Πέμπτη, 04 Απρίλιος 2019 17:32

Τo πρόγραμμα του ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος παλαιμάχων

Γράφτηκε από τον

Την προσεχή Δευτέρα 8 Απριλίου θα ξεκινήσει το ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα παλαιμάχων που διοργανώνει η ΕΠΣ Μεσσηνίας.

Το πρωτάθλημα θα γίνει με 12 ομάδες ενώ συμμετέχουν οι γεννηθέντες το έτος 1979 και προγενέστερα και έχουν κλείσει το 40ο έτος της ηλικίας τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας - Ομόνοια

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Μεσσηνιακός

Εράνη - Τσικλητήρας Πύλου

Απόλλων Καλαμάτας - Εθνικός Μελιγαλά

ΠΑΟΚ - Πράσινα Πουλιά

Πλατύ - Πανιώνιος

2η αγωνιστική

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Θύελλα Παραλίας

Ομόνοια - Εράνη

Μεσσηνιακός - Απόλλων Καλαμάτας

Τσικλητήρας Πύλου - ΠΑΟΚ

Εθνικός Μελιγαλά - Πλατύ

Πανιώνιος - Πράσινα Πουλιά

3η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας - Εράνη

Απόλλων Καλαμάτας - Α.Ε. Γαργαλιάνων

ΠΑΟΚ - Ομόνοια

Πλατύ - Μεσσηνιακός

Πανιώνιος - Τσικλητήρας Πύλου

Πράσινα Πουλιά - Εθνικός Μελιγαλά

4η αγωνιστική

Απόλλων Καλαμάτας - Θύελλα Παραλίας

Εράνη - ΠΑΟΚ

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Πλατύ

Ομόνοια - Πανιώνιος

Μεσσηνιακός - Πράσινα Πουλιά

Εθνικός Μελιγαλά - Τσικλητήρας Πύλου

5η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας - ΠΑΟΚ

Πλατύ - Απόλλων Καλαμάτας

Πανιώνιος - Εράνη

Πράσινα Πουλιά - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Εθνικός Μελιγαλά - Ομόνοια

Τσικλητήρας Πύλου - Μεσσηνιακός

6η αγωνιστική

Πλατύ - Θύελλα Παραλίας

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

Απόλλων Καλαμάτας - Πράσινα Πουλιά

Εράνη - Εθνικός Μελιγαλά

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Τσικλητήρας Πύλου

Ομόνοια - Μεσσηνιακός

7η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας - Πανιώνιος

Πράσινα Πουλιά - Πλατύ

Εθνικός Μελιγαλά - ΠΑΟΚ

Τσικλητήρας Πύλου - Απόλλων Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Εράνη

Ομόνοια - Α.Ε. Γαργαλιάνων

8η αγωνιστική

Πράσινα Πουλιά - Θύελλα Παραλίας

Πανιώνιος - Εθνικός Μελιγαλά

Πλατύ - Τσικλητήρας Πύλου

ΠΑΟΚ - Μεσσηνιακός

Απόλλων Καλαμάτας - Ομόνοια

Εράνη - Α.Ε. Γαργαλιάνων

9η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας - Εθνικός Μελιγαλά

Τσικλητήρας Πύλου - Πράσινα Πουλιά

Μεσσηνιακός - Πανιώνιος

Ομόνοια - Πλατύ

Α.Ε. Γαργαλιάνων - ΠΑΟΚ

Εράνη - Απόλλων Καλαμάτας

10η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου - Θύελλα Παραλίας

Εθνικός Μελιγαλά - Μεσσηνιακός

Πράσινα Πουλιά - Ομόνοια

Πανιώνιος - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Πλατύ - Εράνη

ΠΑΟΚ - Απόλλων Καλαμάτας

11η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - Θύελλα Παραλίας

Ομόνοια - Τσικλητήρας Πύλου

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Εθνικός Μελιγαλά

Εράνη - Πράσινα Πουλιά

Απόλλων Καλαμάτας - Πανιώνιος

ΠΑΟΚ - Πλατύ

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ