Παρασκευή, 05 Σεπτέμβριος 2014 12:59

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Εντός έδρας πρεμιέρα με Κύμη για την "Μαύρη Θύελλα" - όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γράφτηκε από τον

Εντός έδρας θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις της στην Γ' εθνική η "Μαύρη Θύελλα" καθώς στην κλήρωση που έγινε πριν λίγα λεπτά προέκυψε αγώνας Καλαμάτα - Κύμη στην πρεμιέρα. Οπως ανακοινώθηκε, αν δεν υπάρξει κάτι απρόοπτο η σέντρα θα γίνει στις 14 Σεπτεμβρίου.

 

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική
Αχαϊκή - Ερμής Κιβερίου
Πανελευσινιακός - Ζακυνθιακός
Μανδραϊκός - Δόξα Μανολάδας
ΠΑΟ Βάρδας - Βύζας Μεγάρων
ΠΑΟ Λουτρακίου - Αστέρας Μαγούλας
Καλαμάτα - Κύμη
Παναργεικός - Παναρκαδικός
Ρεπό: Αιολικός

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική
Αιολικός - Αχαϊκή
Ερμής Κιβερίου - Πανελευσινιακός
Ζακυνθιακός - ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μανολάδας - ΠΑΟ Λουτρακίου
Βύζας Μεγάρων - Καλαμάτα
Αστέρας Μαγούλας - Παναρκαδικός
Κύμη - Παναργεικός
Ρεπό: Μανδραϊκός

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική
Αχαϊκή - Πανελευσινιακός
Μανδραϊκός - Αιολικός
ΠΑΟ Βάρδας - Ερμής Κιβερίου
Καλαμάτα - Ζακυνθιακός
Παναρκαδικός - Δόξα Μανολάδας
Παναργεικός - Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Μαγούλας - Κύμη
Ρεπό: ΠΑΟ Λουτρακίου

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική
Μανδραϊκός - Αχαϊκή
Πανελευσινιακός - ΠΑΟ Βάρδας
Αιολικός - ΠΑΟ Λουτρακίου
Ερμής Κιβερίου - Καλαμάτα
Ζακυνθιακός - Παναργεικός
Δόξα Μανολάδας - Κύμη
Βύζας Μεγάρων - Αστέρας Μαγούλας
Ρεπό: Παναρκαδικός

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική
Αχαϊκή - ΠΑΟ Βάρδας
ΠΑΟ Λουτρακίου - Μανδραϊκός
Καλαμάτα - Πανελευσινιακός
Παναρκαδικός - Αιολικός
Παναργεικός - Ερμής Κιβερίου
Αστέρας Μαγούλας - Ζακυνθιακός
Δόξα Μανολάδας - Βύζας Μεγάρων
Ρεπό: Κύμη

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική
ΠΑΟ Λουτρακίου - Αχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας - Καλαμάτα
Μανδραϊκός - Παναρκαδικός
Πανελευσινιακός - Παναργεικός
Αιολικός - Κύμη
Ερμής Κιβερίου - Αστέρας Μαγούλας
Ζακυνθιακός - Δόξα Μανολάδας
Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική
Αχαϊκή - Καλαμάτα
Παναρκαδικός - ΠΑΟ Λουτρακίου
Παναργεικός - ΠΑΟ Βάρδας
Κύμη - Μανδραϊκός
Αστέρας Μαγούλας - Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων - Αιολικός
Δόξα Μανολάδας - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Ζακυνθιακός

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική
Παναρκαδικός - Αχαϊκή
Καλαμάτα - Παναργεικός
ΠΑΟ Λουτρακίου - Κύμη
ΠΑΟ Βάρδας - Αστέρας Μαγούλας
Μανδραϊκός - Βύζας Μεγάρων
Πανελευσινιακός - Δόξα Μανολάδας
Αιολικός - Ζακυνθιακός
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική
Αχαϊκή - Παναργεικός
Κύμη - Παναρκαδικός
Αστέρας Μαγούλας - Καλαμάτα
Βύζας Μεγάρων - ΠΑΟ Λουτρακίου
Δόξα Μανολάδας - ΠΑΟ Βάρδας
Ζακυνθιακός - Μανδραϊκός
Ερμής Κιβερίου - Αιολικός
Ρεπό: Πανελευσινιακός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική
Κύμη - Αχαϊκή
Παναργεικός - Αστέρας Μαγούλας
Παναρκαδικός - Βύζας Μεγάρων
Καλαμάτα - Δόξα Μανολάδας
ΠΑΟ Λουτρακίου - Ζακυνθιακός
Μανδραϊκός - Ερμής Κιβερίου
Πανελευσινιακός - Αιολικός
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική
Αχαϊκή - Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων - Κύμη
Δόξα Μανολάδας - Παναργεικός
Ζακυνθιακός - Παναρκαδικός
Ερμής Κιβερίου - ΠΑΟ Λουτρακίου
Αιολικός - ΠΑΟ Βάρδας
Πανελευσινιακός - Μανδραϊκός
Ρεπό: Καλαμάτα

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων - Αχαϊκή
Αστέρας Μαγούλας - Δόξα Μανολάδας
Κύμη - Ζακυνθιακός
Παναρκαδικός - Ερμής Κιβερίου
Καλαμάτα - Αιολικός
ΠΑΟ Λουτρακίου - Πανελευσινιακός
ΠΑΟ Βάρδας - Μανδραϊκός
Ρεπό: Παναργεικός

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική
Αχαϊκή - Δόξα Μανολάδας
Ζακυνθιακός - Βύζας Μεγάρων
Ερμής Κιβερίου - Κύμη
Αιολικός - Παναργεικός
Πανελευσινιακός - Παναρκαδικός
Μανδραϊκός - Καλαμάτα
ΠΑΟ Βάρδας - ΠΑΟ Λουτρακίου
Ρεπό: Αστέρας Μαγούλας

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική
Ζακυνθιακός - Αχαϊκή
Βύζας Μεγάρων - Ερμής Κιβερίου
Αστέρας Μαγούλας - Αιολικός
Κύμη - Πανελευσινιακός
Παναργεικός - Μανδραϊκός
Παναρκαδικός - ΠΑΟ Βάρδας
Καλαμάτα - ΠΑΟ Λουτρακίου
Ρεπό: Δόξα Μανολάδας

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική
Ερμής Κιβερίου - Ζακυνθιακός
Αιολικός - Δόξα Μανολάδας
Πανελευσινιακός - Βύζας Μεγάρων
Μανδραϊκός - Αστέρας Μαγούλας
ΠΑΟ Βάρδας - Κύμη
ΠΑΟ Λουτρακίου - Παναργεικός
Καλαμάτα - Παναρκαδικός
Ρεπό: Αχαϊκή

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ