Τρίτη, 08 Αύγουστος 2017 12:23

Β' ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα στους δύο ομίλους

Γράφτηκε από τον

Με 26 ομάδες θα διεξαχθεί το πρωτάθλημα της Β’ τοπικής της σεζόν 2017-18, καθώς δεν δήλωσαν συμμετοχή ο Θησέας και η Βέργα.

Η πρεμιέρα έχει οριστεί για το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου. Το αναλυτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

Νέος Αρις - Ατρόμητος Πλατύ

Ηρακλής Κυπ. - Κοπανάκι

Αστέρας Βαλύρας - ΑΠΣ Αρις

ΑΕΚ Καλαμάτας - Κεραυνός

Μεσσηνιακός - Καλό Νερό

Πανευαϊκός - Αστέρας Αρφαρών

Ρεπό: Αμφεια

 

2η αγωνιστική

Αμφεια - Νέος Αρις

Ατρόμητος Πλατύ - Ηρακλής Κυπ.

Κοπανάκι - ΑΕΚ Καλαμάτας

ΑΠΣ Αρις - Μεσσηνιακός

Κεραυνός - Πανευαϊκός

Καλό Νερό - Αστέρας Αρφαρών

Ρεπό: Αστέρας Βαλύρας

 

3η αγωνιστική

Νέος Αρις - Ηρακλής Κυπ.

Αστέρας Βαλύρας - Αμφεια

ΑΕΚ Καλαμάτας - Ατρόμητος Πλατύ

Πανευαϊκός - Κοπανάκι

Αστέρας Αρφαρών - ΑΠΣ Αρις

Καλό Νερό -Κεραυνός

Ρεπό: Μεσσηνιακός

 

4η αγωνιστική

Αστέρας Βαλύρας - Νέος Αρις

Ηρακλής Κυπ. - ΑΕΚ Καλαμάτας

Αμφεια - Μεσσηνιακός

Ατρόμητος Πλατύ - Πανευαϊκός

Κοπανάκι - Καλό Νερό

ΑΠΣ Αρις - Κεραυνός

Ρεπό: Αστέρας Αρφαρών

 

5η αγωνιστική

Νέος Αρις - ΑΕΚ Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Αστέρας Βαλύρας

Πανευαϊκός - Ηρακλής Κυπ.

Αστέρας Αρφαρών - Αμφεια

Καλό Νερό - Ατρόμητος Πλατύ

ΑΠΣ Αρις - Κοπανάκι

Ρεπό: Κεραυνός

 

6η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - Νέος Αρις

ΑΕΚ Καλαμάτας - Πανευαϊκός

Αστέρας Βαλύρας - Αστέρας Αρφαρών

Ηρακλής Κυπ. - Καλό Νερό

Αμφεια - Κεραυνός

Ατρόμητος Πλατύ - ΑΠΣ Αρις

Ρεπό: Κοπανάκι

 

7η αγωνιστική

Νέος Αρις - Πανευαϊκός

Αστέρας Αρφαρών - Μεσσηνιακός

Καλό Νερό - ΑΕΚ Καλαμάτας

Κεραυνός - Αστέρας Βαλύρας

ΑΠΣ Αρις - Ηρακλής Κυπ.

Κοπανάκι - Αμφεια

Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

 

8η αγωνιστική

Αστέρας Αρφαρών - Νέος Αρις

Πανευαϊκός - Καλό Νερό

Μεσσηνιακός - Κεραυνός

ΑΕΚ Καλαμάτας - ΑΠΣ Αρις

Αστέρας Βαλύρας - Κοπανάκι

Αμφεια - Ατρόμητος Πλατύ

Ρεπό: Ηρακλής Κυπ.

 

9η αγωνιστική

Νέος Αρις - Καλό Νερό

Κεραυνός - Αστέρας Αρφαρών

ΑΠΣ Αρις - Πανευαϊκός

Κοπανάκι - Μεσσηνιακός

Ατρόμητος Πλατύ - Αστέρας Βαλύρας

Ηρακλής Κυπ. - Αμφεια

Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

 

10η αγωνιστική

Κεραυνός - Νέος Αρις

Καλό Νερό - ΑΠΣ Αρις

Αστέρας Αρφαρών - Κοπανάκι

Μεσσηνιακός - Ατρόμητος Πλατύ

ΑΕΚ Καλαμάτας - Αμφεια

Αστέρας Βαλύρας - Ηρακλής Κυπ.

Ρεπό: Πανευαϊκός

 

11η αγωνιστική

Νέος Αρις - ΑΠΣ Αρις

Κοπανάκι - Κεραυνός

Ατρόμητος Πλατύ - Αστέρας Αρφαρών

Αμφεια - Πανευαϊκός

Ηρακλής Κυπ. - Μεσσηνιακός

ΑΕΚ Καλαμάτας - Αστέρας Βαλύρας

Ρεπό: Καλό Νερό

 

12η αγωνιστική

Κοπανάκι - Νέος Αρις

Κεραυνός - Ατρόμητος Πλατύ

Καλό Νερό - Αμφεια

Αστέρας Αρφαρών - Ηρακλής Κυπ.

Πανευαϊκός - Αστέρας Βαλύρας

Μεσσηνιακός - ΑΕΚ Καλαμάτας

Ρεπό: ΑΠΣ Αρις

 

13η αγωνιστική

Ατρόμητος Πλατύ - Κοπανάκι

Αμφεια - ΑΠΣ Αρις

Ηρακλής Κυπ. - Κεραυνός

Αστέρας Βαλύρας - Καλό Νερό

ΑΕΚ Καλαμάτας - Αστέρας Αρφαρών

Πανευαϊκός - Μεσσηνιακός

Ρεπό: Νέος Αρις

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

Δαναός - Στενωσιά

ΑΣ Φυτειάς - Καλλιθέα

ΑΕ Λογγά - Πατίστα

Δόξα - Πανιώνιος

Νέδουσα - Πράσινα Πουλιά

Θύελλα Χαρακοπιού - Βλαχόπουλο

Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλ.

 

2η αγωνιστική

Παναθηναϊκός Καλ. - Δαναός

Στενωσιά - ΑΣ Φυτειάς

Καλλιθέα - Δόξα

Πατίστα - Νέδουσα

Πανιώνιος - Θύελλα Χαρακοπιού

Πράσινα Πουλιά - Βλαχόπουλο

Ρεπό: ΑΕ Λογγά

 

3η αγωνιστική

Δαναός - ΑΣ Φυτειάς

ΑΕ Λογγά - Παναθηναϊκός Καλ.

Δόξα - Στενωσιά

Θύελλα Χαρακοπιού - Καλλιθέα

Βλαχόπουλο - Πατίστα

Πράσινα Πουλιά -Πανιώνιος

Ρεπό: Νέδουσα

 

4η αγωνιστική

ΑΕ Λογγά - Δαναός

ΑΣ Φυτειάς - Δόξα

Παναθηναϊκός Καλ. - Νέδουσα

Στενωσιά - Θύελλα Χαρακοπιού

Καλλιθέα - Πράσινα Πουλιά

Πατίστα - Πανιώνιος

Ρεπό: Βλαχόπουλο

 

5η αγωνιστική

Δαναός - Δόξα

Νέδουσα - ΑΕ Λογγά

Θύελλα Χαρακοπιού - ΑΣ Φυτειάς

Βλαχόπουλο - Παναθηναϊκός Καλ.

Πράσινα Πουλιά - Στενωσιά

Πατίστα - Καλλιθέα

Ρεπό: Πανιώνιος

 

6η αγωνιστική

Νέδουσα - Δαναός

Δόξα - Θύελλα Χαρακοπιού

ΑΕ Λογγά - Βλαχόπουλο

ΑΣ Φυτειάς - Πράσινα Πουλιά

Παναθηναϊκός Καλ. - Πανιώνιος

Στενωσιά - Πατίστα

Ρεπό: Καλλιθέα

 

7η αγωνιστική

Δαναός - Θύελλα Χαρακοπιού

Βλαχόπουλο - Νέδουσα

Πράσινα Πουλιά - Δόξα

Πανιώνιος - ΑΕ Λογγά

Πατίστα - ΑΣ Φυτειάς

Καλλιθέα - Παναθηναϊκός Καλ.

Ρεπό: Στενωσιά

 

8η αγωνιστική

Βλαχόπουλο - Δαναός

Θύελλα Χαρακοπιού - Πράσινα Πουλιά

Νέδουσα - Πανιώνιος

Δόξα - Πατίστα

ΑΕ Λογγά - Καλλιθέα

Παναθηναϊκός Καλ. - Στενωσιά

Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

 

9η αγωνιστική

Δαναός - Πράσινα Πουλιά

Πανιώνιος - Βλαχόπουλο

Πατίστα - Θύελλα Χαρακοπιού

Καλλιθέα - Νέδουσα

Στενωσιά - ΑΕ Λογγά

ΑΣ Φυτειάς - Παναθηναϊκός Καλ.

Ρεπό: Δόξα

 

10η αγωνιστική

Πανιώνιος - Δαναός

Πράσινα Πουλιά - Πατίστα

Βλαχόπουλο - Καλλιθέα

Νέδουσα - Στενωσιά

Δόξα - Παναθηναϊκός Καλ.

ΑΕ Λογγά - ΑΣ Φυτειάς

Ρεπό: Θύελλα Χαρακοπιού

 

11η αγωνιστική

Δαναός - Πατίστα

Καλλιθέα - Πανιώνιος

Στενωσιά - Βλαχόπουλο

Παναθηναϊκός Καλ. - Θύελλα Χαρακοπιού

ΑΣ Φυτειάς - Νέδουσα

Δόξα - ΑΕ Λογγά

Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

 

12η αγωνιστική

Καλλιθέα - Δαναός

Πανιώνιος - Στενωσιά

Πράσινα Πουλιά - Παναθηναϊκός Καλ.

Βλαχόπουλο - ΑΣ Φυτειάς

Θύελλα Χαρακοπιού - ΑΕ Λογγά

Νέδουσα - Δόξα

Ρεπό: Πατίστα

 

13η αγωνιστική

Στενωσιά - Καλλιθέα

Παναθηναϊκός Καλ. - Πατίστα

ΑΣ Φυτειάς - Πανιώνιος

ΑΕ Λογγά - Πράσινα Πουλιά

Δόξα - Βλαχόπουλο

Θύελλα Χαρακοπιού - Νέδουσα

Ρεπό: Δαναός 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ