Δευτέρα, 10 Οκτώβριος 2016 20:20

ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 2-2: Είχαν από ένα ημίχρονο

Με ανατροπή στα τελευταία λεπτά των δύο ημιχρόνων ο Νέος Άρις αναδείχθηκε ισόπαλος 2-2 με τον Αίαντα στη σαββατιάτικη αναμέτρηση, που διεξήχθη στο γήπεδο του Αρι.

Το σκορ άνοιξε στο 12' ο Μιχαλόπουλο με πλασέ και στο 34' ο Στραβάκος με τον ίδιο τρόπο "έγραψε" το 0-2. Στο 45' ο Δρούγας με μακρινό σουτ μείωσε σε 1-2 και στο 89' ο Μαρκόπουλος με απευθείας φάουλ πέτυχε το τελικό 2-2.

ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ: Παπαβασιλόπουλος, Φλέσσας, Κατσιμαγκλής, Κωστόπουλος, Σαρρής, Αναστασόπουλος, Δρούγας, Μαρκόπουλος, Κυριόπουλος (72' Βουρλάκος), Μπάκας (35' Ι. Σπηλιώτης), Πολίτης (90' Κουρκουτάς).

ΑΙΑΝΤΑΣ: Μπαχράμης, Αλεξανδρόπουλος, Ζαγαρέλος, Περιβολάρης, Λαγωνικάκος, Στραβάκος, Αντωνόπουλος, Μιχαλόπουλος, Αντεμάι (82' Μπαζίγος), Πανταζής (74' Κανιώρος), Διονυσόπουλος (66' Ηρακλής).