Τετάρτη, 04 Σεπτέμβριος 2013 20:12

Ο Πάμισος 4-2 σε φιλικό ματς την Κ-17 του Αστέρα Τρίπολης

Θετικό βαθμό πήρε ο Πάμισος στο σημερινό φιλικό τεστ με την ομάδα Κ-17 του Αστέρα Τρίπολης. Οι Νησιώτες παρουσία 100 φιλάθλων νίκησαν με 4-2 στο Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης κάνοντας καλή εμφάνιση. Ενδεικτικό ότι στο ημίχρονο το σκορ ήταν 3-0.

Για τον Πάμισο σκόραραν οι  Χριστόπουλος,. Αλεβίζος. Σαλαπάτας και Ζάρκος. Ο Γιώργος Αργυρόπουλος άλλαξε στο ημίχρονο όλη την 11άδα με εξαίρεση τον γκολκίπερ Δουλουγέρη και τον Χρ. Τρίψα. Δεν έπαιξαν λόγω τραυματισμού οι Γ. Τρίψας και Πατσιώτης.
Η αρχική 11άδα των γηπεδούχων ήταν: Δουλουγέρης, Κωτσάκης, Ρούτσης, Δημητρακόπουλος, Πούπουζας, Αλεβίζος, Χρ. Τρίψας, Χριστόπουλος, Σταματόπουλος, Αντωνίου, Σαλαπάτας. Επαιξαν και οι Ζάρκος, Χαρμπίλας, Πολυχρόνης, Φιλόπουλος, Χρονόπουλος, Μωράκης, Πολυχρόνης, Μουλαβασίλης.