Παρασκευή, 14 Οκτώβριος 2016 13:45

Οι διαιτητές σε Α1, Β' και Γ' τοπική

Γράφτηκε από τον

Εγιναν γνωστοί σήμερα οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια Α1, Β' και Γ' τοπικής του Σαββατοκύριακου.

Το σπουδαίο ματς Μεσσηνιακός - Κορώνη θα διευθύνει ο Τουρλομούσης (φωτό).

Να σημειώσουμε πως λόγω προβλήματος με την έκδοση δελτίων αναβλήθηκαν 2 αγώνες 

Β' τοπικής και 4 αγώνες Γ' τοπικής.

Αναλυτικά οι διαιτητικές τριάδες σε όλες τις αναμετρήσεις:

 

Α1 ΤΟΠΙΚΗ

Σάββατο 

Αστέρας Μικρομάνης - Ολυμπιακός Ανάληψης

Γήπεδο Μικρομάνης, 3.30 μ.μ.

Ψηλοπαναγιώτης, Παλλαδινός, Σταυρόπουλος

Μεσσηνιακός - Ακρίτας Κορώνης

Γήπεδο Μεσσηνιακού, 3.30 μ.μ.

Τουρλομούσης, Γ. Μιχαλόπουλος, Σταύρου

Δώριο - Αίαντας

Γήπεδο Δωρίου, 3.30 μ.μ.

Πλακογιάννης, Βοσνάκης, Τσακόπουλος

Ηρακλής Καλαμάτας- Απόλλωνας Πεταλιδίου

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 6.30 μ.μ.

Νικολόπουλος, Τσοπανάκης, Γ. Μιχαλόπουλος

 

Κυριακή 

Ομόνοια - Χανδριναϊκός

Γήπεδο "Γ. Λουκαρέας", 3.30 μ.μ.

Μπλάνας, Γιαννέτσος, Σ. Τσαούση

Σπερχογεία - Χώρα

Γήπεδο "Πέτρος Γεωργανάς", 3.30 μ.μ.

Τουρλομούσης, Τσίρμπας, Σταυρόπουλος

Ασπρόχωμα - Νέος Άρις

Γήπεδο Ασπροχώματος, 3.30 μ.μ.

Κουτσαναστάσης, Αθανασοπούλου, Καύκας

 

Β' ΤΟΠΙΚΗ

 

1ος όμιλος

Σάββατο

Καλό Νερό - Αστέρας Βαλύρας

Γήπεδο Κυπαρισσίας, 3.30 μ.μ.

Σκόρδος, Κυριόπουλος, Κομπιλίρης

Πανευαϊκός - Α.Ε. Μάνης

Γήπεδο Ανδρούσας, 3.30 μ.μ.

Γκούμας, Καύκας, Νιάρχος

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Γήπεδο Γαργαλιάνων, 3.30 μ.μ.

Σερεμέτης, Αναγνωστόπουλος, Τάγαρης

 

Κυριακή

Παπαφλέσσας Αμφειας - Δόξα Καλαμάτας

Γήπεδο "Πέτρος Γεωργανάς", 11 π.μ.

Παλλαδινός, Αναγνωστόπουλος, Κομπιλίρης

Κεραυνός - Θύελλα Μερόπης

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 3.30 μ.μ. 

Σακκάς, Σταύρου, Α. Μιχαλόπουλος

Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου

 

2ος όμιλος

 

Σάββατο 

Ακαδημία Πάμισος - Βλαχόπουλο

Γήπεδο Aγίου Νικολάου Μεσσήνης, 3.30 μ.μ.

Μαντάς, Γαλακούτης, Βασιλοπούλου

Στενωσιά - Καλλιθέα

Γήπεδο Σουληναρίου, 3.30 μ.μ.

Λάμιας, Παναγιωτόπουλος, Ρηγόπουλος

Α.Σ. Φυτειάς - Θύελλα Χαρακοπιού

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 3.30 μ.μ.

Ταβουλαρέας, Τσοπανάκης, Ι. Γιαννέτσος

 

Κυριακή

Α.Ε. Λογγάς - Πράσινα Πουλιά

Γήπεδο Λογγάς, 3.30 μ.μ.

Ρέκκας, Τάγαρης, Κυριόπουλος

 

Γ' ΤΟΠΙΚΗ

Θύελλα Παραλίας - Λέικα

Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ, 3.30 μ.μ.

 

Μπασιλάρης, Σαμπαζιώτη, Τσάκαλη

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ