Πέμπτη, 29 Οκτώβριος 2020 15:40

Super League: Ο Αλεξέας βοηθός στο Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

Γράφτηκε από τον

Ο Τάσος Παπαπέτρου θα σφυρίξει την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Απόλλωνα στο "Γ. Καραϊσκάκης", ενώ ο Αριστομένης Κουτσιαύτης θα διευθύνει το ΑΕΚ - ΟΦΗ. Αναλυτικά οι ορισμοί.

H ΚΕΔ όρισε τον Τάσο Παπαπέτρου να διευθύνει τον αγώνα του Ολυμπιακού με τον Απόλλωνα Σμύρνης στο "Γ. Καραϊσκάκης" για την 7η αγωνιστική της Super League Interwetten.

Από εκεί και πέρα, ο Ιωάννης Παπαδόπουλος επιλέχθηκε να σφυρίξει το Λαμία - Παναθηναϊκός, ο Θανάσης Τζήλος το Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ και ο Αριστομένης Κουτσιαύτης το ΑΕΚ - ΟΦΗ που κλείνει την αγωνιστική. Επίσης δεύτερος βοηθός στην κυριακάτικη αναμέτρηση του Αγρινίου μεταξύ του Παναιτωλικού με τον ΠΑΟΚ ορίστηκε ο Ηλίας Αλεξέας. Αξίζει να σημειωθεί πως αυτό είναι το δεύτερο παιχνίδι που ορίζεται στη φετινή Super League ο καλαματιανός ρέφερι.

Αναλυτικά οι ορισμοί:
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

15:00 Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Τάσος Παπαπέτρου

Βοηθοί: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς), Παντέλης Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

4ος: Ανδρέας Γκάμαρης (Αθηνών)

VAR: Στέφανος Κουμπαράκης (Κυκλάδες)

AVAR: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας/Λευκάδας)

17:15 Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Ευστάθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Ηλίας Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κωνσταντίνος Ψαρρής (Ζακύνθου)

4ος: Πέτρος Τσαγκαράκης (Χανίων)

VAR: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

AVAR: Κωνσταντίνος Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)

17:15 Βόλος - ΑΕΛ

Διαιτητής: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Πολυχρόνης Κωσταράς, Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

4ος: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

VAR: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

AVAR: Ράινχαρντ Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής)

19:30 Λαμία - Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Βασίλειος Νικολακάκης (Λασιθίου)

4ος: Δημήτριος Μαλούτας (Ημαθίας)

VAR: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)

AVAR: Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

15:00 Άρης - Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

Βοηθοί: Αντώνιος Σινιοράκης (Χανιά), Γεώργιος Χριστάκογλου (Πιερίας)

4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Πιειρίας)

VAR: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

AVAR: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας)

17:15 Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Αντώνιος Διπλάρης (Καρδίτσας), Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

4ος: Αλέξανδρος Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

VAR: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

AVAR: Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

19:30 ΑΕΚ - ΟΦΗ

Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Δημήτρης Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Άγγελος Ζήρδας (Αθηνών)

4ος: Παναγιώτης Κουκούλας (Λέσβος)

VAR: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)

AVAR: Δημήτρης Σαμοΐλης (Αθηνών)

Πηγή: sport24.gr

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ