Παρασκευή, 07 Οκτώβριος 2016 13:15

Ο Μπλάνας σφυρίζει το Πανθουριακός - Πάμισος

Γράφτηκε από τον

Ο ρέφερι Σούπερ Λιγκ Γιώργος Μπλάνας ορίστηκε να διευθύνει το πιο σημαντικό ματς της 3ης αγωνιστικής στην Α' τοπική, αυτό του Πανθουριακού με τον Πάμισο.

Από εκεί και πέρα τον αγώνα Καλαμάτα - Απόλλων Καλαμάτας θα διευθύνει ο Ηλίας Νικολόπουλος και το Τριφυλιακό ντέρμπι Μιλτιάδης - Εράνη ο Δημήτρης Πλακογιάννης.

Αναλυτικά οι διαιτητικές τριάδες και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στις τρεις τοπικές κατηγορίες: 

Α' ΤΟΠΙΚΗ

Σάββατο 

Αναγέννηση Παραλίας - Εθνικός Μελιγαλά

Δημοτικό Στάδιο Καλαμάτας, 4.30 μ.μ.

Νίκας, Αδαμόπουλος, Τσακόπουλος

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Αστέρας Αρφαρών

Γήπεδο "Γ. Λουκαρέας", 4.30 μ.μ.

Ψηλοπαναγιώτης, Γιαννέτσος, Γεωργαντάς

Α.Ο. Φαραί - Ανδρούσα

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 7.30 μ.μ.

Μπλάνας, Καρβούνης, Ζαρακοβίτης

Κυριακή 

Καλαμάτα - Απόλλωνας Καλαμάτας

Γήπεδο Μεσσηνιακού, 4.30 μ.μ.

Νικολόπουλος, Σ. Τσαούση, Βοσνάκης

Αβία - Κυπαρισσία

Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ, 4.30 μ.μ.

Ψηλοπαναγιώτης, Βρυώνης, Μαντάς

Διαβολίτσι - Τέλλος Άγρας

Γήπεδο Διαβολιτσίου, 4.30 μ.μ.

Λάμιας, Τσοπανάκης, Μπασιλάρης

Πανθουριακός - Πάμισος 

Γήπεδο Ασπροχώματος, 4.30 μ.μ.

Μπλάνας, Ρέκκας, Ταβουλαρέας

Μιλτιάδης - Εράνη

Γήπεδο Πύργου Τριφυλίας, 4.30 μ.μ.

Πλακογιάννης, Γιαννέτσος, Παναγιωτόπουλος

Α1 ΤΟΠΙΚΗ

Σάββατο 

Σπερχογεία - Ολυμπιακός Ανάληψης

Γήπεδο "Πέτρος Γεωργανάς",  4.30 μ.μ.

Πλακογιάννς, Τσουκάλη, Μπασιλάρης

Χανδριναϊκός - Ασπρόχωμα

Γήπεδο Σουληναρίου, 4.30 μ.μ.

Σκόρδος, Σ. Τσαούση, Βοσνάκης

Παπαφλέσσας Χώρας - Μεσσηνιακός

Γήπεδο Χώρας, 4.30 μ.μ.

Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος, Καύκας

Νέος Άρις - Αίας

Γήπεδο Αριος, 4.30 μ.μ.

Γκούμας, Σταυρόπουλος, Παναγιωτόπουλος

Κυριακή 

Πεταλίδι - Ομόνοια

Γήπεδο Πεταλιδίου, 4.30 μ.μ.

Ζαρακοβίτης, Α. Τσουκάλη, Τσακόπουλος

Ακρίτας Κορώνης - Δώριο

Γήπεδο Κορώνης, 4.30 μ.μ.

Σκόρδος, Καύκας, Νιάρχος

Ηρακλής Καλαμάτας- Αστέρας Μικρομάνης

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 7.30 μ.μ.

Γκούμας, Σταυρόπουλος, Σταύρου 

Β' ΤΟΠΙΚΗ

1ος όμιλος

Σάββατο

Διαγόρας Κοπανακίου - Κεραυνός

Γήπεδο Δωρίου, 4.30 μ.μ.

Ρέκκας, Μαντάς, Γ. Μιχαλόπουλος

Δόξα Καλαμάτας - Πανευαϊκός

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 4.30 μ.μ.

Σερεμέτης, Τσοπανάκης, Κομπιλίρης

Α.Ε. Μάνης - Αστέρας Βαλύρας

Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ, 4.30 μ.μ.

Λάμιας, Σταύρου, Βρυώνης

Κυριακή 

Ατρόμητος Πλατύ - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Γήπεδο Αρφαρών, 4.30 μ.μ.

Τουρλομούσης, Αναγνωστόπουλος, Γ. Μιχαλόπουλος

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Παπαφλέσσας Αμφειας

Γήπεδο Κυπαρισσίας, 4.30 μ.μ.

Γεωργαντάς, Ταγαρης, Χεμαλάι

Θύελλα Μερόπης - Καλό Νερό

Γήπεδο Μελιγαλά, 4.30 μ.μ.

Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος, Παπαϊωάννου

Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ