Τρίτη, 08 Αύγουστος 2017 11:24

Α1 ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα της σεζόν 2017-18

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Α1 ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα της σεζόν 2017-18

Στις 30 Σεπτεμβρίου θα κάνει σέντρα η Α1 τοπική, με τις ομάδες να μαθαίνουν χθες το αναλυτικό πρόγραμμα για τη σεζόν 2017-18.

Στην πρεμιέρα ξεχωρίζει το παιχνίδι Πεταλίδι – Μεθώνη, δύο εκ των ιστορικών ομάδων του νομού, ενώ αντιμέτωπες τίθενται οι νεοφώτιστοι Α.Ε. Μάνης και Α.Ε. Γαργαλιάνων. Το αναλυτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

1η αγωνιστική

Κορώνη - Ολυμπιακός Αν.

Πεταλίδι - Μεθώνη

ΑΕ Μάνης - ΑΕ Γαργαλιάνων

Αστέρας Μικρομάνης - ΑΟ Φυτειάς

Ηρακλής Καλ. - Χώρα

Χανδριναϊκός - ΑΕ Αβίας

Αίας - Δώριο

 

2η αγωνιστική

Πεταλίδι - Κορώνη

Ολυμπιακός Αν. - ΑΕ Μάνης

Μεθώνη - Αστέρας Μικρομάνης

ΑΕ Γαργαλιάνων - Ηρακλής Καλ.

ΑΟ Φυτειάς - Χανδριναϊκός

Χώρα - Αίας

ΑΕ Αβίας - Δώριο

 

3η αγωνιστική

Κορώνη - ΑΕ Μάνης

Αστέρας Μικρομάνης - Πεταλίδι

Ηρακλής Καλ. - Ολυμπιακός Αν.

Χανδριναϊκός - Μεθώνη

Αίας - ΑΕ Γαργαλιάνων

Δώριο - ΑΟ Φυτειάς

ΑΕ Αβίας - Χώρα

 

4η αγωνιστική

Αστέρας Μικρομάνης - Κορώνη

ΑΕ Μάνης - Ηρακλής Καλ.

Πεταλίδι - Χανδριναϊκός

Ολυμπιακός Αν. - Αίας

Μεθώνη - Δώριο

ΑΕ Γαργαλιάνων - ΑΕ Αβίας

ΑΟ Φυτειάς - Χώρα

 

5η αγωνιστική

Κορώνη - Ηρακλής Καλ.

Χανδριναϊκός - Αστέρας Μικρομάνης

Αίας - ΑΕ Μάνης

Δώριο - Πεταλίδι

ΑΕ Αβίας - Ολυμπιακός Αν.

Χώρα - Μεθώνη

ΑΟ Φυτειάς - ΑΕ Γαργαλιάνων

 

6η αγωνιστική

Χανδριναϊκός - Κορώνη

Ηρακλής Καλ. - Αίας

Αστέρας Μικρομάνης - Δώριο

ΑΕ Μάνης - ΑΕ Αβίας

Πεταλίδι - Χώρα

Ολυμπιακός Αν. - ΑΟ Φυτειάς

Μεθώνη - ΑΕ Γαργαλιάνων

 

7η αγωνιστική

Κορώνη - Αίας

Δώριο - Χανδριναϊκός

ΑΕ Αβίας - Ηρακλής Καλ.

Χώρα - Αστέρας Μικρομάνης

ΑΟ Φυτειάς - ΑΕ Μάνης

ΑΕ Γαργαλιάνων - Πεταλίδι

Μεθώνη - Ολυμπιακός Αν.

 

8η αγωνιστική

Δώριο - Κορώνη

Αίας - ΑΕ Αβίας

Χανδριναϊκός - Χώρα

Ηρακλής Καλ. - ΑΟ Φυτειάς

Αστέρας Μικρομάνης - ΑΕ Γαργαλιάνων

ΑΕ Μάνης - Μεθώνη

Πεταλίδι - Ολυμπιακός Αν.

 

9η αγωνιστική

Κορώνη - ΑΕ Αβίας

Χώρα - Δώριο

ΑΟ Φυτειάς - Αίας

ΑΕ Γαργαλιάνων - Χανδριναϊκός

Μεθώνη - Ηρακλής Καλ.

Ολυμπιακός Αν. - Αστέρας Μικρομάνης

ΑΕ Μάνης - Πεταλίδι

 

10η αγωνιστική

Χώρα - Κορώνη

ΑΕ Αβίας - ΑΟ Φυτειάς

Δώριο - ΑΕ Γαργαλιάνων

Αίας - Μεθώνη

Χανδριναϊκός - Ολυμπιακός Αν.

Ηρακλής Καλ. - Πεταλίδι

Αστέρας Μικρομάνης - ΑΕ Μάνης

 

11η αγωνιστική

Κορώνη - ΑΟ Φυτειάς

ΑΕ Γαργαλιάνων - Χώρα

Μεθώνη - ΑΕ Αβίας

Ολυμπιακός Αν. - Δώριο

Πεταλίδι - Αίας

ΑΕ Μάνης - Χανδριναϊκός

Ηρακλής Καλ. - Αστέρας Μικρομάνης

 

12η αγωνιστική

ΑΕ Γαργαλιάνων - Κορώνη

ΑΟ Φυτειάς - Μεθώνη

Χώρα - Ολυμπιακός Αν.

ΑΕ Αβίας - Πεταλίδι

Δώριο - ΑΕ Μάνης

Αίας - Αστέρας Μικρομάνης

Χανδριναϊκός - Ηρακλής Καλ.

 

13η αγωνιστική

Κορώνη - Μεθώνη

Ολυμπιακός Αν. - ΑΕ Γαργαλιάνων

Πεταλίδι - ΑΟ Φυτειάς

ΑΕ Μάνης - Χώρα

Αστέρας Μικρομάνης - ΑΕ Αβίας

Ηρακλής Καλ. - Δώριο

Αίας - Χανδριναϊκός

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ