομοκού – Αμπελωνιακός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Νάουσα
Ρήγας Φεραίος – Χαλκίδα
Κύμη – Δωτιέας Αγιάς
Λευκάδια – Λαμία
Μακροχώρι – ΑΟ Καρδίτσας
Ρεπό: Πυργετός

4η αγωνιστική και 19η αγωνιστική

Αχιλλέας Δομοκού – Τρίκαλα
Μαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αμπελωνιακός – Πυργετός
Νάουσα – Ρήγας Φεραίος 
Χαλκίδα – Λευκάδια
Δωτιέας Αγιάς – ΑΟ Καρδίτσας
Λαμία – Μακροχώρι
Ρεπό: Κύμη

5η αγωνιστική και 20η αγωνιστική

Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πυργετός – Αχιλλέας Δομοκού
Ρήγας Φεραίος – Μαχητής Τερψιθέας
Κύμη – Αμπελωνιακός
Λευκάδια – Νάουσα
Μακροχώρι – Χαλκίδα
Δωτιέας Αγιάς – Λαμία
Ρεπό: ΑΟ Καρδίτσας

6η αγωνιστική και 21η αγωνιστική

Πυργετός – Τρίκαλα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Δομοκού – Κύμη
Μαχητής Τερψιθέας – Λευκάδια
Αμπελωνιακός – ΑΟ Καρδίτσας
Νάουσα – Μακροχώρι
Χαλκίδα – Δωτιέας Αγιάς
Ρεπό: Λαμία

7η αγωνιστική και 22η αγωνιστική

Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
Κύμη – Πυργετός
Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΟ Καρδίτσας – Αχιλλέας Δομοκού
Μακροχώρι – Μαχητής Τερψιθέας
Λαμία – Αμπελωνιακός
Δωτιέας Αγιάς – Νάουσα
Ρεπό: Χαλκίδα

8η αγωνιστική και 23η αγωνιστική

Κύμη – Τρίκαλα
Ρήγας Φεραίος – Λευκάδια
Πυργετός – ΑΟ Καρδίτσας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Μακροχώρι
Αχιλλέας Δομοκού – Λαμία
Μαχητής Τερψιθέας – Δωτιέας Αγιάς
Αμπελωνιακός – Χαλκίδα
Ρεπό: Νάουσα

9η αγωνιστική και 24η αγωνιστική

Τρίκαλα – Λευκάδια
ΑΟ Καρδίτσας – Κύμη
Μακροχώρι – Ρήγας Φεραίος
Λαμία – Πυργετός 
Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Χαλκίδα – Αχιλλέας Δομοκού
Νάουσα – Αμπελωνιακός
Ρεπό: Μαχητής Τερψιθέας

10η αγωνιστική και 25η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίτσας – Τρίκαλα
Λευκάδια – Μακροχώρι
Κύμη – Λαμία
Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς
Πυργετός – Χαλκίδα
Αχιλλέας Δομοκού – Νάουσα
Μαχητής Τερψιθέας – Αμπελωνιακός
Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

11η αγωνιστική και 26η αγωνιστική

Τρίκαλα – Μακροχώρι
Λαμία – ΑΟ Καρδίτσας
Δωτιέας Αγιάς – Λευκάδια
Χαλκίδα – Κύμη
Νάουσα – Πυργετός
Αμπελωνιακός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας Δομοκού
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

12η αγωνιστική και 27η αγωνιστική

Λαμία – Τρίκαλα
Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς
ΑΟ Καρδίτσας – Χαλκίδα
Κύμη – Νάουσα
Ρήγας Φεραίος – Αμπελωνιακός
Πυργετός – Μαχητής Τερψιθέας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αχιλλέας Δομοκού
Ρεπό: Λευκάδια

13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική

Τρίκαλα – Δωτιέας Αγιάς
Χαλκίδα – Λαμία
Νάουσα – ΑΟ Καρδίτσας
Αμπελωνιακός – Λευκάδια
Μαχητής Τερψιθέας – Κύμη
Αχιλλέας Δομοκού – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυργετός
Ρεπό: Μακροχώρι

14η αγωνιστική και 29η αγωνιστική

Χαλκίδα – Τρίκαλα
Λαμία – Νάουσα
Μακροχώρι – Αμπελωνιακός
ΑΟ Καρδίτσας – Μαχητής Τερψιθέας
Λευκάδια – Αχιλλέας Δομοκού
Κύμη – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ρήγας Φεραίος – Πυργετός
Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

15η αγωνιστική και 30η αγωνιστική

Νάουσα – Χαλκίδα
Αμπελωνιακός – Δωτιέας Αγιάς
Μαχητής Τερψιθέας – Λαμία
Αχιλλέας Δομοκού – Μακροχώρι
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Καρδίτσας
Πυργετός – Λευκάδια
Ρήγας Φεραίος – Κύμη
Ρεπό: Τρίκαλα

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική και 16η αγωνιστική

Κόρινθος – Αρης Αιτωλικού
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός – ΠΦΟ Πανόπουλου
ΑΕ Ερμιονίδας – Εθνικός Σαγέικων
Αχαϊκή – Ατρόμητος Λάππα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Πανναυπλιακός
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Παναρκαδικός
ΑΕ Μεσολογγίου – Μεσσηνιακός

2η αγωνιστική και 17η αγωνιστική

Καλαμάτα – Κόρινθος
Αρης Αιτωλικού – Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΦΟ Πανόπουλου – Αχαϊκή
Εθνικός Σαγέικων – ΑΕ Καραϊσκάκης
Ατρόμητος Λάππα – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Πανναυπλιακός – Μεσσηνιακός
Παναρκαδικός – ΑΕ Μεσολογγίου

3η αγωνιστική και 18η αγωνιστική

Κόρινθος – Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Καλαμάτα
Αχαϊκή – Αρης Αιτωλικού
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΠΦΟ Πανόπουλου
Μεσσηνιακός – Εθνικός Σαγέικων
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΦΟ Πανόπουλου
Πανναυπλιακός – Παναρκαδικός

4η αγωνιστική και 19η αγωνιστική

ΑΕ Ερμιονίδας – Κόρινθος
Παναργειακός – Αχαϊκή
Καλαμάτα – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αρης Αιτωλικού – Δόξα Νέας Μανωλάδας
ΠΑΟ Βάρδας – Μεσσηνιακός
ΠΦΟ Πανόπουλου – ΑΕ Μεσολογγίου
Εθνικός Σαγέικων – Παναρκαδικός
Ατρόμητος Λάππα – Πανναυπλιακός

5η αγωνιστική και 20η αγωνιστική

Κόρινθος – Αχαϊκή
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Παναργειακός
Μεσσηνιακός – Καλαμάτα
ΑΕ Μεσολογγίου – Αρης Αιτωλικού
Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας
Πανναυπλιακός – ΠΦΟ Πανόπουλου
Εθνικός Σαγέικων – Ατρόμητος Λάππα

6η αγωνιστική και 21η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης – Κόρινθος
Αχαϊκή – Δόξα Νέας Μανωλάδας
ΑΕ Ερμιονίδας – Μεσσηνιακός
Παναργειακός – ΑΕ Μεσολογγίου
Καλαμάτα – Παναρκαδικός
Αρης Αιτωλικού – Πανναυπλιακός
ΠΑΟ Βάρδας – Ατρόμητος Λάππα
ΠΦΟ Πανόπουλου – Εθνικός Σαγέικων

7η αγωνιστική και 22η αγωνιστική

Κόρινθος – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Μεσσηνιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχαϊκή
Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας
Πανναυπλιακός – Παναργειακός
Ατρόμητος Λάππα – Καλαμάτα
Εθνικός Σαγέικων – Αρης Αιτωλικού
ΠΑΟ Βάρδας – ΠΦΟ Πανόπουλου

8η αγωνιστική και 23η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Κόρινθος
Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναρκαδικός
Αχαϊκή – Πανναυπλιακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Ατρόμητος Λάππα
Παναργειακός – Εθνικός Σαγέικων
Καλαμάτα – ΠΦΟ Πανόπουλου
Αρης Αιτωλικού – ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική και 24η αγωνιστική

Κόρινθος – ΑΕ Μεσολογγίου
Παναρκαδικός – Μεσσηνιακός
Πανναυπλιακός – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Ατρόμητος Λάππα – ΑΕ Καραϊσκάκης
Εθνικός Σαγέικων – Αχαϊκή
ΠΦΟ Πανόπουλου – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
Αρης Αιτωλικού – Καλαμάτα

10η αγωνιστική και 25η αγωνιστική

Παναρκαδικός – Κόρινθος
ΑΕ Μεσολογγίου – Πανναυπλιακός
Μεσσηνιακός – Ατρόμητος Λάππα
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Εθνικός Σαγέικων
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΦΟ Πανόπουλου
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΕ Ερμιονίδας – Αρης Αιτωλικού
Παναργειακός – Καλαμάτα

11η αγωνιστική και 26η αγωνιστική

Κόρινθος – Πανναυπλιακός
Ατρόμητος Λάππα – Παναρκαδικός
Εθνικός Σαγέικων – ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΦΟ Πανόπουλου – Μεσσηνιακός
ΠΑΟ Βάρδας – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Αρης Αιτωλικού – ΑΕ Καραϊσκάκης
Καλαμάτα – Αχαϊκή
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας

12η αγωνιστική και 27η αγωνιστική

Ατρόμητος Λάππα – Κόρινθος
Πανναυπλιακός – Εθνικός Σαγέικων
Παναρκαδικός – ΠΦΟ Πανόπουλου
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΟ Βάρδας
Μεσσηνιακός – Αρης Αιτωλικού
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Καλαμάτα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναργειακός
Αχαϊκή – ΑΕ Ερμιονίδας

13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική

Κόρινθος – Εθνικός Σαγέικων
ΠΦΟ Πανόπουλου – Ατρόμητος Λάππα
ΠΑΟ Βάρδας – Πανναυπλιακός
Αρης Αιτωλικού – Παναρκαδικός
Καλαμάτα – ΑΕ Μεσολογγίου
Παναργειακός – Μεσσηνιακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Αχαϊκή – ΑΕ Καραϊσκάκης

14η αγωνιστική και 29η αγωνιστική

ΠΦΟ Πανόπουλου – Κόρινθος
Εθνικός Σαγέικων – ΠΑΟ Βάρδας
Ατρόμητος Λάππα – Αρης Αιτωλικού
Πανναυπλιακός – Καλαμάτα
Παναρκαδικός – Παναργειακός
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Ερμιονίδας
Μεσσηνιακός – Αχαϊκή
Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης

15η αγωνιστική και 30η αγωνιστική

Κόρινθος – ΠΑΟ Βάρδας
Αρης Αιτωλικού – ΠΦΟ Πανόπουλου
Καλαμάτα – Εθνικός Σαγέικων
Παναργειακός – Ατρόμητος Λάππα
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανναυπλιακός
Αχαϊκή – Παναρκαδικός
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΑΕ Μεσολογγίου
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Μεσσηνιακός

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική και 16η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Νέα Ιωνία
Κισσαμικός – Δόξα Βύρωνα
Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Τράχωνες – Γιούχτας
Ρούβας – Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ατσαλένιος
Πεύκη – Μύκονος
Ρεπό: Προοδευτική

2η αγωνιστική και 17η αγωνιστική

Προοδευτική – Εθνικός Αστέρας
Νέα Ιωνία – Κισσαμικός
Δόξα Βύρωνα – Τράχωνες
Ιωνικός – Ρούβας
Γιούχτας – Ολυμπιακός Λαυρίου
Πανελευσινιακός – Μύκονος
Ατσαλένιος – Πεύκη
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

3η αγωνιστική και 18η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Κισσαμικός
Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Τράχωνες – Νέα Ιωνία
Ολυμπιακός Λαυρίου – Δόξα Βύρωνα
Μύκονος – Ιωνικός
Πεύκη – Γιούχτας
Πανελευσινιακός – Ατσαλένιος
Ρεπό: Ρούβας

4η αγωνιστική και 19η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός Αστέρας
Κισσαμικός – Τράχωνες
Προοδευτική – Ρούβας
Νέα Ιωνία – Ολυμπιακός Λαυρίου 
Δόξα Βύρωνα – Πεύκη
Ιωνικός – Ατσαλένιος
Γιούχτας – Πανελευσινιακός
Ρεπό: Μύκονος

5η αγωνιστική και 20η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Τράχωνες
Ρούβας – Ατρόμητος Πειραιά
Ολυμπιακός Λαυρίου – Κισσαμικός
Μύκονος – Προοδευτική
Πεύκη – Νέα Ιωνία
Πανελευσινιακός – Δόξα Βύρωνα
Ιωνικός – Γιούχτας
Ρεπό: Ατσαλένιος

6η αγωνιστική και 21η αγωνιστική

Ρούβας – Εθνικός Αστέρας
Τράχωνες – Ολυμπιακός Λαυρίου
Ατρόμητος Πειραιά – Μύκονος
Κισσαμικός – Πεύκη
Προοδευτική – Ατσαλένιος
Νέα Ιωνία – Πανελευσινιακός
Δόξα Βύρωνα – Ιωνικός
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική και 22η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Ολυμπιακός Λαυρίου
Μύκονος – Ρούβας
Πεύκη – Τράχωνες
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
Πανελευσινιακός – Κισσαμικός
Γιούχτας – Προοδευτική
Ιωνικός – Νέα Ιωνία
Ρεπό: Δόξα Βύρωνα

8η αγωνιστική και 23η αγωνιστική

Μύκονος – Εθνικός Αστέρας
Ολυμπιακός Λαυρίου – Πεύκη
Ρούβας – Ατσαλένιος
Τράχωνες – Πανελευσινιακός
Ατρόμητος Πειραιά – Γιούχτας
Κισσαμικός – Ιωνικός
Προοδευτική – Δόξα Βύρωνα
Ρεπό: Νέα Ιωνία

9η αγωνιστική και 24η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Πεύκη
Ατσαλένιος – Μύκονος
Πανελευσινιακός – Ολυμπιακός Λαυρίου
Γιούχτας – Ρούβας 
Ιωνικός – Τράχωνες
Δόξα Βύρωνα – Ατρόμητος Πειραιά
Νέα Ιωνία – Προοδευτική
Ρεπό: Κισσαμικός

10η αγωνιστική και 25η αγωνιστική

Ατσαλένιος – Εθνικός Αστέρας
Πεύκη – Πανελευσινιακός
Μύκονος – Γιούχτας
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ιωνικός
Ρούβας – Δόξα Βύρωνα
Ατρόμητος Πειραιά – Νέα Ιωνία
Κισσαμικός – Προοδευτική
Ρεπό: Τράχωνες

11η αγωνιστική και 26η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Πανελευσινιακός
Γιούχτας – Ατσαλένιος
Ιωνικός – Πεύκη
Δόξα Βύρωνα – Μύκονος
Νέα Ιωνία – Ρούβας
Προοδευτική – Τράχωνες
Κισσαμικός – Ατρόμητος Πειραιά
Ρεπό: Ολυμπιακός Λαυρίου

12η αγωνιστική και 27η αγωνιστική

Γιούχτας – Εθνικός Αστέρας
Πανελευσινιακός – Ιωνικός
Ατσαλένιος – Δόξα Βύρωνα
Μύκονος – Νέα Ιωνία
Ολυμπιακός Λαυρίου – Προοδευτική
Ρούβας – Κισσαμικός
Τράχωνες – Ατρόμητος Πειραιά
Ρεπό: Πεύκη

13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Ιωνικός
Δόξα Βύρωνα – Γιούχτας
Νέα Ιωνία – Ατσαλένιος
Προοδευτική – Πεύκη
Κισσαμικός – Μύκονος
Ατρόμητος Πειραιά – Ολυμπιακός Λαυρίου
Τράχωνες – Ρούβας
Ρεπό: Πανελευσινιακός

14η αγωνιστική και 29η αγωνιστική

Δόξα Βύρωνα – Εθνικός Αστέρας
Γιούχτας – Νέα Ιωνία
Πανελευσινιακός – Προοδευτική
Ατσαλένιος – Κισσαμικός
Πεύκη – Ατρόμητος Πειραιά
Μύκονος – Τράχωνες
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ρούβας
Ρεπό: Ιωνικός

15η αγωνιοστική και 30η αγωνιστική

Νέα Ιωνία – Δόξα Βύρωνα
Προοδευτική – Ιωνικός
Κισσαμικός – Γιούχτας
Ατρόμητος Πειραιά – Πανελευσινιακός
Τράχωνες – Ατσαλένιος
Ρούβας – Πεύκη
Ολυμπιακός Λαυρίου – Μύκονος
Ρεπό: Εθνικός Αστέρας

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμής Ζωνιανών – Πανναξιακός

Μανδραϊκός – ΑΕΚ
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Τριγλία Ραφήνας
Θύελλα Ραφήνας – Περαμαϊκός
Αστέρας Βάρης – Ηρόδοτος
ΑΟ Περιστερίου – Αιγάλεω
Αγιος Νικόλαος – Κηφισιά
Ρεπό: Ηλυσιακός

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών
Πανναξιακός – Μανδραϊκός
ΑΕΚ – Θύελλα Ραφήνας
Τριγλία Ραφήνας – Αστέρας Βάρης
Περαμαϊκός – ΑΟ Περιστερίου
Ηρόδοτος – Κηφισιά
Αιγάλεω – Αγιος Νικόλαος
Ρεπό: ΠΑΟ Κρουσσώνα

Ερμής Ζωνιανών – Μανδραϊκός
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ηλυσιακός
Θύελλα Ραφήνας – Πανναξιακός
ΑΟ Περιστερίου – ΑΕΚ
Κηφισιά – Τριγλία Ραφήνας
Αγιος Νικόλαος – Περαμαϊκός
Ηρόδοτος – Αιγάλεω
Ρεπό: Αστέρας Βάρης

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ερμής Ζωνιανών
Μανδραϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Ηλυσιακός – Αστέρας Βάρης
Πανναξιακός – ΑΟ Περιστερίου 
ΑΕΚ – Αγιος Νικόλαος
Τριγλία Ραφήνας – Αιγάλεω
Περαμαϊκός – Ηρόδοτος
Ρεπό: Κηφισιά

Ερμής Ζωνιανών – Θύελλα Ραφήνας
Αστέρας Βάρης – ΠΑΟ Κρουσσώνα
ΑΟ Περιστερίου – Μανδραϊκός
Κηφισιά – Ηλυσιακός
Αγιος Νικόλαος – Πανναξιακός
Ηρόδοτος – ΑΕΚ
Τριγλία Ραφήνας – Περαμαϊκός
Ρεπό: Αιγάλεω

Αστέρας Βάρης – Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Περιστερίου
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Κηφισιά
Μανδραϊκός – Αγιος Νικόλαος
Ηλυσιακός – Αιγάλεω
Πανναξιακός – Ηρόδοτος
ΑΕΚ – Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: Περαμαϊκός

Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Περιστερίου
Κηφισιά – Αστέρας Βάρης
Αγιος Νικόλαος – Θύελλα Ραφήνας
Αιγάλεω – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ηρόδοτος – Μανδραϊκός
Περαμαϊκός – Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας – Πανναξιακός
Ρεπό: ΑΕΚ

Κηφισιά – Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Περιστερίου – Αγιος Νικόλαος
Αστέρας Βάρης – Αιγάλεω
Θύελλα Ραφήνας – Ηρόδοτος
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Περαμαϊκός
Μανδραϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός – ΑΕΚ
Ρεπό: Πανναξιακός

Ερμής Ζωνιανών – Αγιος Νικόλαος
Αιγάλεω – Κηφισιά
Ηρόδοτος – ΑΟ Περιστερίου
Περαμαϊκός – Αστέρας Βάρης 
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
ΑΕΚ – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Πανναξιακός – Ηλυσιακός
Ρεπό: Μανδραϊκός

Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών
Αγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος
Κηφισιά – Περαμαϊκός
ΑΟ Περιστερίου – Τριγλία Ραφήνας
Αστέρας Βάρης – ΑΕΚ
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Πανναξιακός
Μανδραϊκός – Ηλυσιακός
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος
Περαμαϊκός – Αιγάλεω
Τριγλία Ραφήνας – Αγιος Νικόλαος
ΑΕΚ – Κηφισιά
Πανναξιακός – Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός – Θύελλα Ραφήνας
Μανδραϊκός – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ρεπό: ΑΟ Περιστερίου

Περαμαϊκός – Ερμής Ζωνιανών
Ηρόδοτος – Τριγλία Ραφήνας
Αιγάλεω – ΑΕΚ
Κηφισιά – Πανναξιακός
ΑΟ Περιστερίου – Ηλυσιακός
Αστέρας Βάρης – Μανδραϊκός
Θύελλα Ραφήνας – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ρεπό: Αγιος Νικόλαος

Ερμής Ζωνιανών – Τριγλία Ραφήνας
ΑΕΚ – Περαμαϊκός
Πανναξιακός – Αιγάλεω
Ηλυσιακός – Αγιος Νικόλαος
Μανδραϊκός – Κηφισιά
ΠΑΟ Κρουσσώνα – ΑΟ Περιστερίου
Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Ηρόδοτος

ΑΕΚ – Ερμής Ζωνιανών
Περαμαϊκός – Πανναξιακός
Ηρόδοτος – Ηλυσιακός
Αιγάλεω – Μανδραϊκός
Αγιος Νικόλαος – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Κηφισιά – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Περιστερίου – Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

Πανναξιακός – ΑΕΚ
Ηλυσιακός – Τριγλία Ραφήνας
Μανδραϊκός – Περαμαϊκός
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ηρόδοτος
Θύελλα Ραφήνας – Αιγάλεω
Αστέρας Βάρης – Αγιος Νικόλαος
ΑΟ Περιστερίου – Κηφισιά
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ