Τρίτη, 08 Αύγουστος 2017 10:07

Το πλήρες πρόγραμμα της Α’ τοπικής

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Κέφια είχε χθες η κληρωτίδα μιας και έβγαλε σούπερ ντέρμπι στην πρεμιέρα της Α’ τοπικής για τη σεζόν 2017-18. 

Συγκεκριμένα ο Πανθουριακός θα υποδεχθεί τον Πάμισο στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμάτας, δύο ομάδες που έχουν ως στόχο τον τίτλο. Η πρεμιέρα έχει οριστεί για τις 30 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Ολυμπιακός Καλ.

Πανθουριακός - Πάμισος

Διαβολίτσι - Εράνη

Αναγέννηση - Μιλτιάδης

ΑΟ Φαραί - Ανδρούσα

Κυπαρισσία - Εθνικός Μελιγαλά

Σπερχογεία - Ομόνοια

Απόλλωνας - Ασπρόχωμα

 

2η αγωνιστική

Πανθουριακός - Τέλλος Αγρας

Ολυμπιακός Καλ. - Διαβολίτσι

Πάμισος - Αναγέννηση

Εράνη - ΑΟ Φαραί

Μιλτιάδης - Κυπαρισσία

Ανδρούσα - Σπερχογεία

Εθνικός Μελιγαλά - Ασπρόχωμα

Ομόνοια - Απόλλωνας

 

3η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Διαβολίτσι

Αναγέννηση - Πανθουριακός

ΑΟ Φαραί - Ολυμπιακός Καλ.

Κυπαρισσία - Πάμισος

Σπερχογεία - Εράνη

Ασπρόχωμα - Μιλτιάδης

Απόλλωνας - Ανδρούσα

Εθνικός Μελιγαλά - Ομόνοια

 

4η αγωνιστική

Αναγέννηση - Τέλλος Αγρας

Διαβολίτσι - ΑΟ Φαραί

Πανθουριακός - Κυπαρισσία

Ολυμπιακός Καλ. - Σπερχογεία

Πάμισος - Ασπρόχωμα

Εράνη - Απόλλωνας

Μιλτιάδης - Ομόνοια

Ανδρούσα - Εθνικός Μελιγαλά

 

5η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - ΑΟ Φαραί

Κυπαρισσία - Αναγέννηση

Σπερχογεία - Διαβολίτσι

Ασπρόχωμα - Πανθουριακός

Απόλλωνας - Ολυμπιακός Καλ.

Ομόνοια - Πάμισος

Εθνικός Μελιγαλά - Εράνη

Μιλτιάδης - Ανδρούσα

 

6η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Τέλλος Αγρας

ΑΟ Φαραί - Σπερχογεία

Αναγέννηση - Ασπρόχωμα

Διαβολίτσι - Απόλλωνας

Πανθουριακός - Ομόνοια

Ολυμπιακός Καλ. - Εθνικός Μελιγαλά

Πάμισος - Ανδρούσα

Εράνη - Μιλτιάδης

 

7η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Σπερχογεία

Ασπρόχωμα - Κυπαρισσία

Απόλλωνας - ΑΟ Φαραί

Ομόνοια - Αναγέννηση

Εθνικός Μελιγαλά - Διαβολίτσι

Ανδρούσα - Πανθουριακός

Μιλτιάδης - Ολυμπιακός Καλ.

Πάμισος - Εράνη

 

8η αγωνιστική

Ασπρόχωμα - Τέλλος Αγρας

Σπερχογεία - Απόλλωνας

Κυπαρισσία - Ομόνοια

ΑΟ Φαραί - Εθνικός Μελιγαλά

Αναγέννηση - Ανδρούσα

Διαβολίτσι - Μιλτιάδης

Πανθουριακός - Εράνη

Ολυμπιακός Καλ. - Πάμισος

 

9η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας

Ομόνοια - Ασπρόχωμα

Εθνικός Μελιγαλά - Σπερχογεία

Ανδρούσα - Κυπαρισσία

Μιλτιάδης - ΑΟ Φαραί

Εράνη - Αναγέννηση

Πάμισος - Διαβολίτσι

Ολυμπιακός Καλ. - Πανθουριακός

 

10η αγωνιστική

Ομόνοια - Τέλλος Αγρας

Απόλλωνας - Εθνικός Μελιγαλά

Ασπρόχωμα - Ανδρούσα

Σπερχογεία - Μιλτιάδης

Κυπαρισσία - Εράνη

ΑΟ Φαραί - Πάμισος

Αναγέννηση - Ολυμπιακός Καλ.

Διαβολίτσι - Πανθουριακός

 

11η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Εθνικός Μελιγαλά

Ανδρούσα - Ομόνοια

Μιλτιάδης - Απόλλωνας

Εράνη - Ασπρόχωμα

Πάμισος - Σπερχογεία

Ολυμπιακός Καλ. - Κυπαρισσία

Πανθουριακός - ΑΟ Φαραί

Διαβολίτσι - Αναγέννηση

 

12η αγωνιστική

Ανδρούσα - Τέλλος Αγρας

Εθνικός Μελιγαλά - Μιλτιάδης

Ομόνοια - Εράνη

Απόλλωνας - Πάμισος

Ασπρόχωμα - Ολυμπιακός Καλ.

Σπερχογεία - Πανθουριακός

Κυπαρισσία - Διαβολίτσι

ΑΟ Φαραί - Αναγέννηση

 

13η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Μιλτιάδης

Εράνη - Ανδρούσα

Πάμισος - Εθνικός Μελιγαλά

Ολυμπιακός Καλ. - Ομόνοια

Πανθουριακός - Απόλλωνας

Διαβολίτσι - Ασπρόχωμα

Αναγέννηση - Σπερχογεία

ΑΟ Φαραί - Κυπαρισσία

 

14η αγωνιστική

Εράνη - Τέλλος Αγρας

Μιλτιάδης - Πάμισος

Ανδρούσα - Ολυμπιακός Καλ.

Εθνικός Μελιγαλά - Πανθουριακός

Ομόνοια - Διαβολίτσι

Απόλλωνας - Αναγέννηση

Ασπρόχωμα - ΑΟ Φαραί

Σπερχογεία - Κυπαρισσία

 

15η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Πάμισος

Ολυμπιακός Καλ. - Εράνη

Πανθουριακός - Μιλτιάδης

Διαβολίτσι - Ανδρούσα

Αναγέννηση - Εθνικός Μελιγαλά

ΑΟ Φαραί - Ομόνοια

Κυπαρισσία - Απόλλωνας

 

Σπερχογεία - Ασπρόχωμα

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ