Τρίτη, 13 Αύγουστος 2019 12:54

Σε τρεις ομίλους η Β' τοπική, το πρόγραμμα των αγώνων

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

Σε τρεις ομίλους θα διεξαχθεί η νέα Β' τοπική. Κάθε όμιλος θα έχει από 11 ομάδες, με τον πρώτο να αποτελείται μόνο από καλαματιανές ομάδες!

Οι υπόλοιπες οχτώ καλαματιανές ομάδες τοποθετήθηκαν στο δεύτερο και στον τρίτο όμιλο με τις ομάδες της περιφέρειας (κατόπιν κλήρωσης, όσον αφορά τις ομάδες του 3ου ομίλου. Διότι στο δεύτερο όμιλο ΠΑΟΚ Καλαμάτας, ΠΑΟ Καλαμάτας, Ερμής Καλαμάτας και ΠΑΣ Ράχης ζήτησαν να τοποθετηθούν απευθείας σε αυτόν τον όμιλο). Η πρώτη αγωνιστική θα γίνει στις 12 και 13 Οκτωβρίου.  Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε όλους τους ομίλους έχει ως εξής: 

A' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Δόξα Καλαμάτας - Νέδουσα
ΑΟ Λεΐκων - Μεσσηνιακός
Αναγέννηση Παραλίας - Πατίστα
Ικαρος - Αίαντας
Κεραυνός - ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας
Ρεπό: ΑΟ Φαραί

2η αγωνιστική
ΑΟ Φαραί - Δόξα Καλαμάτας
Νέδουσα - ΑΟ Λεΐκων
Μεσσηνιακός - Ικαρος
Πατίστα - Κεραυνός
ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας - Αίαντας
Ρεπό: Αναγέννηση Παραλίας

3η αγωνιστική
Δόξα Καλαμάτας - ΑΟ Λεΐκων
Αναγέννηση Παραλίας - ΑΟ Φαραί
Ικαρος - Νέδουσα
ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας - Μεσσηνιακός
Αίαντας - Πατίστα
Ρεπό: Κεραυνός

4η αγωνιστική
Αναγέννηση Παραλίας - Δόξα Καλαμάτας
ΑΟ Λεΐκων - Ικαρος
ΑΟ Φαραί - Κεραυνός
Νέδουσα - ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας
Πατίστα - Μεσσηνιακός
Ρεπό: Αίαντας

5η αγωνιστική
Δόξα Καλαμάτας - Ικαρος
Κεραυνός - Αναγέννηση Παραλίας
ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας - ΑΟ Λεΐκων
Αίαντας - ΑΟ Φαραί
Πατίστα - Νέδουσα
Ρεπό: Μεσσηνιακός

6η αγωνιστική
Κεραυνός - Δόξα Καλαμάτας
Ικαρος - ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας
Αναγέννηση Παραλίας - Αίαντας
ΑΟ Λεΐκων - Πατίστα
ΑΟ Φαραί - Μεσσηνιακός
Ρεπό: Νέδουσα

7η αγωνιστική
Δόξα Καλαμάτας - ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας
Αίαντας - Κεραυνός
Πατίστα - Ικαρος
Μεσσηνιακός - Αναγέννηση Παραλίας
Νέδουσα - ΑΟ Φαραί
Ρεπό: ΑΟ Λεΐκων

8η αγωνιστική
Αίαντας - Δόξα Καλαμάτας
ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας - Πατίστα
Κεραυνός - Μεσσηνιακός
Αναγέννηση Παραλίας - Νέδουσα
ΑΟ Λεΐκων - ΑΟ Φαραί

Ρεπό: Ικαρος

9η αγωνιστική
Δόξα Καλαμάτας - Πατίστα
Μεσσηνιακός - Αίαντας
Νέδουσα - Κεραυνός
ΑΟ Φαραί - Ικαρος
ΑΟ Λεΐκων - Αναγέννηση Παραλίας
Ρεπό: ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας

10η αγωνιστική
Μεσσηνιακός - Δόξα Καλαμάτας
Αίαντας - Νέδουσα
ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας - ΑΟ Φαραί
Κεραυνός - ΑΟ Λεΐκων
Ικαρος - Αναγέννηση Παραλίας
Ρεπό: Πατίστα

11η αγωνιστική
Νέδουσα - Μεσσηνιακός
ΑΟ Φαραί - Πατίστα
ΑΟ Λεΐκων - Αίαντας
Αναγέννηση Παραλίας - ΑΠΣ Αρις Καλαμάτας
Ικαρος - Κεραυνός
Ρεπό: Δόξα Καλαμάτας

 

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Διαγόρας Κοπανακίου
ΠΑΟ Καλαμάτας - Πανευαϊκός
Αστέρας Βαλύρας - Νίκη Πλάτης
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - Ερμής Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Άμφειας - Ατρόμητος Πλατύ
Ρεπό: ΠΑΣ Ράχης

2η αγωνιστική
ΠΑΣ Ράχης - Θύελλα Μερόπης
Διαγόρας Κοπανακίου - ΠΑΟ Καλαμάτας
Πανευαϊκός - ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Νίκη Πλάτης - Παπαφλέσσας Άμφειας
Ατρόμητος Πλατύ - Ερμής Καλαμάτας

Ρεπό: Αστέρας Βαλύρας

3η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - ΠΑΟ Καλαμάτας
Αστέρας Βαλύρας - ΠΑΣ Ράχης
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - Διαγόρας Κοπανακίου
Ατρόμητος Πλατύ - Πανευαϊκός
Ερμής Καλαμάτας - Νίκη Πλάτης

Ρεπό: Παπαφλέσσας Άμφειας

4η αγωνιστική
Αστέρας Βαλύρας - Θύελλα Μερόπης
ΠΑΟ Καλαμάτας - ΠΑΟΚ Καλαμάτας
ΠΑΣ Ράχης - Παπαφλέσσας Άμφειας
Διαγόρας Κοπανακίου - Ατρόμητος Πλατύ
Νίκη Πλάτης - Πανευαϊκός

Ρεπό: Ερμής Καλαμάτας

5η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Άμφειας - Αστέρας Βαλύρας
Ατρόμητος Πλατύ - ΠΑΟ Καλαμάτας
Ερμής Καλαμάτας - ΠΑΣ Ράχης
Νίκη Πλάτης - Διαγόρας Κοπανακίου
Ρεπό: Πανευαϊκός

6η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Άμφειας - Θύελλα Μερόπης
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - Ατρόμητος Πλατύ
Αστέρας Βαλύρας - Ερμής Καλαμάτας
ΠΑΟ Καλαμάτας - Νίκη Πλάτης
ΠΑΣ Ράχης - Πανευαϊκός

Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου

7η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Ατρόμητος Πλατύ
Ερμής Καλαμάτας - Παπαφλέσσας Άμφειας
Νίκη Πλάτης - ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Πανευαϊκός - Αστέρας Βαλύρας
Διαγόρας Κοπανακίου - ΠΑΣ Ράχης
Ρεπό: ΠΑΟ Καλαμάτας

8η αγωνιστική
Ερμής Καλαμάτας - Θύελλα Μερόπης
Ατρόμητος Πλατύ - Νίκη Πλάτης
Παπαφλέσσας Άμφειας - Πανευαϊκός
Αστέρας Βαλύρας - Διαγόρας Κοπανακίου
ΠΑΟ Καλαμάτας - ΠΑΣ Ράχης
Ρεπό: ΠΑΟΚ Καλαμάτας

9η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης - Νίκη Πλάτης
Πανευαϊκός - Ερμής Καλαμάτας
Διαγόρας Κοπανακίου - Παπαφλέσσας Άμφειας
ΠΑΣ Ράχης - ΠΑΟΚ Καλαμάτας
ΠΑΟ Καλαμάτας - Αστέρας Βαλύρας
Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

10η αγωνιστική
Πανευαϊκός - Θύελλα Μερόπης
Ερμής Καλαμάτας - Διαγόρας Κοπανακίου
Ατρόμητος Πλατύ - ΠΑΣ Ράχης
Παπαφλέσσας Άμφειας - ΠΑΟ Καλαμάτας
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - Αστέρας Βαλύρας
Ρεπό: Νίκη Πλάτης

11η αγωνιστική
Διαγόρας Κοπανακίου - Πανευαϊκός
ΠΑΣ Ράχης - Νίκη Πλάτης
ΠΑΟ Καλαμάτας - Ερμής Καλαμάτας
Αστέρας Βαλύρας - Ατρόμητος Πλατύ
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - Παπαφλέσσας Άμφειας
Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

Γ' ΟΜΙΛΟΣ 

1η αγωνιστική
Μιλτιάδης - Νέστωρ Πύλου
Καλλιθέα - Θύελλα Παραλίας
Εθνικός Καλαμάτας - Ακαδημία Πάμισος
Βλαχόπουλο - Δαναός
Στενωσιά - ΑΕ Λογγάς
Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

2η αγωνιστική
Πράσινα Πουλιά - Μιλτιάδης
Νέστωρ Πύλου - Καλλιθέα
Θύελλα Παραλίας - Βλαχόπουλο
Ακαδημία Πάμισος - Στενωσιά
ΑΕ Λογγάς - Δαναός
Ρεπό: Εθνικός Καλαμάτας

3η αγωνιστική
Μιλτιάδης - Καλλιθέα
Εθνικός Καλαμάτας - Πράσινα Πουλιά
Βλαχόπουλο - Νέστωρ Πύλου
ΑΕ Λογγάς - Θύελλα Παραλίας
Δαναός - Ακαδημία Πάμισος
Ρεπό: Στενωσιά

4η αγωνιστική
Εθνικός Καλαμάτας - Μιλτιάδης
Καλλιθέα - Βλαχόπουλο
Πράσινα Πουλιά - Στενωσιά
Νέστωρ Πύλου - ΑΕ Λογγάς
Ακαδημία Πάμισος - Θύελλα Παραλίας
Ρεπό: Δαναός

5η αγωνιστική
Μιλτιάδης - Βλαχόπουλο
Στενωσιά - Εθνικός Καλαμάτας
ΑΕ Λογγάς - Καλλιθέα
Δαναός - Πράσινα Πουλιά
Ακαδημία Πάμισος - Νέστωρ Πύλου
Ρεπό: Θύελλα Παραλίας

6η αγωνιστική
Στενωσιά - Μιλτιάδης
Βλαχόπουλο - ΑΕ Λογγάς
Εθνικός Καλαμάτας - Δαναός
Καλλιθέα - Ακαδημία Πάμισος
Πράσινα Πουλιά - Θύελλα Παραλίας
Ρεπό Νέστωρ Πύλου

7η αγωνιστική
Μιλτιάδης - ΑΕ Λογγάς
Δαναός - Στενωσιά
Ακαδημία Πάμισος - Βλαχόπουλο
Θύελλα Παραλίας - Εθνικός Καλαμάτας
Νέστωρ Πύλου - Πράσινα Πουλιά
Ρεπό: Καλλιθέα

8η αγωνιστική
Δαναός - Μιλτιάδης
ΑΕ Λογγάς - Ακαδημία Πάμισος
Στενωσιά - Θύελλα Παραλίας
Εθνικός Καλαμάτας - Νέστωρ Πύλου
Καλλιθέα - Πράσινα Πουλιά
Ρεπό: Βλαχόπουλο

9η αγωνιστική
Μιλτιάδης - Ακαδημία Πάμισος
Θύελλα Παραλίας - Δαναός
Νέστωρ Πύλου - Στενωσιά
Πράσινα Πουλιά - Βλαχόπουλο
Καλλιθέα - Εθνικός Καλαμάτας
Ρεπό: ΑΕ Λογγάς

10η αγωνιστική
Θύελλα Παραλίας - Μιλτιάδης
Δαναός - Νέστωρ Πύλου
ΑΕ Λογγάς - Πράσινα Πουλιά
Στενωσιά - Καλλιθέα
Βλαχόπουλο - Εθνικός Καλαμάτας
Ρεπό: Ακαδημία Πάμισος

11η αγωνιστική
Νέστωρ Πύλου - Θύελλα Παραλίας
Πράσινα Πουλιά - Ακαδημία Πάμισος
Καλλιθέα - Δαναός
Εθνικός Καλαμάτας - ΑΕ Λογγάς
Βλαχόπουλο - Στενωσιά
Ρεπό: Μιλτιάδης

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ