Κυριακή, 20 Νοέμβριος 2016 15:00

Στο 93' η Καλαμάτα ισοφάρισε (1-1) τον Μιλτιάδη - τα σημερινά αποτελέσματα

Στο 93' η Καλαμάτα ισοφάρισε τον Μιλτιάδη στο τελικό 1-1 στο Αθλητικο Κέντρο της ΕΠΣΜ στον κορδία. Η Καλαμάτα παραμένει πρώτη τρεις βαθμούς μπροστά από το Μιλτιάδη.

Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

5.00 μ.μ. Καλαμάτα - Μιλτιάδης 1-1 τελικό.

4.57 μ.μ. ΓΚΟΛ  Η Καλαμάτα ισοφαρίζει με τον Καλαντζή στο 93' Καλαμάτα - Μιλτιάδης 1-1.

4.50 μ.μ. Τέλλος Αγρας - Κυπαρισσία 2-1 τελικο. Αρφαρά - Αναγέννηση 2-3 τελικό. Στο 90' παραμένει το Καλαμάτα - Μιλτιάδης 0-1.

4.35 μ.μ. ΓΚΟΛ Αρφαρά - Αναγέννηση 2-3, Μαρής το 1-3 και Σωτηρόπουλος το 2-3.

4.25 μ.μ. ΓΚΟΛ Πανθουριακός - Αβία 3-0 με δύο γκολ του Πανταζή.

4.25 μ.μ. ΓΚΟΛ Τέλλος Αρας - Κυπαρισσία 2-1 με Διακουμή.

4.25 μ.μ. ΓΚΟΛ Αρφαρά - Αναγέννηση 1-2, με Σωτηρόπουλο μείωσαν οι γηπεδούχοι.

4.15 μ.μ. ΓΚΟΛ ο Μιλτιάδης! Καλαμάτα - Μιλτιάδης 0-1 στο 51' με γκολ του Βελλή!

4.05 μ.μ. Δεύτερο ημίχρονο στα παιχνίδια.

3.55. μ.μ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

Καλαμάτα - Μιλτιάδης 0-0
Αστέρας Αρφαρών - Αναγέννηση Παραλίας  0-2
Πανθουριακός - Αβία 1-0
Τέλλος Αγρας - Κυπαρισσία 1-1

3.53 μ.μ. Ημίχρονο Καλαμάτα - Μιλτιάδης 0-0. Μια μεγάλη ευκαιρία έχασε ο Καλαντζής στο 42', ενώ ο Μιλτιάδης είχε το δοκάρι του Αναστασόπουλου στο 19'.

3.48 μ.μ. Ημίχρονο Τέλλος Αγρας - Κυπαρισσία 1-1.

3.36 μ.μ. ΓΚΟΛ Αρφαρά - Αναγέννηση 0-2 με Μουλιάτο

3.35 μ.μ. ΓΚΟΛ Πανθουριακός - Αβία 1-0 με Μουστάκα.

3.28 μ.μ. ΓΚΟΛ  Ισοφαρίζει ο Τέλλος Αγρας στο 26' με γκολ του Λ.Ν. Ανδρώνη. Τέλλος Αγρας - Κυπαρισσία 1-1.

3.25 μ.μ. Δοκάρι ο Μιλτιάδης με τον Αναστασόπουλο! Παραμένει το 0-0 στο Καλαμάτα - Μιλτιάδης με την πρώτη μεγάλη ευκαιρία να ανήκει στους φιλοξενούμενους.

3.21 μ.μ. ΓΚΟΛ Τέλλος Αγρας - Κυπαρισσία 0-1 με Τριανταφύλλη στο 20'

3.20 μ.μ. ΓΚΟΛ Εράνη - Φαραί 0-1 με Τσέρτο.

3.13 μ.μ. ΓΚΟΛ η Αναγέννηση το πρώτο γκολ της ημέρας. Αρφαρά - Αναγέννηση 0-1 με γκολ του Τρίψα στο 11'.

3.12 μ.μ. Στο 0-0 και χωρίς κάτι ιδιαίτερο στο ξεκίνημα και το ματς Τέλλος Αγρας - Κυπαρισσία στους Γαργαλιάνους.

3.08 μ.μ. Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά στο Καλαμάτα - Μιλτιάδης το οποίο παρακολουθούν περίπου 500 θεατές στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣΜ στον Κορδία.

Η Καλαμάτα είναι πρώτη με 22 βαθμούς και ακολουθεί δεύτερος ο Μιλτιάδης με 19.