Παρασκευή, 15 Φεβρουάριος 2013 19:14

Στη Μικρομάνη δοκιμάζεται η Ανδρούσα

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Από τον Αστέρα Μικρομάνης θα φιλοξενηθεί η πρωτοπόρος του 1ου ομίλου της Β' τοπικής Ανδρούσα (49 β.) η οποία θα στοχεύσει στο διπλό ώστε να κάνει ένα ακόμη βήμα για την κατάκτηση του τίτλου. Ο δεύτερος Πανθουριακός (44 β.)θα φιλοξενηθεί από τον θεωρητικά ασθενέστερο Ατρόμητο Πλατύ και θα προσπαθήσει να πάρει τη νίκη ώστε να εκμεταλλευτεί τυχόν στραβοπάτημα της Ανδρούσας και να την πλησιάσει στην βαθμολογία.
Στον 2ο όμιλο, οι πρωτοπόροι θα παίξουν στο γήπεδο τους. Ο Ακρίτας Κορώνης (41 β.) θα υποδεχθεί την Στενωσιά ενώ ο Τσικλητήρας Πύλου (44 β.) θα φιλοξενήσει τον Παπαφλέσσα Χώρας.
Εντός έδρας θα παίξει και ο τρίτος στην βαθμολογία Χανδριναϊκός, ο οποίος θα υποδεχθεί την Θύελλα Χαρακοπιού.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων έχουν ως εξής:

1ος όμιλος
Σάββατο
Ατρόμητος Πλατύ - Πανθουριακός
Γήπεδο Πλατύ, 3.30 μ.μ.
Ψηλοπαναγιώτης, Βρυώνης, Ταβουλαρέας
Κεραυνός - Παναθηναϊκός Κ.
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 3.30 μ.μ.
Σερεμέτης, Αγγελακάκης, Ρέκκας
Αστέρας Μικρομάνης - Ανδρούσα
Γήπεδο Μικρομάνης, 3.30 μ.μ.
Κότσαρης, Τσοπανάκης, Γ. Ηλιόπουλος
Ενωμένα Σωματεία - Νέος Αρις
Γήπεδο Σπερχογείας, 3.30 μ.μ.
Γκούμας, Κασκάνης, Παλλαδινός

Κυριακή
Αστέρας Βαλύρας - Μάνεση
Γήπεδο Ανδρούσας, 3.30 μ.μ.
Ζαρακοβίτης, Ι. Γιαννέτσος, Σωτηρόπουλος
Πανιώνιος - Πατίστα
Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας», 3.30 μ.μ.
Πλεμμενόπουλος, Μακρής, Τσίρμπας

Δευτέρα
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Νίκη Πλάτης
Γήπεδο Κυπαρισσίας, 3.30 μ.μ.
Καρβούνης, Μαυρομιχάλης, Λαμπίρης

2ος όμιλος

Σάββατο
Χανδριναϊκός - Θύελλα Χαρακοπιού
Γήπεδο Σουληναρίου, 3.30 μ.μ.
Νικάς, Κουτσαναστάσης, Αντωνόπουλος
Βλαχόπουλο - Καλλιθέα
Γήπεδο Βλαχόπουλου, 3.30 μ.μ.
Τουρλομούσης, Καλογερόπουλος, Γιαννέας
Ακρίτας Κορώνης - Στενωσιά
Γήπεοδ Κορώνης, 3.30 μ.μ.
Κυριακόπουλος, Γιαννακλής, Αδαμόπουλος
Α.Ε. Λογγάς - Ολυμπιακός Ανάληψης
Γήπεδο Λογγάς, 3.30 μ.μ.
Ζαρακοβίτης, Λαμπίρης, Τσουκάλη

Κυριακή
Μιλτιάδης - Ηρακλής Κ.
Γήπεδο Πύργου Τριφυλλίας, 3.30 μ.μ.
Καρβούνης, Μαυρομιχάλης, Τρουπάκης
Τσικλητήρας Πύλου - Παπαφλέσσας Χώρας
Γήπεδο Πύλου, 3.30 μ.μ.
Γιαννόπουλος, Κασκάνης, Τσοπανάκης

Δευτέρα
Δόξα Κ. - Χατζή
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 3.30 μ.μ.
Σκόρδος, Κοντογιάννης, Ταβουλαρέας

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ