Τρίτη, 13 Αύγουστος 2019 12:43

Το πρόγραμμα της Α' τοπικής

Γράφτηκε από τον

Το τριφυλιακό ντέρμπι ανάμεσα στην Κυπαρισσία και τον Τέλλο Αγρα ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής στην Α' τοπική Μεσσηνίας

Η πρεμιέρα έχει οριστεί για τις 28 και 29 Σεπτεμβρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής: 

1η αγωνιστική
Εράνη - Ολυμπιακός Ανάληψης
Τσικλητήρας Πύλου - ΠΑΟ Καλού Νερού
Πανθουριακός - Απόλλων Καλαμάτας
ΑΟ Μεθώνης - ΑΕ Μάνης
ΑΕ Αβίας - Εθνικός Μελιγαλά
Ακρίτας Κορώνης - Σπερχογεία
Κυπαρισσία - Τέλλος Άγρας
Πάμισος - Ανδρούσα

2η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου - Εράνη
Ολυμπιακός Ανάληψης - Πανθουριακός
ΠΑΟ Καλού Νερού - ΑΟ Μεθώνης
Απόλλων Καλαμάτας - ΑΕ Αβίας
ΑΕ Μάνης - Ακρίτας Κορώνης
Εθνικός Μελιγαλά - Κυπαρισσία
Σπερχογεία - Ανδρούσα
Τέλλος Άγρας - Πάμισος

3η αγωνιστική
Εράνη - Πανθουριακός
ΑΟ Μεθώνης - Τσικλητήρας Πύλου
ΑΕ Αβίας - Ολυμπιακός Ανάληψης
Ακρίτας Κορώνης - ΠΑΟ Καλού Νερού
Κυπαρισσία - Απόλλων Καλαμάτας
Ανδρούσα - ΑΕ Μάνης
Πάμισος - Εθνικός Μελιγαλά
Σπερχογεία - Τέλλος Άγρας

4η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης - Εράνη
Πανθουριακός - ΑΕ Αβίας
Τσικλητήρας Πύλου - Ακρίτας Κορώνης
Ολυμπιακός Ανάληψης - Κυπαρισσία
ΠΑΟ Καλού Νερού - Ανδρούσα
Απόλλων Καλαμάτας - Πάμισος
ΑΕ Μάνης - Τέλλος Άγρας
Εθνικός Μελιγαλά - Σπερχογεία

5η αγωνιστική
Εράνη - ΑΕ Αβίας
Ακρίτας Κορώνης - ΑΟ Μεθώνης
Κυπαρισσία - Πανθουριακός
Ανδρούσα - Τσικλητήρας Πύλου
Πάμισος - Ολυμπιακός Ανάληψης
Τέλλος Άγρας - ΠΑΟ Καλού Νερού
Σπερχογεία - Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕ Μάνης - Εθνικός Μελιγαλά

6η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης - Εράνη
ΑΕ Αβίας - Κυπαρισσία
ΑΟ Μεθώνης - Ανδρούσα
Πανθουριακός - Πάμισος
Τσικλητήρας Πύλου - Τέλλος Άγρας
Ολυμπιακός Ανάληψης - Σπερχογεία
ΠΑΟ Καλού Νερού - Εθνικός Μελιγαλά
Απόλλων Καλαμάτας - ΑΕ Μάνης

7η αγωνιστική
Εράνη - Κυπαρισσία
Ανδρούσα - Ακρίτας Κορώνης
Πάμισος - ΑΕ Αβίας
Τέλλος Άγρας - ΑΟ Μεθώνης
Σπερχογεία - Πανθουριακός
Εθνικός Μελιγαλά - Τσικλητήρας Πύλου
ΑΕ Μάνης - Ολυμπιακός Ανάληψης
ΠΑΟ Καλού Νερού - Απόλλων Καλαμάτας

8η αγωνιστική
Ανδρούσα - Εράνη
Κυπαρισσία - Πάμισος
Ακρίτας Κορώνης - Τέλλος Άγρας
ΑΕ Αβίας - Σπερχογεία
ΑΟ Μεθώνης - Εθνικός Μελιγαλά
Πανθουριακός - ΑΕ Μάνης
Τσικλητήρας Πύλου - Απόλλων Καλαμάτας
Ολυμπιακός Ανάληψης - ΠΑΟ Καλού Νερού

9η αγωνιστική
Εράνη - Πάμισος
Τέλλος Άγρας - Ανδρούσα
Σπερχογεία - Κυπαρισσία
Εθνικός Μελιγαλά - Ακρίτας Κορώνης
ΑΕ Μάνης - ΑΕ Αβίας
Απόλλων Καλαμάτας - ΑΟ Μεθώνης
ΠΑΟ Καλού Νερού - Πανθουριακός
Ολυμπιακός Ανάληψης - Τσικλητήρας Πύλου

10η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας - Εράνη
Πάμισος - Σπερχογεία
Ανδρούσα - Εθνικός Μελιγαλά
Κυπαρισσία - ΑΕ Μάνης
Ακρίτας Κορώνης - Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕ Αβίας - ΠΑΟ Καλού Νερού
ΑΟ Μεθώνης - Ολυμπιακός Ανάληψης
Πανθουριακός - Τσικλητήρας Πύλου

11η αγωνιστική
Εράνη - Σπερχογεία
Εθνικός Μελιγαλά - Τέλλος Άγρας
ΑΕ Μάνης - Πάμισος
Απόλλων Καλαμάτας - Ανδρούσα
ΠΑΟ Καλού Νερού - Κυπαρισσία
Ολυμπιακός Ανάληψης - Ακρίτας Κορώνης
Τσικλητήρας Πύλου - ΑΕ Αβίας
Πανθουριακός - ΑΟ Μεθώνης

12η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά - Εράνη
Σπερχογεία - ΑΕ Μάνης
Τέλλος Άγρας - Απόλλων Καλαμάτας
Πάμισος - ΠΑΟ Καλού Νερού
Ανδρούσα - Ολυμπιακός Ανάληψης
Κυπαρισσία - Τσικλητήρας Πύλου
Ακρίτας Κορώνης - Πανθουριακός
ΑΕ Αβίας - ΑΟ Μεθώνης

13η αγωνιστική
Εράνη - ΑΕ Μάνης
Απόλλων Καλαμάτας - Εθνικός Μελιγαλά
ΠΑΟ Καλού Νερού - Σπερχογεία
Ολυμπιακός Ανάληψης - Τέλλος Άγρας
Τσικλητήρας Πύλου - Πάμισος
Πανθουριακός - Ανδρούσα
ΑΟ Μεθώνης - Κυπαρισσία
ΑΕ Αβίας - Ακρίτας Κορώνης

14η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας - Εράνη
ΑΕ Μάνης - ΠΑΟ Καλού Νερού
Εθνικός Μελιγαλά - Ολυμπιακός Ανάληψης
Σπερχογεία - Τσικλητήρας Πύλου
Τέλλος Άγρας - Πανθουριακός
Πάμισος - ΑΟ Μεθώνης
Ανδρούσα - ΑΕ Αβίας
Κυπαρισσία - Ακρίτας Κορώνης

15η αγωνιστική
Εράνη - ΠΑΟ Καλού Νερού
Ολυμπιακός Ανάληψης - Απόλλων Καλαμάτας
Τσικλητήρας Πύλου - ΑΕ Μάνης
Πανθουριακός - Εθνικός Μελιγαλά
ΑΟ Μεθώνης - Σπερχογεία
ΑΕ Αβίας - Τέλλος Άγρας
Ακρίτας Κορώνης - Πάμισος
Κυπαρισσία - Ανδρούσα

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ