Τετάρτη, 04 Σεπτέμβριος 2019 14:00

Το πρόγραμμα της Football League (φωτό)

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

Στο Αιγάλεω θα κάνει πρεμιέρα η “Μαύρη Θύελλα” στο πρωτάθλημα της Football League, με τη σέντρα να έχει οριστεί για την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου.

Τη 2η αγωνιστική η Καλαμάτα θα υποδεχθεί τον Ιάλυσο Ρόδου και την 3η αγωνιστική θα πάει στο Βόλο για να παίξει με την τοπική Νίκη.

1η αγωνιστική

Αιγάλεω - Καλαμάτα

Καβάλα - Τριγλία

Ιάλυσος Ρόδου - Ιεράπετρα

Ασπρόπυργος - Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός

Βέροια - Διαγόρας Ρόδου

Ιωνικός - Τρίκαλα

2η αγωνιστική

Καβάλα - Αιγάλεω

Καλαμάτα - Ιάλυσος Ρόδου

Τριγλία - Ασπρόπυργος

Ιεράπετρα - Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου - Βέροια

Θεσπρωτός - Ιωνικός

Διαγόρας Ρόδου - Τρίκαλα

3η αγωνιστική

Αιγάλεω - Ιάλυσος Ρόδου

Ασπρόπυργος - Καβάλα

Νίκη Βόλου - Καλαμάτα

Βέροια - Τριγλία

Ιωνικός - Ιεράπετρα

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου

Διαγόρας Ρόδου - Θεσπρωτός

4η αγωνιστική

Ασπρόπυργος - Αιγάλεω

Ιάλυσος Ρόδου - Νίκη Βόλου

Καβάλα - Βέροια

Καλαμάτα - Ιωνικός

Τριγλία - Τρίκαλα

Ιεράπετρα - Διαγόρας Ρόδου

Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός

5η αγωνιστική

Αιγάλεω - Νίκη Βόλου

Βέροια - Ασπρόπυργος

Ιωνικός - Ιάλυσος Ρόδου

Τρίκαλα - Καβάλα

Διαγόρας Ρόδου - Καλαμάτα

Θεσπρωτός - Τριγλία

Ολυμπιακός Βόλου - Ιεράπετρα

6η αγωνιστική

Βέροια - Αιγάλεω

Νίκη Βόλου - Ιωνικός

Ασπρόπυργος - Τρίκαλα

Ιάλυσος Ρόδου - Διαγόρας Ρόδου

Καβάλα - Θεσπρωτός

Καλαμάτα - Ολυμπιακός Βόλου

Τριγλία - Ιεράπετρα

7η αγωνιστική

Αιγάλεω - Ιωνικός

Τρίκαλα - Βέροια

Διαγόρας Ρόδου - Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός - Ασπρόπυργος

Ολυμπιακός Βόλου - Ιάλυσος Ρόδου

Ιεράπετρα - Καβάλα

Τριγλία - Καλαμάτα

8η αγωνιστική

Τρίκαλα - Αιγάλεω

Ιωνικός - Διαγόρας Ρόδου

Βέροια - Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου

Ασπρόπυργος - Ιεράπετρα

Ιάλυσος Ρόδου - Τριγλία

Καβάλα - Καλαμάτα

9η αγωνιστική

Αιγάλεω - Διαγόρας Ρόδου

Θεσπρωτός - Τρίκαλα

Ολυμπιακός Βόλου - Ιωνικός

Ιεράπετρα - Βέροια

Τριγλία - Νίκη Βόλου

Καλαμάτα - Ασπρόπυργος

Ιάλυσος Ρόδου - Καβάλα

10η αγωνιστική

Θεσπρωτός - Αιγάλεω

Διαγόρας Ρόδου - Ολυμπιακός Βόλου

Τρίκαλα - Ιεράπετρα

Ιωνικός - Τριγλία

Βέροια - Καλαμάτα

Νίκη Βόλου - Καβάλα

Ασπρόπυργος - Ιάλυσος Ρόδου

11η αγωνιστική

Αιγάλεω - Ολυμπιακός Βόλου

Ιεράπετρα - Θεσπρωτός

Τριγλία - Διαγόρας Ρόδου

Καλαμάτα - Τρίκαλα

Καβάλα - Ιωνικός

Ιάλυσος Ρόδου - Βέροια

Νίκη Βόλου - Ασπρόπυργος

12η αγωνιστική

Ιεράπετρα - Αιγάλεω

Ολυμπιακός Βόλου - Τριγλία

Θεσπρωτός - Καλαμάτα

Διαγόρας Ρόδου - Καβάλα

Τρίκαλα - Ιάλυσος Ρόδου

Ιωνικός - Ασπρόπυργος

Βέροια - Νίκη Βόλου

13η αγωνιστική

Αιγάλεω - Τριγλία

Καλαμάτα - Ιεράπετρα

Καβάλα - Ολυμπιακός Βόλου

Ιάλυσος Ρόδου - Θεσπρωτός

Ασπρόπυργος - Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Βόλου - Τρίκαλα

Ιωνικός - Βέροια

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ