Παρασκευή, 24 Ιανουάριος 2014 12:55

Οι διαιτητές των αγώνων στις τρεις τοπικές κατηγορίες

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν πριν λίγο οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στις τρεις τοπικές κατηφορίες. Το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής...

Α' ΤΟΠΙΚΗ

Σάββατο
Διαβολίτσι - Μεθώνη
Γήπεδο Διαβολιτσίου, 3 μ.μ.
Πλακογιάννης, Σερεμέτης, Κατσάς
Ολυμπιακός Καλαμάτας - Τσικλητήρας Πύλου
Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας», 3 μ.μ.
Λάμιας, Γκούμας, Αθανασοπούλου
Δώριο - Απόλλωνας Καλαμάτας
Γήπεδο Δωρίου, 3 μ.μ.
Μπλάνας, Τσίρμπας, Γεωργαντάς
Α.Ο. Φαραί - Ομόνοια
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 6 μ.μ.
Αλεξέας, Ζαρακοβίτης, Καστανάς

Κυριακή
Ανδρούσα - Τέλλος Αγρας
Γήπεδο Ανδρούσας, 3 μ.μ.
Λάμιας, Αθανασοπούλου, Ταβουλαρέας
Πάμισος - Αστέρας Αρφαρών
Γήπεδο Μεσσήνης, 3 μ.μ.
Μπλάνας, Ζαρακοβίτης, Καλογερόπουλος
Κυπαρισσία - Σπερχογεία
Γήπεδο Κυπαρισσίας, 3 μ.μ.
Τσεκούρας, Βρυώνης, Κασκάνης
Εράνη - Εθνικός Μελιγαλά
Γήπεδο Φιλιατρών, 3 μ.μ.
Πλακογιάννης, Τσίρμπας, Αδαμόπουλος


Β' ΤΟΠΙΚΗ

1ος όμιλος

Σάββατο
Αμφεια - Δόξα
Γήπεδο Σπερζογείας, 3 μ.μ.
Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος, Π. Ηλιόπουλος
Ασπρόχωμα - Κεραυνός
Γήπεδο Ασπροχώματος, 3 μ.μ.
Νικολόπουλος, Καλογερόπουλος, Ρέκκας

Κυριακή
Ηρακλής Καλ. - Αβία
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 6 μ.μ.
Σκόρδος, Παλλαδινός, Ρέκκας
Βαλύρα - Πανθουριακός
Γήπεδο Βαλύρας, 3 μ.μ.
Καρβούνης, Γιαννέας, Σταυρόπουλος
Νέος Αρις - Μάνεση
Γήπεδο Αριος, 3 μ.μ.
Τουρλομούσης, Μανιατέας, Παυλοπούλου
Μικρομάνη - Ηρακλής Κυπ.
Γήπεδο Μικρομάνης, 3 μ.μ.
Καστανάς, Παναγιωτόπουλος, Λαζαράκης
Ρεπό: ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας
   
2ος όμιλος

Σάββατο
Ολυμπιακός Αν. - Χανδριναϊκός
Γήπεδο Μεσσήνης, 3 μ.μ.
Σκόρδος, Βρυώνης, Ταβουλαρέας
Βέργα - Πεταλίδι
Γήεπδο «Π. Μπαχράμης», 3 μ.μ.
Ψηλοπαναγιώτης, Καραπιπέρης, Κυριακόπουλος
Βλαχόπουλο - Μιλτιάδης
Γήπεδο Βλαχόπουλου, 3 μ.μ.
Καρβούνης, Αδαμόπουλος, Λουκάς

Κυριακή
Αίας - Λογγά
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 12.30 μ.μ.
ΖΑρακοβίτης, Τσουκάλη, Στέφανος
Κορώνη - Παναθηναϊκός
Γήπεδο Κορώνης, 3 μ.μ.
Νικολόπουλος, Αγγελακάκης, Γιαννακλής
Πατίστα - Χώρα
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 3 μ.μ.
Γεωργαντάς, Τσουλάκος, Μακρής
Πανιώνιος - Καλλιθέα
Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας», 3 μ.μ.
Καραπιπέρης, Τσουκάλη, Τσαούση


Γ' ΤΟΠΙΚΗ
 
1ος όμιλος

Σάββατο
Θύελλα Μερόπης - Κοπανάκι
Γήπεδο Μελιγαλά, 3 μ.μ.
Τουρλομούσης, Ι. Γιαννέτσος, Γιαννέας

Κυριακή
ΑΕ Γαργαλιάνων - Πανευαϊκός
Γήπεδο Γαργαλιάνων, 3 μ.μ.
Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος, Π. Ηλιόπουλος
ΠΑΟΚ - Ατρόμητος Πλατύ
Γήπεδο Σπερχογείας, 11 π.μ.
Καρβούνης, Τσαούση, Τσοπανάκης
Ρεπό: Καλό Νερό, Διόδια

2ος όμιλος


Σάββατο
Χατζή - Νέστωρ Πύλου
Γήπεδο Χατζή, 3 μ.μ.
Κασκάνης, Γαλακούτης, Κυριόπουλος
Αμφιθέα - Χαρακοπιό
Γήπεδο Αγ. Νικολάου, 3 μ.μ.
Καστανάς, Αγγελακάκης, Αναγνωστόπουλος
Κυριακή
Αιθαία - Νέδουσα
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 10 π.μ.
Τσουλάκος, Γιαννακλής, Κοντογιάννης
Στενωσιά - Αβραμιού
Γήπεδο Στενωσιάς, 11 π.μ.
Αδαμόπουλος, Β. Γιαννέτσος, Καμπούρης


3ος όμιλος

Σάββατο
Δαναός - Μάνη
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ, 3 μ.μ.
Σακκάς, Μπασιλάρης, Τσουλάκος

Κυριακή
Ατρόμητος - Πράσινα Πουλιά
Γήπεδο Ασπροχώματος, 11 π.μ.
Νικολόπουλος, Λουκάς, Ρέκκας
Θύελλα Π. - Θησέας
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ, 11 π.μ.
Γκούμας, Τσέλο, Μπασιλάρης

Δευτέρα
Ικαρος - Αναγέννηση
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 4 μ.μ.
Καστανάς, Παλλαδινός, Ζέρβα
Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ