Παρασκευή, 21 Δεκέμβριος 2012 13:45

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων στο τοπικό Μεσσηνίας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων στο τοπικό Μεσσηνίας

Ο Δημήτρης Νίκας ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι της 13η αγωνιστικής της Α' τοπικής ανάμεσα στον Ολυμπιακό Καλαμάτας και την Κυπαρισσία που θα γίνει το Σάββατο στο γήπεδο «Γ. Λουκαρέας».
Βοηθοί του θα είναι οι Σερεμέτης και Κασκάνης.
Την αναμέτρηση του πρωτοπόρου Μεσσηνιακού με τον ΑΟ Φαραί θα διαιτητεύσει ο Σαράντος Πλεμμενόπουλος με βοηθούς τους Βρυώνη, Γιαννέα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων σε Α', Β', Γ' τοπική και παιδικό έχουν ως εξής:

Α' ΤΟΠΙΚΗ
 
Σάββατο 22/12

Ολυμπιακός Καλ. - Κυπαρισσία
Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 3 μ.μ.
Νικάς, Σερεμέτης, Κασκάνης
Δώριo - Απόλλων Καλαμάτας
Γήπεδο Δωρίου, 3 μ.μ.
Ψηλοπαναγιώτης, Γεωργαντάς, Αδαμόπουλος
Αίας - Α.Ο. Διαβολιτσίου
Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 6 μ.μ.
Μπλάνας, Αθανασοπούλου, Κατσάς

Κυριακή 23/12

Μεσσηνιακός - Α.Ο. Φαραί
Γήπεδο Μεσσηνιακού, 3 μ.μ.
Πλεμμενόπουλος, Βρυώνης, Γιαννέας
Μεθώνη - Ασπρόχωμα
Γήπεδο Μεθώνης, 3 μ.μ. π.μ.
Αλεξέας, Τσαλίκογλου, Λαμπίρης
Α.Ε. Αβίας - Σπερχογεία
Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 3 μ.μ.
Κότσαρης, Κασκάνης, Τσοπανάκης
Αστέρας Αρφαρών - Τέλλος Αγρας
Γήπεδο Αρφαρών, 3 μ.μ.
Νικολόπουλος, Ξηρόκωστας, Γιαννακλής
Απόλλων Πεταλιδίου - Ομόνοια
Γήπεδο Πεταλιδίου, 3 μ.μ.
Λάμιας, Αδαμόπουλος, Τσίρμπας

Β' ΤΟΠΙΚΗ

1ος όμιλος

Σάββατο 22/12

Νίκη Πλάτης - Ατρόμητος Πλατύ
Νέο γήπεδο Φιλιατρών, 3 μ.μ.
Ξηρόκωστας, Γ. Ηλιόπουλος, Π. Ηλιόπουλος
Μάνεση - Νέος Αρις
Γήπεδο Μάνεση, 3 μ.μ.
Κότσαρης, Ζαχαράκης, Τσουκάλη

Κυριακή 23/12

Ενωμένα Σ. - Ηρακλής Κυπ.
Γήπεδο Σπερχογείας, 3 μ.μ.
Γκούμας, Σωτηρόπουλος, Αγγελακάκης
Ανδρούσα - Κεραυνός
Γήπεδο Ανδρούσας, 3 μ.μ.
Κατσάς, Γ. Ηλιόπουλος, Π. Ηλιόπουλος
Παναθηναϊκός - Πανθουριακός
Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 3 μ.μ.
Σκόρδος, Παλλαδινός, Σιψάς
Α.Ο. Πατίστα - Αστέρας Βαλύρας
Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 6 μ.μ.
Καραπιπέρης, Ζαχαράκης, Παναγιωτόπουλος

2ος όμιλος

Σάββατο 22/12

Ολυμπιακός Αν. - Χανδριναϊκός
Δημοτικό στάδιο Μεσσήνης, 3 μ.μ.
Νικολόπουλος, Γιαννέας, Βρυώνης
Καλλιθέα - Μιλτιάδης
Γήπεδο Καλλιθέας, 3 μ.μ.
Λάμιας, Τσίρμπας, Σωτηρόπουλος
Θύελλα Χαρ. - Ηρακλής Καλ.
Γήπεδο Κορώνης, 3 μ.μ.
Καρβούνης, Ταβουλαρέας, Παλλαδινός
Παπαφλέσσας Χώρας - Χατζή
Γήπεδο Χώρας, 3 μ.μ.
Τουρλομούσης, Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος

Κυριακή 23/12
Δόξα - Βλαχόπουλο
Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 3 μ.μ.
Γεωργαντάς, Τσιλίκας, Ρέκκας
Στενωσιά - Τσικλητήρας Πύλου
Γήπεδο Στενωσιάς, 3 μ.μ.
Νικάς, Κουτσναστάσης, Αντωνόπουλος

Γ' ΤΟΠΙΚΗ

1ος όμιλος

Σάββατο 22/12

Διόδια - Α.Ε. Γαργαλιάνων
Γήπεδο Ανδρούσας, 3 μ.μ.
Λουκάς, Σταυρόπουλος, Ταβουλαρέας
Θύελλα Π. - Πανευαϊκός
Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 3 μ.μ.
Τσαλίκογλου, Γιαννακλής, Μπούνα
Νέδουσα - Κοπανάκι
Γήπεδο ""Π. Μπαχράμης, 3 μ.μ.
Γκούμας, Τσαούση, Τσέλο

Κυριακή 23/12

Δημάκειος - Πράσινα Πουλιά
Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 12 μ.
Καραπιπέρης, Δεδούσης, Σταυρόπουλος
Παπαφλέσσας Αμφειας - Θησέας
Γήπεδο Αμφειας, 3 μ.μ.
Σακκάς, Τσιλιβής, Ταβουλαρέας
Ρεπό: Καλό Νερό

2ος όμιλος

Σάββατο 22/12

Νέστωρ Πύλου - Α.Ε. Αιθαίας
Γήπεδο Πύλου, 3 μ.μ.
Λαμπίρης, Τρουπάκης, Λυμπερόπουλος
Αναγέννηση - Α.Σ. Αμφιθέας
Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 6 μ.μ.
Καραπιπέρης, Ρέκκας, Δεδούσης

Κυριακή 23/12

Ερμής - Αρις Καλ.
Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 10 π.μ.
Βρυώνης, Αγγελακάκης, Τσέλο
Α.Σ. Δαναός - ΑΕΚ
Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 10 π.μ.
Τσαλίκογλου, Κυριόπουλος, Σκορπιδέας
ΠΑΟΚ - Ικαρος
Γήπεδο Σπερχογείας, 12 μ.
Ταβουλαρέας, Λαζαράκης, Παναγιωτόπουλος
Βέργα - Α.Ε. Μάνης
Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 12.30 μ.μ.
Μακρής, Κοντογιάννης, Ρέκκας

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

1ος όμιλος

Μιλτιάδης - Εράνη
Γήπεδο Πύργου Τριφυλίας, 11 π.μ.
Λαμπίρης

2ος όμιλος
Πανιώνιος - Μεσσηνιακός
Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 11 π.μ.
Τσίρμπας

3ος όμιλος
Απόλλων Καλ. - Δόξα
Αθλητικό κέντρο ΕΠΣΜ, 10 π.μ.
Γιαννέας, Παπαδόπουλος, Αναγνωστόπουλος
Ομόνοια - Ασπρόχωμα
Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 1 μ.μ.
Γκούμας

5ος όμιλος
Δώριο - Κυπαρισσία
Γήπεδο Δωρίου, 11 π.μ.
Ξηρόκωστας
Αρφαρά - Διαβολίτσι
Γήπεδο Αρφαρών, 11 π.μ.
Γιαννακλής

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ