Πέμπτη, 04 Σεπτέμβριος 2014 13:56

Στις 26 Οκτωβρίου το Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός - Το πρόγραμμα από 3η έως 8η αγωνιστική

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Για τις 26 Οκτωβρίου και ώρα 19:30 ορίστηκε το ντέρμπι των «αιωνίων» ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό (8η αγωνιστική), το οποίο θα διεξαχθεί στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης».

Το πρόγραμμα από την 3η έως την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας, όπως ανακοινώθηκε από την διοργανώτρια αρχή, έχει ως εξής:

 

3η αγωνιστική

Σάββατο 13/09/2014

16:00 Βέροια - Κέρκυρα

18:15 ΠΑΟΚ - Νίκη Βόλου

20:30 Ολυμπιακός - ΟΦΗ

Κυριακή 14/09/2014

16:00 Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης

18:15 Ατρόμητος - Παναιτωλικός

18:15 Λεβαδειακός - Πανθρακικός

18:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη

20:30 Καλλονή - Παναθηναϊκός

Δευτέρα 15/09/2014

19:30 Εργοτέλης - Πλατανιάς

 

4η αγωνιστική

Σάββατο 20/09/2014

16:00 Ξάνθη - Λεβαδειακός

18:15 ΟΦΗ - Ατρόμητος

20:30 Ολυμπιακός - Βέροια

Κυριακή 21/09/2014

16:00 Αστέρας Τρίπολης - Καλλονή

18:15 Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα

18:15 Νίκη Βόλου - Εργοτέλης

18:15 Πανθρακικός - Πανιώνιος

20:30 Πλατανιάς - Παναθηναϊκός

Δευτέρα 22/09/2014

19:30 Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

 

5η αγωνιστική

Σάββατο 27/09/2014

16:00 Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης

18:15 Πανιώνιος - Ξάνθη

20:30 Ατρόμητος - Ολυμπιακός

Κυριακή 28/09/2014

16:00 Παναθηναϊκός - Νίκη Βόλου

18:15 Βέροια - ΠΑΣ Γιάννινα

18:15 Εργοτέλης - Παναιτωλικός

18:15 Λεβαδειακός - Κέρκυρα

20:30 ΠΑΟΚ - ΟΦΗ

Δευτέρα 29/9/2014

19:30 Καλλονή - Πανθρακικός

 

6η αγωνιστική

Σάββατο 04/10/2014

16:00 Κέρκυρα - Πανιώνιος

18:15 Ξάνθη - Καλλονή

20:30 ΟΦΗ - Εργοτέλης

Κυριακή 05/10/2014

16:00 Ατρόμητος-Βέροια

18:15 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός

18:15 Πανθρακικός - Πλατανιάς

18:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός

20:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

Δευτέρα 06/10/2014

19:30 Νίκη Βόλου - Αστέρας Τρίπολης

 

7η αγωνιστική

Σάββατο 18/10/2014

16:00 Νίκη Βόλου - Πανθρακικός

18:15 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός

20:30 Εργοτέλης - Ολυμπιακός

Κυριακή 19/10/2014

16:00 Παναθηναϊκός - ΟΦΗ

18:15 Βέροια - Λεβαδειακός

18:15 Καλλονή - Κέρκυρα

18:15 Πλατανιάς - Ξάνθη

20:30 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος

Δευτέρα 20/10/2014

19:30 Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα

 

8η αγωνιστική

Σάββατο 25/10/2014

15:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Καλλονή

17:15 Λεβαδειακός - Πανιώνιος

19:30 Ατρόμητος - Εργοτέλης

Κυριακή 26/10/2014

15:00 ΠΑΟΚ - Βέροια

17:15 Κέρκυρα - Πλατανιάς

17:15 Παναιτωλικός - Πανθρακικός

17:15 Ξάνθη - Νίκη Βόλου

19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

Δευτέρα 27/10/2014

19:30 ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ