Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016 14:56

Ο Πάμισος 5-0 τον Μιλτιάδη, μόνη πρώτη η Καλαμάτα - τα σημερινά αποτελέσματα

Εντυπωσιακός ο Πάμισος επικράτησε με 5-0 του Μιλτιάδη στη Μεσσήνη και έτσι η Καλαμάτα, που χθες είχε νικήσει την Αναγέννηση, είναι μόνη πρώτη στην βαθμολογία της Α' τοπικής.

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Πάμισος - Μιλτιάδης 5-0
Διαβολίτσι - Ολυμπιακός Καλαμάτας 1-3
Α.Ε. Αβίας - Εράνη 1-1
Απόλλωνας Καλαμάτας - Εθνικός Μελιγαλά 0-2
Κυπαρισσία - Πανθουριακός 1-1

τελικό στην Α1 τοπική, Μικρομάνης - Σπερχογεία 0-1.

4.55 μ.μ. ΤΕΛΙΚΟ Απόλλωνας - Εθνικός 0-2, Πάμισος - Μιλτιάδης 5-0., Διαβολίτσι - Ολυμπιακός 1-3

4.53 μ.μ. ΤΕΛΙΚΟ Αβία - Εράνη 1-1

4.52 μ.μ. ΤΕΛΙΚΟ Κυπαρισσία - Πανθουριακός 1-1.

4.51 ΓΚΟΛ Πάμισος - Μιλτιάδης 5-0 με Μπίσα.

4.44 μ.μ. Στην Α1 τοπική, Μικρομάνη - Σπερχογεία 0-1 στο 81' με γκολ του Γιακουμή.

4.37 μ.μ. ΓΚΟΛ Απόλλωνας - Εθνικός 0-2 με Μουρούσια.

4.36 μ.μ. ΓΚΟΛ Κυπαρισσία - Πανθουριακός 1-1, ο Βασιλόπουλος ισοφάρισε για την Κυπαρισσία.

4.28 μ.μ. ΓΚΟΛ Πάμισος - Μιλτιάδης 4-0 με γκολ του Λαθύρη.

4.28 μ.μ. ΓΚΟΛ Διαβολίτσι Ολυμπιακός 1-3, ο Μαρούδας το τρίτο γκολ των φιλοξενούμενων.

4.26 μ.μ. ΓΚΟΛ Πάμισος - Μιλτιάδης 3-0 στο 62' με γκολ του Μπίσα.

4.22. μ.μ. Απόλλωνας - Εθνικός παραμένει το 0-1 ενώ ο Απόλλωνας έχασε πέναλτι με τον Κούτρη, το απόκρουσε ο Δημητρέλης. Επιπλέον ο Εθνικός παίζει με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Φέστα.

4.19 μ.μ. ΓΚΟΛ Πάμισος- Μιλτιάδης 2-0 με Ηλιόπουλο.

44.14 μ.μ. ΓΚΟΛ Ισοφαρίζει η Αβία με Γεωργίκο στο 59'. Αβία - Εράνη 1-1.

4.10 μ.μ. Δοκάρι είχε η Αβία με τον Παγώνη στο 53'. Παραμένει το Αβία - Εράνη 0-1.

Κυπαρισσία - Πανθουριακός 0-1

3.45 ΓΚΟΛ Διαβολίτσι - Ολυμπιακός 1-2 με γκολ του Σώκαλη.

3.45 μ.μ. ΓΚΟΛ Πάμισος - Μιλτιάδης 1-0 με γκολ του Μπίσα στο φινάλε του ημιχρόνου μετά από ωραία προσπάθεια του Λαθύρη.

3.45 μ.μ. ΓΚΟΛ Απόλλωνας - Εθνικός 0-1 με γκολ του Χότζα στις καιθυστερήσεις του ημιχρόνου.

3.34 μ.μ. Τα αποτελέσματα στο 35' περίπου είναι

Πάμισος - Μιλτιάδης 0-0
Διαβολίτσι - Ολυμπιακός Καλαμάτας 1-1
Απόλλωνας Καλαμάτας - Εθνικός Μελιγαλά 0-0

3.30 μ.μ. ΓΚΟΛ Αβία - Εράνη 0-1 με γκολ του Χρονόπουλου με κεφαλιά.

3.25 μ.μ. Στη Μεσσήνη παραμένει το 0-0 στο Πάμισος - Μιλτιάδης, χωρίς κάτι ιδιαίτερο το ματς μέχρι τώρα.

3.20 μ.μ. ΓΚΟΛ Δύο τέρματα σε λίγα λεπτά στο Διαβολίτσι - Ολυμπιακός που είναι 1-1. Ο Αναγνωστόπουλος πέτυχε το 0-1 για τον Ολυμπιακό και ισοφάρισε το Διαβολίτσι λίγα λεπτά μετά.

3.18 μ.μ. Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣΜ, παραμένει το Αβία - Εράνη 0-0.

3.12 μ.μ. ΓΚΟΛ Κυπαρισσία - Πανθουριακός 0-1 στο 7' με σκόρερ τον Σεφεράσι.

3.04 μ.μ. Ξεκίνησαν οι αγώνες.

Η Καλαμάτα νίκησε χθες 2-0 την Αναγέννηση και είναι μόνη πρώτη στην κορυφή. Ο Μιλτιάδης με νίκη σήμερα στην Μεσσήνη θα έχει την ευκαιρία να την πιάσιε στην κορυφή.