Δευτέρα, 02 Σεπτέμβριος 2013 16:00

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου Γ' Εθνικής

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα του Κυπέλλου Γ' Εθνικής

Πρώτη χρονιά φέτος για το θεσμό του κυπέλλου Γ' Εθνικής και σήμερα στη Φλώρινα πραγματοποιήθηκε η κλήρωση από την πρώτη φάση μέχρι τον τελικό.

 

Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Α' ΦΆΣΗ

1ος Ομιλος

1η αγωνιστική

1) Μακεδονικός-ΠΑΟ Κοσμίου
2) Πανσερραϊκός-Κιλκισιακός
3) Ορφέας Ελευθερούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
4) Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Διγενής Λακκώματος
5) Δόξα Πετρούσας-Εθνικός Αγιονερίου
6) Εβρος Σουφλίου-Αρης Ακροποτάμου
7) Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης

8) Εθνικός Σιδηροκάστρου-Μουδανιά 

2η αγωνιστική

9) Νικητής 3 - Νικητής 1

10) Νικητής 4 - Νικητής 5

11) Νικητής 6 - Νικητής 2

12) Νικητής 8 - Νικητής 7

3η αγωνιστική

13) Νικητής 11 - Νικητής 12

14) Νικητής 10 - Νικητής 9

4η αγωνιστική

21) Νικητής 14 - Νικητής 13

 

2ος Ομιλος

1η αγωνιστική

1) Κάστορας-Καμπανιακός
2) Ολυμπος Κέρκυρας-Οδυσσέας Κορδελιού
3) Εθνικός Φιλιππιάδας-Πυρσός Γρεβενών
4) Θεσπρωτός-ΑΕΛ
5) Καστοριά-Δόξα Κρανούλας
6) Πρέβεζα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
7) Τηλυκράτης-Δόξα Πενταλόφου
8) Κοζάνη-Κεραυνός Θεσπρωτικού

2η αγωνιστική

9) Νικητής 2 - Νικητής 8

10) Νικητής 3 - Νικητής 6

11) Νικητής 1 - Νικητής 5

12) Νικητής 7 - Νικητής 4

3η αγωνιστική

13) Νικητής 9 - Νικητής 11

14) Νικητής 10 - Νικητής 12

4η αγωνιστική

22) Νικητής 14 - Νικητής 13

 

3ος Ομιλος

1η αγωνιστική

1) Αχιλλέας Δομοκού-Χαλκίδα
2) Λαμία-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
3) Λευκάδια-Μακροχώρι
4) ΑΟ Καρδίτσας-Ρήγας Φεραίος
5) Τρίκαλα-Πυργετός
6) Αμπελωνιακός-Δωτιέας Αγιάς
7) Μαχητής Τερψιθέας-Νάουσα

Χωρίς αγώνα προκρίνεται η Κύμη

2η αγωνιστική

8) Νικητής 5 - Νικητής 1

9) Νικητής 2 - Νικητής 7

10) Νικητής 3 - Κύμη

11) Νικητής 6 - Νικητής 4

 

3η αγωνιστική

12) Νικητής 9 - Νικητής 10

13) Νικητής 11 - Νικητής 8

4η αγωνιστική

23) Νικητής 13 - Νικητής 12

 

4ος Ομιλος

1η αγωνιστική

1) ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
2) Αρης Αιτωλικού-Καλαμάτα
3) Μεσσηνιακός-Κόρινθος
4) Παναρκαδικός-ΠΦΟ Πανόπουλου
5) Αχαϊκή-ΑΕ Μεσολογγίου
6) Δόξα Νέας Μανωλάδας-Εθνικός Σαγέικων
7) Ατρόμητος Λάππα-ΑΕ Ερμιονίδας
8) Πανναυπλιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης

2η αγωνιστική

9) Νικητής 5 - Νικητής 2

10) Νικητής 8 - Νικητής 4

11) Νικητής 7 - Νικητής 1

12) Νικητής 6 - Νικητής 3

3η αγωνιστική 

13) Νικητής 10 - Νικητής 9

14) Νικητής 12 - Νικητής 11

4η αγωνιστική

23) Νικητής 14 - Νικητής 13

Source: http://www.eleftheriaonline.gr/notosport/football/item/1416-kypello-prwti

5ος Ομιλος

1η αγωνιστική

1) Εθνικός Αστέρας-Ατσαλένιος
2) Πανελευσινιακός-Προοδευτική
3) Νέα Ιωνία-Γιούχτας
4) Κισσαμικός-Πεύκη
5) Ατρόμητος Πειραιά-Ολυμπιακός Λαυρίου
6) Μύκονος-Ρούβας
7) Τράχωνες-Δόξα Βύρωνα

Χωρίς αγώνα προκρίνεται ο Ιωνικός

2η αγωνιστική

8) Νικητής 4 - Νικητής 1

9) Νικητής 5 - Νικητής 3

10) Νικητής 7 - Νικητής 2

11) Ιωνικός - Νικητής 6 

3η αγωνιστική

12) Νικητής 10 - Νικητής 9

13) Νικητής 11 - Νικητής 8

4η αγωνιστική

25) Νικητής 13 - Νικητής 12

 

6ος Ομιλος

1η αγωνιστική

1) Ηρόδοτος-Κηφισιά

2) Ερμής Ζωνιανών-Μανδραϊκός
3) Πανναξιακός-Αστέρας Βάρης
4) Αγιος Νικόλαος-ΠΑΟ Κρουσσώνα
5) ΑΟ Περιστερίου-Θύελλα Ραφήνας
6) Αιγάλεω-Τριγλία
7) Ηλυσιακός-ΠεραμαΪκός

Χωρίς αγώνα προκρίνεται η ΑΕΚ

2η αγωνιστική

8) Νικητής 2 - Νικητής 3

9) Νικητής 6 - Νικητής 5

10) Νικητής 4 - Νικητής 1

11) Νικητής 7 - ΑΕΚ

3η αγωνιστική

12) Νικητής 8 - Νικητής 9

13) Νικητής 11 - Νικητής 10

4η αγωνιστική

26) Νικητής 13 - Νικητής 12

 

Συνοπτικά:

21) Νικητής 1ου ομίλου

22) Νικητής 2ου ομίλου

23) Νικητής 3ου ομίλου

24) Νικητής 4ου ομίλου

25) Νικητής 5ου ομίλου

26) Νικητής 6ου ομίλου

27) Φιναλίστ 1ου ομίλου

28) Φιναλίστ 2ου ομίλου

 

Β' ΦΑΣΗ

29) Νικητής 28 - Νικητής 22

30) Νικητής 21 - Νικητής 26

31) Νικητής 23 - Νικητής 25

32) Νικητής 27 - Νικητής 24

 

Γ' ΦΑΣΗ

33) Νικητής 29 - Νικητής 30

34) Νικητής 31 - Νικητής 32

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 33 - Νικητής 34

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ