Τετάρτη, 11 Σεπτέμβριος 2019 12:13

Γ' Εθνική: Πρεμιέρα εκτός με Αστέρα Βλαχιώτη για το Διαβολίτσι - Ολο το πρόγραμμα

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με τον Αστέρα Βλαχιώτη στη Λακωνία ξεκινάει το παρθενικό ταξίδι του ΑΟ Διαβολιτσίου στη Γ' Εθνική.

Μετά την κλήρωση του προγράμματος της Γ' Εθνικής η μοναδική εκπρόσωπος της Μεσσηνίας τοποθετήθηκε στον 7ο όμιλο.

Το πρωτάθλημα ξεκινάει την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, ενώ η διαδικασία των μπαράζ θα ξεκινήσει στις 29 Μαρτίου. Παράλληλα πριν τη διαδικασία της κλήρωσης έγινε γνωστό, ότι θα υπάρξει διακοπή δύο εβδομάδων την περίοδο των Χριστουγέννων. 

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική - 14η αγωνιστική

ΠΣ "Η Σπάρτη"-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Τσιλιβή

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός

Ναύπλιο-Θύελλα Πατρών

ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός

Ζάκυνθος-Πανηλειακός

 

2η αγωνιστική - 15η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΣ "Η Σπάρτη"

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβή-Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Διαβολιτσίου-Ναύπλιο

Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών-Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός-Πανηλειακός

 

3η αγωνιστική - 16η αγωνιστική

ΠΣ "Η Σπάρτη"-Αστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Διαγόρας Βραχνέικων

Ναύπλιο-ΠΑΟ Βάρδας

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Τσιλιβή

Ζάκυνθος-ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός-Παναργειακός

Πανγυθεατικός-Θύελλα Πατρών

 

4η αγωνιστική - 17η αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΠΣ "Η Σπάρτη"

Αστέρας Βλαχιώτη-Ναύπλιο

Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΕ Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος

ΑΟ Τσιλιβή-Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανγυθεατικός

Παναργειακός-Θύελλα Πατρών

 

5η αγωνιστική - 18η αγωνιστική

ΠΣ "Η Σπάρτη"-Ναύπλιο

ΑΕ Ερμιονίδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνέικων

Πανγυθεατικός-ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών-ΑΟ Τσιλιβή

Παναργειακός-ΑΟ Διαβολιτσίου

 

6η αγωνιστική - 19η αγωνιστική

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΣ "Η Σπάρτη"

Ναύπλιο-Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανηλειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνέικων-Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός

ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου

 

7η αγωνστική - 20η αγωνιστική

ΠΣ "Η Σπάρτη"-Ζάκυνθος

Πανηλειακός-ΑΕ Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός-Ναύπλιο

Θύελλα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαχάρως

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Διαβολιτσίου-Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας

 

8η αγωνιστική - 21η αγωνιστική

Πανηλειακός-ΠΣ "Η Σπάρτη"

Ζάκυνθος-Πανγυθεατικός

ΑΕ Ερμιονίδας-Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο-Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΑΟ Διαβολιτσίου

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβή

Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας

 

9η αγωνιστική - 22η αγωνιστική

ΠΣ "Η Σπάρτη"-Πανγυθεατικός

Θύελλα Πατρών-Πανηλειακός

Παναργειακός-Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Τσιλιβή-Ναύπλιο

ΠΑΟ Βάρδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων

 

10η αγωνιστική - 23η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών-ΠΣ "Η Σπάρτη"

Πανγυθεατικός-Παναργειακός

Πανηλειακός-ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας

Ναύπλιο-Διαγόρας Βραχνέικων

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Αστέρας Βλαχιώτη

 

11η αγωνιστική - 24η αγωνιστική

ΠΣ "Η Σπάρτη"-Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών

ΑΟ Τσιλιβή-Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνέικων-Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Ερμιονίδας

Ναύπλιο-Ολυμπιακός Ζαχάρως

 

12η αγωνιστική - 25η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΣ "Η Σπάρτη"

Παναργειακός-ΑΟ Τσιλιβή

Θύελλα Πατρών-ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός-Διαγόρας Βραχνέικων

Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΕ Ερμιονίδας-Ναύπλιο

 

13η αγωνιστική - 26η αγωνιστική

ΠΣ "Η Σπάρτη"-ΑΟ Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-Θύελλα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανγυθεατικός

Ναύπλιο-Πανηλειακός

Ζάκυνθος-ΑΕ Ερμιονίδας

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ