Παρασκευή, 05 Σεπτέμβριος 2014 19:59

Το πλήρες πρόγραμμα των 4 ομίλων της Γ' εθνικής

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πλήρες πρόγραμμα των 4 ομίλων της Γ' εθνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' εθνικής. Το πλήρεε πρόγραμμα και των τεσσάρων ομίλων έχει ως εξής:



ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Άρης – Καστοριά

Καμπανιακός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Καβάλα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου

Άρης Ακροποτάμου – Θύελλα Φιλώτα

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός

Απόλλων Αρναίας –Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Καμπανιακός – Άρης

Καστοριά – Εθνικός Αγιονερίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καβάλα – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου

Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Φιλώτα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Πανσερραϊκός – Απόλλων Αρναίας

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός

Δόξα Δράμας – Καστοριά

Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Απόλλων Αρναίας – Καβάλα

Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης

Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Δράμας

Καμπανιακός – Άρης Ακροποτάμου

Καστοριά – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Καβάλα – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Άρης – Δόξα Δράμας

Άρης Ακροποτάμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αγιονερίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καμπανιακός

Απόλλων Αρναίας – Καστοριά

Πανσερραϊκός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Θύελλα Φιλώτα – Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

Άρης Ακροποτάμου – Άρης

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας

Καμπανιακός – Πανσερραϊκός

Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα

Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου

Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Άρης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης Ακροποτάμου

Απόλλων Αρναίας – Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά

Ορφέας Ελευθερούπολης – Καβάλα

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρναίας

Άρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καμπανιακός – Καβάλα

Καστοριά – Ορφέας Ελευθερούπολης

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Άρης – Απόλλων Αρναίας

Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Έβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας

Καβάλα – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Αγιονερίου

Καστοριά – Καμπανιακός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Άρης

Απόλλων Αρναίας – Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Ακροποτάμου – Καβάλα

Δόξα Δράμας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καστοριά

Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Άρης – Θύελλα Φιλώτα

Έβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας

Καβάλα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ορφέας Ελευθερούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Καστοριά – Άρης Ακροποτάμου

Καμπανιακός – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Έβρος Σουφλίου – Άρης

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός – Καβάλα

Απόλλων Αρναίας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καστοριά

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καμπανιακός

Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου

Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Έβρος Σουφλίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Θύελλα Φιλώτα

Καστοριά – Πανσερραϊκός

Καμπανιακός – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αγιονερίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Δόξα Δράμας – Άρης Ακροποτάμου

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Καβάλα – Άρης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Έβρος Σουφλίου – Καστοριά

Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου

Απόλλων Αρναίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Δράμας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Ακροποτάμου

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Άρης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Καστοριά – Καβάλα

Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Άρης Ακροποτάμου – Απόλλων Αρναίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 
ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ:

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Μακροχώρι

Θεσπρωτός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Βατανιακός – Κοζάνη

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρήγας Φεραίος

Πύρασος – Λευκάδια

Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Οπούντιος Μαρτίνου – Πυρσός Γρεβενών

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Θεσπρωτός – Τρίκαλα

Μακροχώρι – Βατανιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κοζάνη – Πύρασος

Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς

Λευκάδια – Αναγέννηση Άρτας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυρσός Γρεβενών

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οπούντιος Μαρτίνου

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Βατανιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θεσπρωτός

Πύρασος – Μακροχώρι

Δωτιέας Αγιάς – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αναγέννηση Άρτας – Κοζάνη

Πυρσός Γρεβενών – Ρήγας Φεραίος

Οπούντιος Μαρτίνου – Λευκάδια

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τρίκαλα

Βατανιακός – Πύρασος

Θεσπρωτός – Δωτιέας Αγιάς

Μακροχώρι – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Πυρσός Γρεβενών

Κοζάνη – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Πύρασος

Δωτιέας Αγιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αναγέννηση Άρτας – Βατανιακός

Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός

Οπούντιος Μαρτίνου – Μακροχώρι

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Κοζάνη

Ρήγας Φεραίος – Λευκάδια

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς – Τρίκαλα

Πύρασος – Αναγέννηση Άρτας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών

Βατανιακός – Οπούντιος Μαρτίνου

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μακροχώρι – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Λευκάδια

Κοζάνη – Ρήγας Φεραίος

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Αναγέννηση Άρτας

Πυρσός Γρεβενών – Δωτιέας Αγιάς

Οπούντιος Μαρτίνου – Πύρασος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός

Λευκάδια – Θεσπρωτός

Ρήγας Φεραίος – Μακροχώρι

ΑΕ Καραϊσκάκης – Κοζάνη

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα

Αναγέννηση Άρτας – Οπούντιος Μαρτίνου

Δωτιέας Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύρασος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Λευκάδια

Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος

Θεσπρωτός – Κοζάνη

Μακροχώρι – ΑΕ Καραϊσκάκης

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Οπούντιος Μαρτίνου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πυρσός Γρεβενών

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Άρτας

Λευκάδια – Δωτιέας Αγιάς

Ρήγας Φεραίος – Πύρασος

Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καραϊσκάκης – Βατανιακός

Μακροχώρι – Θεσπρωτός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τρίκαλα

Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πυρσός Γρεβενών – Λευκάδια

Αναγέννηση Άρτας – Ρήγας Φεραίος

Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη

Πύρασος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μακροχώρι

Βατανιακός – Θεσπρωτός

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Λευκάδια – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου

Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Άρτας

Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς

Θεσπρωτός – Πύρασος

Βατανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Λευκάδια – Τρίκαλα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πυρσός Γρεβενών – Μακροχώρι

Αναγέννηση Άρτας – Θεσπρωτός

Δωτιέας Αγιάς – Βατανιακός

Πύρασος – Οικονόμος Τσαριτσάνης

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος

Κοζάνη – Λευκάδια

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Μακροχώρι – Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός – Οπούντιος Μαρτίνου

Βατανιακός – Πυρσός Γρεβενών

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Άρτας

Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Κοζάνη – Τρίκαλα

Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Λευκάδια – Μακροχώρι

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Βατανιακός

Οπούντιος Μαρτίνου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πυρσός Γρεβενών – Πύρασος

Αναγέννηση Άρτας – Δωτιέας Αγιάς

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Τρίκαλα – ΑΕ Καραϊσκάκης

Μακροχώρι – Κοζάνη

Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος

Βατανιακός – Λευκάδια

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πύρασος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Δωτιέας Αγιάς – Οπούντιος Μαρτίνου

Αναγέννηση Άρτας – Πυρσός Γρεβενών

 
ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 3ου ΟΜΙΛΟΥ

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αστέρας Μαγούλας

Καλαμάτα – Κύμη

Παναργεικός – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αιολικός

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Αιολικός – Αχαϊκή

Ερμής Κιβερίου – Πανελευσινιακός

Ζακυνθιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

Βύζας Μεγάρων – Καλαμάτα

Αστέρας Μαγούλας – Παναρκαδικός

Κύμη – Παναργεικός

Ρεπό: Μανδραϊκός

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Πανελευσινιακός

Μανδραϊκός – Αιολικός

ΠΑΟ Βάρδας – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Δόξα Μανολάδας

Παναργεικός – Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Μαγούλας – Κύμη

Ρεπό: ΠΑΟ Λουτρακίου

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Μανδραϊκός – Αχαϊκή

Πανελευσινιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ερμής Κιβερίου – Καλαμάτα

Ζακυνθιακός – Παναργεικός

Δόξα Μανολάδας – Κύμη

Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Μαγούλας

Ρεπό: Παναρκαδικός

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Μανδραϊκός

Καλαμάτα – Πανελευσινιακός

Παναρκαδικός – Αιολικός

Παναργεικός – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Ζακυνθιακός

Δόξα Μανολάδας – Βύζας Μεγάρων

Ρεπό: Κύμη

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αχαϊκή

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα

Μανδραϊκός – Παναρκαδικός

Πανελευσινιακός – Παναργεικός

Αιολικός – Κύμη

Ερμής Κιβερίου – Αστέρας Μαγούλας

Ζακυνθιακός – Δόξα Μανολάδας

Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Καλαμάτα

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Παναργεικός – ΠΑΟ Βάρδας

Κύμη – Μανδραϊκός

Αστέρας Μαγούλας – Πανελευσινιακός

Βύζας Μεγάρων – Αιολικός

Δόξα Μανολάδας – Ερμής Κιβερίου

Ρεπό: Ζακυνθιακός

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Παναρκαδικός – Αχαϊκή

Καλαμάτα – Παναργεικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Κύμη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Μαγούλας

Μανδραϊκός – Βύζας Μεγάρων

Πανελευσινιακός – Δόξα Μανολάδας

Αιολικός – Ζακυνθιακός

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Παναργεικός

Κύμη – Παναρκαδικός

Αστέρας Μαγούλας – Καλαμάτα

Βύζας Μεγάρων – ΠΑΟ Λουτρακίου

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ζακυνθιακός – Μανδραϊκός

Ερμής Κιβερίου – Αιολικός

Ρεπό: Πανελευσινιακός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Κύμη – Αχαϊκή

Παναργεικός – Αστέρας Μαγούλας

Παναρκαδικός – Βύζας Μεγάρων

Καλαμάτα – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Αιολικός

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Αστέρας Μαγούλας

Βύζας Μεγάρων – Κύμη

Δόξα Μανολάδας – Παναργεικός

Ζακυνθιακός – Παναρκαδικός

Ερμής Κιβερίου – ΠΑΟ Λουτρακίου

Αιολικός – ΠΑΟ Βάρδας

Πανελευσινιακός – Μανδραϊκός

Ρεπό: Καλαμάτα

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – Αχαϊκή

Αστέρας Μαγούλας – Δόξα Μανολάδας

Κύμη – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Αιολικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Πανελευσινιακός

ΠΑΟ Βάρδας – Μανδραϊκός

Ρεπό: Παναργεικός

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Δόξα Μανολάδας

Ζακυνθιακός – Βύζας Μεγάρων

Ερμής Κιβερίου – Κύμη

Αιολικός – Παναργεικός

Πανελευσινιακός – Παναρκαδικός

Μανδραϊκός – Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ρεπό: Αστέρας Μαγούλας

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Ζακυνθιακός – Αχαϊκή

Βύζας Μεγάρων – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Αιολικός

Κύμη – Πανελευσινιακός

Παναργεικός – Μανδραϊκός

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ρεπό: Δόξα Μανολάδας

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Ερμής Κιβερίου – Ζακυνθιακός

Αιολικός – Δόξα Μανολάδας

Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων

Μανδραϊκός – Αστέρας Μαγούλας

ΠΑΟ Βάρδας – Κύμη

ΠΑΟ Λουτρακίου – Παναργεικός

Καλαμάτα – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αχαϊκή

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 4ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική


Γιούχτας-Τριγλία Ραφήνας
Αστέρας Βάρης-Γλυφάδα
Ιωνικός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Κισσαμικός-Νέα Ιωνία
Ηρόδοτος-Εθνικός
Ηλυσιακός-Ατρόμητος Πειραιά
Κηφισιά-ΠΑΟ Κρουσσώνα

2η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης-Γιούχτας
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός
Γλυφάδα-Κισσαμικός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηρόδοτος
Νέα Ιωνία-Ηλυσιακός
Εθνικός-Κηφισιά
Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσσώνα


3η αγωνιστική

Γιούχτας-Ιωνικός
Κισσαμικός-Αστέρας Βάρης
Ηρόδοτος-Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός-Γλυφάδα
Κηφισιά-Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Νέα Ιωνία
Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός


4η αγωνιστική

Κισσαμικός-Γιούχτας
Ιωνικός-Ηρόδοτος
Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Γλυφάδα-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ατρόμητος Πειραιά
Νέα Ιωνία-Εθνικός


5η αγωνιστική

Γιούχτας-Ηρόδοτος
Ηλυσιακός-Κισσαμικός
Κηφισια-Ιωνικός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Αστέρας Βάρης
Ατρόμητος Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός-Γλυφάδα
Νέα Ιωνία-Αναγέννηση Ιεράπετρας

6η αγωνιστική

Ηλυσιακός-Γιούχτας
Ηρόδοτος-Κηφισιά
Κισσαμικός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά
Αστέρας Βάρης-Εθνικός
Τριγλία Ραφήνας-Νέα Ιωνία
Γλυφάδα-Αναγέννηση Ιεράπετρας


7η αγωνιστική

Γιούχτας-Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά-Ηρόδοτος
Εθνικός-Κισσαμικός
Νέα Ιωνία-Ιωνικός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Βάρης
Γλυφάδα-Τριγλία Ραφήνας


8η αγωνιστική

ΠΑΟ Κρουσσώνα-Γιούχτας
Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά
Ηλυσιακός-Εθνικός
Ηρόδοτος-Νέα Ιωνία
Κισσαμικός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ιωνικός-Γλυφάδα
Αστέρας Βάρης-Τριγλία Ραφήνας


9η αγωνιστική


Γιούχτας-Ατρόμητος Πειραιά
Εθνικός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Νέα Ιωνία-Κηφισιά
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηλυσιακός
Γλυφάδα-Ηρόδοτος
Τριγλία Ραφήνας-Κισσαμικός
Ιωνικός-Αστέρας Βάρης

10η αγωνιστική

Εθνικός-Γιούχτας
Ατρόμητος Πειραιά-Νέα Ιωνία
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Κηφισιά-Γλυφάδα
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Ηρόδοτος-Αστέρας Βάρης
Κισσαμικός-Ιωνικός

11η αγωνιστική

Γιούχτας-Νέα Ιωνία
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Εθνικός
Γλυφάδα-Ατρόμητος Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Αστέρας Βάρης-Κηφισιά
Ιωνικός-Ηλυσιακός
Ηρόδοτος-Κισσαμικός

12η αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Γιούχτας
Νέα Ιωνία-Γλυφάδα
Εθνικός-Τριγλία Ραφήνας
Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ιωνικός
Κηφισιά-Κισσαμικός
Ηλυσιακός-Ηρόδοτος

13η αγωνιστική

Γιούχτας-Γλυφάδα
Τριγλία Ραφήνας-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Αστέρας Βάρης-Νέα Ιωνία
Ιωνικός-Εθνικός
Κισσαμικός-Ατρόμητος Πειραιά
Ηρόδοτος-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Κηφισιά-Ηλυσιακός

14η αγωνιστική

Τριγλία Ραφήνας-Γιούχτας
Γλυφάδα-Αστέρας Βάρης
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ιωνικός
Νέα Ιωνία-Κισσαμικός
Εθνικός-Ηρόδοτος
Ατρόμητος Πειραιά-Ηλυσιακός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Κηφισιά

15η αγωνιστική

Γιούχτας-Αστέρας Βάρης
Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας
Κισσαμικός-Γλυφάδα
Ηρόδοτος-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηλυσιακός-Νέα Ιωνία
Κηφισιά-Εθνικός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ατρόμητος Πειραιά


16η αγωνιστική

Ιωνικός-Γιούχτας
Αστέρας Βάρης-Κισσαμικός
Τριγλία Ραφήνας-Ηρόδοτος
Γλυφάδα-Ηλυσιακός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Κηφισιά
Νέα Ιωνία-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Εθνικός-Ατρόμητος Πειραιά

17η αγωνιστική

Γιούχτας-Κισσαμικός
Ηρόδοτος-Ιωνικός
Ηλυσιακός-Αστέρας Βάρης
Κηφισιά-Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Γλυφάδα
Ατρόμητος Πειραιά-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Εθνικός-Νέα Ιωνία


18η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Γιούχτας
Κισσαμικός-Ηλυσιακός
Ιωνικός-Κηφισιά
Αστέρας Βάρης-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Τριγλία Ραφήνας-Ατρόμητος Πειραιά
Γλυφάδα-Εθνικός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Νέα Ιωνία

19η αγωνιστική

Γιούχτας-Ηλυσιακός
Κηφισιά-Ηρόδοτος
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Κισσαμικός
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός
Εθνικός-Αστέρας Βάρης
Νέα Ιωνία-Τριγλία Ραφήνας
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Γλυφάδα


20η αγωνιστική

Κηφισιά-Γιούχτας
Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ηρόδοτος-Ατρόμητος Πειραιά
Κισσαμικός-Εθνικός
Ιωνικός-Νέα Ιωνία
Αστέρας Βάρης-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Τριγλία Ραφήνας-Γλυφάδα

21η αγωνιστική

Γιούχτας-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ατρόμητος Πειραιά-Κηφισιά
Εθνικός-Ηλυσιακός
Νέα Ιωνία-Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Κισσαμικός
Γλυφάδα-Ιωνικός
Τριγλία Ραφήνας-Αστέρας Βάρης

22η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά-Γιούχτας
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Εθνικός
Κηφισιά-Νέα Ιωνία
Ηλυσιακός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος-Γλυφάδα
Κισσαμικός-Τριγλία Ραφήνας
Αστέρας Βάρης-Ιωνικός


23η αγωνιστική

Γιούχτας-Εθνικός
Νέα Ιωνία-Ατρόμητος Πειραιά
Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Γλυφάδα-Κηφισιά
Τριγλία Ραφήνας-Ηλυσιακός
Αστέρας Βάρης-Ηρόδοτος
Ιωνικός-Κισσαμικός

24η αγωνιστική

Νέα Ιωνία-Γιούχτας
Εθνικός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ατρόμητος Πειραιά-Γλυφάδα
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Τριγλία Ραφήνας
Κηφισιά-Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός-Ιωνικός
Κισσαμικός-Ηρόδοτος


25η αγωνιστική

Γιούχτας-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Γλυφάδα-Νέα Ιωνία
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός
Αστέρας Βάρης-Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Κισσαμικός-Κηφισιά
Ηρόδοτος-Ηλυσιακός


26η αγωνιστική

Γλυφάδα-Γιούχτας
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Τριγλία Ραφήνας
Νέα Ιωνία-Αστέρας Βάρης
Εθνικός-Ιωνικός
Ατρόμητος Πειραιά-Κισσαμικός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ηρόδοτος
Ηλυσιακός-Κηφισιά

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ