Πέμπτη, 05 Σεπτέμβριος 2013 13:35

Το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β' εθνικής

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β' εθνικής

Στις 29/9 θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Football League, με το πρόγραμμα του Νότιου ομίλου να προκύπτει από κλήρωση που έγινε πριν λίγο. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - ΑΟ Χανιά
Επισκοπή - Φωστήρας
Φωκικός - Καλλιθέα
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή - Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων - Πανηλειακός
Ολυμπιακός Βόλου - Γλυφάδα

2η αγωνιστική
Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Χανιά - Φωκικός
Φωστήρας - Αχαρναϊκός
Καλλιθέα - Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος - Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου
Πανηλειακός - Γλυφάδα

3η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Φωκικός
Αχαρναϊκός - Επισκοπή
Παναχαϊκή - ΑΟ Χανιά
Βύζας Μεγάρων - Φωστήρας
Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα
Γλυφάδα - Παναιγιάλειος
Πανηλειακός - Αστέρας Μαγούλας

4η αγωνιστική
Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών
Φωκικός - Παναχαϊκή
Επισκοπή - Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας - Γλυφάδα
Καλλιθέα - Πανηλειακός
Παναιγάλειος - Αστέρας Μαγούλας

5η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή
Βύζας Μεγάρων - Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Φωκικός
Γλυφάδα - Επισκοπή
Πανηλειακός - ΑΟ Χανιά
Αστέρας Μαγούλας - Φωστήρας
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα

6η αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων - Ηρακλής Ψαχνών
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός - Γλυφάδα
Φωκικός - Πανηλειακός
Επισκοπή - Αστέρας Μαγούλας
ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος
Φωστήρας - Καλλιθέα

7η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Ολυμπιακός Βόλου
Γλυφάδα - Βύζας Μεγάρων
Πανηλειακός - Παναχαϊκή
Αστέρας Μαγούλας - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Φωκικός
Καλλιθέα - Επισκοπή
Φωστήρας - ΑΟ Χανιά

8η αγωνιστική
Γλυφάδα - Ηρακλής Ψαχνών
Ολυμπιακός Βόλου - Πανηλειακός
Βύζας Μεγάρων - Αστέρας Μαγούλας
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
Φωκικός - Φωστήρας
Επισκοπή - ΑΟ Χανιά

9η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Πανηλειακός
Αστέρας Μαγούλας - Γλυφάδα
Παναιγιάλειος - Ολυμπιακός Βόλου
Καλλιθέα - Βύζας Μεγάρων
Φωστήρας - Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός
Φωκικός - Επισκοπή

10η αγωνιστική
Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών
Πανηελιακός - Παναιγιάλειος
Γλυφάδα - Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου - Φωστήρας
Βύζας Μεγάρων - ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή - Επισκοπή
Αχαρναϊκός - Φωκικός

11η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Αστέρας Μαγούλας
Φωστήρας - Πανηλειακός
ΑΟ Χανιά - Γλυφάδα
Επισκοπή - Ολυμπιακός Βόλου
Φωκικός - Βύζας Μεγάρων
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική
Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών
Παναιγιάλειος - Φωστήρας
Αστέρας Μαγούλας - ΑΟ Χανιά
Πανηλειακός - Επισκοπή
Γλυφάδα - Φωκικός
Ολυμπιακός Βόλου - Αχαρναϊκός
Βύζας Μεγάρων - Παναχαϊκή

13η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Φωστήρας
ΑΟ Χανιά - Καλλιθέα
Επισκοπή - Παναιγιάλειος
Φωκικός - Αστέρας Μαγούλας
Αχαρναϊκός - Πανηλειακός
Παναχαϊκή - Γλυφάδα
Ολυμπιακός Βόλου - Βύζας Μεγάρων

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος
Δόξα Δράμας - Νίκη Βόλου
Καβάλα - Ηρακλής
Τύρναβος - Βατανιακός
Εθνικός Γαζώρου - Αιγινιακός
Κέρκυρα - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Πιερικός - Απόλλων Καλαμαριάς

2η αγωνιστική
Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ζάκυνθος - Καβάλα
Νίκη Βόλου - Τύρναβος
Ηρακλής - Εθνικός Γαζώρου
Βατανιακός - Κέρκυρα
Αιγινιακός - Πιερικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Απόλλων Καλαμαριάς

3η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα
Τύρναβος - Δόξα Δράμας
Εθνικός Γαζώρου - Ζάκυνθος
Κέρκυρα - Νίκη Βόλου
Πιερικός - Ηρακλής
Απόλλων Καλαμαριάς - Βατανιακός
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αιγινιακός

4η αγωνιστική
Τύρναβος - Αναγέννηση Καρδίτσας
Καβάλα - Εθνικός Γαζώρου
Δόξα Δράμας - Κέρκυρα
Ζάκυνθος - Πιερικός
Νίκη Βόλου - Απόλλων Καλαμαριάς
Ηρακλής - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Βατανιακός - Αιγινιακός

5η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός Γαζώρου
Κέρκυρα - Τύρναβος
Πιερικός - Καβάλα
Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ζάκυνθος
Αιγινιακός - Νίκη Βόλου
Βατανιακός - Ηρακλής

6η αγωνιστική
Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Εθνικός Γαζώρου - Πιερικός
Τύρναβος - Απόλλων Καλαμαριάς
Καβάλα - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Δόξα Δράμας - Αιγινιακός
Ζάκυνθος - Βατανιακός
Νίκη Βόλου - Ηρακλής

7η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός
Απόλλων Καλαμαριάς - Κέρκυρα
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εθνικός Γαζώρου
Αιγινιακός - Τύρναβος
Βατανιακός - Καβάλα
Ηρακλής - Δόξα Δράμας
Νίκη Βόλου - Ζάκυνθος

8η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Κέρκυρα - Αιγινιακός
Εθνικός Γαζώρου - Βατανιακός
Τύρναβος - Ηρακλής
Καβάλα - Νίκη Βόλου
Δόξα Δράμας - Ζάκυνθος

9η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αιγινιακός - Απόλλων Καλαμαριάς
Βατανιακός - Πιερικός
Ηρακλής - Κέρκυρα
Νίκη Βόλου - Εθνικός Γαζώρου
Ζάκυνθος - Τύρναβος
Καβάλα - Δόξα Δράμας

10η αγωνιστική
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Βατανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής
Πιερικός - Νίκη Βόλου
Κέρκυρα - Ζάκυνθος
Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας
Τύρναβος - Καβάλα

11η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Βατανιακός
Ηρακλής - Αιγινιακός
Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ζάκυνθος - Απόλλων Καλαμαριάς
Δόξα Δράμας - Πιερικός
Καβάλα - Κέρκυρα
Εθνικός Γαζώρου - Τύρναβος

12η αγωνιστική
Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας
Βατανιακός - Νίκη Βόλου
Αιγινιακός - Ζάκυνθος
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Δόξα Δράμας
Απόλλων Καλαμαριάς - Καβάλα
Πιερικός - Τύρναβος
Κέρκυρα - Εθνικός Γαζώρου

13η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου
Ζάκυνθος - Ηρακλής
Δόξα Δράμας - Βατανιακός
Καβάλα - Αιγινιακός
Τύρναβος - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εθνικός Γαζώρου - Απόλλων Καλαμαριάς
Πιερικός - Κέρκυρα

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ