Τρίτη, 13 Αύγουστος 2019 12:49

To πρόγραμμα στην Α1 τοπική

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με 14 ομάδες θα διεξαχθεί τη νέα σεζόν το πρωτάθλημα της Α1 τοπικής.

Η πρώτη αγωνιστική θα γίνει το διήμερο 5-6 Οκτωβρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής: 

1η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - Απόλλων Πεταλιδίου
Δώριο - Αστέρας Αρφαρών
Ομόνοια - Παπαφλέσσας Χώρας
Νέος Άρις - Ηρακλής Καλαμάτας
ΑΟ Φυτειάς - Ηρακλής Κυπαρισσίας
Πανιώνιος Καλαμάτας - Ολυμπιακός Καλαμάτας
Θύελλα Χαρακοπιού - ΑΕΚ Καλαμάτας

2η αγωνιστική
Δώριο - Χανδριναϊκός
Απόλλων Πεταλιδίου - Ομόνοια
Αστέρας Αρφαρών - Νέος Άρις
Παπαφλέσσας Χώρας - ΑΟ Φυτειάς
Ηρακλής Καλαμάτας - Πανιώνιος Καλαμάτας
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Θύελλα Χαρακοπιού
Ολυμπιακός Καλαμάτας - ΑΕΚ Καλαμάτας

3η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - Ομόνοια
Νέος Άρις - Δώριο
ΑΟ Φυτειάς - Απόλλων Πεταλιδίου
Πανιώνιος Καλαμάτας - Αστέρας Αρφαρών
Θύελλα Χαρακοπιού - Παπαφλέσσας Χώρας
ΑΕΚ Καλαμάτας - Ηρακλής Καλαμάτας
Ολυμπιακός Καλαμάτας - Ηρακλής Κυπαρισσίας

4η αγωνιστική
Νέος Άρις - Χανδριναϊκός
Ομόνοια - ΑΟ Φυτειάς
Δώριο - Πανιώνιος Καλαμάτας
Απόλλων Πεταλιδίου - Θύελλα Χαρακοπιού
Αστέρας Αρφαρών - ΑΕΚ Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Χώρας - Ολυμπιακός Καλαμάτας
Ηρακλής Καλαμάτας - Ηρακλής Κυπαρισσίας

5η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - ΑΟ Φυτειάς
Πανιώνιος Καλαμάτας - Νέος Άρις
Θύελλα Χαρακοπιού - Ομόνοια
ΑΕΚ Καλαμάτας - Δώριο
Ολυμπιακός Καλαμάτας - Απόλλων Πεταλιδίου
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Αστέρας Αρφαρών
Ηρακλής Καλαμάτας - Παπαφλέσσας Χώρας

6η αγωνιστική
Πανιώνιος Καλαμάτας - Χανδριναϊκός
ΑΟ Φυτειάς - Θύελλα Χαρακοπιού
Νέος Άρις - ΑΕΚ Καλαμάτας
Ομόνοια - Ολυμπιακός Καλαμάτας
Δώριο - Ηρακλής Κυπαρισσίας
Απόλλων Πεταλιδίου - Ηρακλής Καλαμάτας
Αστέρας Αρφαρών - Παπαφλέσσας Χώρας

7η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - Θύελλα Χαρακοπιού
ΑΕΚ Καλαμάτας - Πανιώνιος Καλαμάτας
Ολυμπιακός Καλαμάτας - ΑΟ Φυτειάς
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Νέος Άρις
Ηρακλής Καλαμάτας - Ομόνοια
Παπαφλέσσας Χώρας - Δώριο
Αστέρας Αρφαρών - Απόλλων Πεταλιδίου

8η αγωνιστική
ΑΕΚ Καλαμάτας - Χανδριναϊκός
Θύελλα Χαρακοπιού - Ολυμπιακός Καλαμάτας
Πανιώνιος Καλαμάτας - Ηρακλής Κυπαρισσίας
ΑΟ Φυτειάς - Ηρακλής Καλαμάτας
Νέος Άρις - Παπαφλέσσας Χώρας
Ομόνοια - Αστέρας Αρφαρών
Δώριο - Απόλλων Πεταλιδίου

9η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - Ολυμπιακός Καλαμάτας
Ηρακλής Κυπαρισσίας - ΑΕΚ Καλαμάτας
Ηρακλής Καλαμάτας - Θύελλα Χαρακοπιού
Παπαφλέσσας Χώρας - Πανιώνιος Καλαμάτας
Αστέρας Αρφαρών - ΑΟ Φυτειάς
Απόλλων Πεταλιδίου - Νέος Άρις
Ομόνοια - Δώριο

10η αγωνιστική
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Χανδριναϊκός
Ολυμπιακός Καλαμάτας - Ηρακλής Καλαμάτας
ΑΕΚ Καλαμάτας - Παπαφλέσσας Χώρας
Θύελλα Χαρακοπιού - Αστέρας Αρφαρών
Πανιώνιος Καλαμάτας - Απόλλων Πεταλιδίου
ΑΟ Φυτειάς - Δώριο
Νέος Άρις - Ομόνοια

11η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - Ηρακλής Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Χώρας - Ηρακλής Κυπαρισσίας
Αστέρας Αρφαρών - Ολυμπιακός Καλαμάτας
Απόλλων Πεταλιδίου - ΑΕΚ Καλαμάτας
Δώριο - Θύελλα Χαρακοπιού
Ομόνοια - Πανιώνιος Καλαμάτας
ΑΟ Φυτειάς - Νέος Άρις

12η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας - Χανδριναϊκός
Ηρακλής Καλαμάτας - Αστέρας Αρφαρών
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Απόλλων Πεταλιδίου
Ολυμπιακός Καλαμάτας - Δώριο
ΑΕΚ Καλαμάτας - Ομόνοια
Θύελλα Χαρακοπιού - Νέος Άρις
Πανιώνιος Καλαμάτας - ΑΟ Φυτειάς

13η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - Αστέρας Αρφαρών
Απόλλων Πεταλιδίου - Παπαφλέσσας Χώρας
Δώριο - Ηρακλής Καλαμάτας
Ομόνοια - Ηρακλής Κυπαρισσίας
Νέος Άρις - Ολυμπιακός Καλαμάτας
ΑΟ Φυτειάς - ΑΕΚ Καλαμάτας
Θύελλα Χαρακοπιού - Πανιώνιος Καλαμάτας

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ