Πέμπτη, 11 Σεπτέμβριος 2014 14:12

Ο Κέκελος σφυρίζει Καλαμάτα - Κύμη, οι διαιτητές της πρεμιέρας στην Γ' εθνική

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της πρεμιέρας της Γ' εθνικής που θα γίνουν την Κυριακή. Το ματς της Καλαμάτας με την Κύμη θα σφυρίξει ο Κέκελος από την Αιτωλοακαρνανία.


Αναλυτικά οι διαιτητές που γνωστοποίησε η ΚΕΔ:

1ος όμιλος

Άρης – Καστοριά

Βρέσκας, Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Καμπανιακός - Ορφέας Ελευθερούπολης

Μηριούνης (Καστοριάς), Δημόπουλος (Φλώρινας), Δεμερτζής (Πέλλας)

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Καβάλα

Βλιώρας, Τσάπραζης, Καρακώστας (Λάρισας)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ρούσσης, Κόκκαλης, Τσιγγινές (Θεσσαλίας)

Δόξα Δράμας - Έβρος Σουφλίου

Φωτιάς, Δεμερτζής, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Άρης Ακροποτάμου - Θύελλα Φιλώτα

Παρχαρίδης, Ζήρδας (Δράμας), Κρυώνας (Σερρών)

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός

Λυμπούδης, Καζατσκίδης, Μιχαηλίδης (Μακεδονίας)

Απόλλων Αρναίας - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Συμεωνίδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

2ος όμιλος

Τρίκαλα - Μακροχώρι

Καρατέρπος, Τζιουβάρας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Θεσπρωτός - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Τσετσίλας, Μωυσιάδης, Στεφούλης (Γρεβενών)

Βατανιακός – Κοζάνη

Τζουμαλάκης, Καμπούρης, Ζιγκερίδης (Σερρών)

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ρήγας Φεραίος

Τάσης, Κόλιας, Ράπτη (Ηπείρου)

Πύρασος – Λευκάδια

Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Δωτιέας Αγιάς - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Δραγάτης, Χριστάκογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Αναγέννηση Άρτας - Εθνικός Φιλιππιάδας

Καλογεράκος, Καραλής (Ηλείας), Σπυριδόπουλος (Αιτωλ/νίας)

Οπούντιος Μαρτίνου - Πυρσός Γρεβενών

Ψυχούλας, Παγούρας, Σοφός (Βοιωτίας)

3ος όμιλος

Αχαϊκή - Ερμής Κιβερίου

Βλαντής, Τίκας, Χαλβατζάκος (Πειραιά)

Πανελευσινιακός – Ζακυνθιακός

Περράκης, Καραγιαννίδης (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

Μανδραϊκός - Δόξα Νέας Μανωλάδας

Καλανζής, Μπατζιόπουλος (Αθηνών), Kαρκαλιανίδης (Δωδεκανήσου)

ΠΑΟ Βάρδας - Βύζας Μεγάρων

Μανούχος (Αργολίδας), Χαραλαμπόπουλος, Νίκα (Αρκαδίας)

Λουτράκι - Αστέρας Μαγούλας

Μανιώτης, Δουλγεράκης, Γουργιώτης (Ανατολικής Αττικής)

Καλαμάτα – Κύμη

Κέκελος, Αντωνόπουλος, Μπρέσιακας (Αιτωλ/νίας)

Παναργειακός – Παναρκαδικός

Γκάμαρης, Κορτέσης, Τσιλιπάνος (Αθηνών)

4ος όμιλος

Γιούχτας - Τριγλία Ραφήνας

Ούτας, Πετεινάτος, Μαραγκουδάκης (Χανίων)

Αστέρας Βάρης – Γλυφάδα

Δημητρόπουλος, Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής), Χαρισμανίδης (Δωδεκανήσου)

Ιωνικός - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Μακρυπόδης, Γκοτσόπουλος, Οικονόμου (Αχαΐας)

Κισσαμικός - Νέα Ιωνία

Βισκαδούρος, Γαρεφαλάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Ηρόδοτος – Εθνικός

Κολύτας (Κέρκυρας), Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου), Κεζεμπόγλου (Χανίων)

Ηλυσιακός - Ατρόμητος Πειραιά

Λάμπρου, Παντελάκης, Πριόνας (Εύβοιας)

Κηφισιά - ΠΑΟ Κρουσώνα

Τσαγκαράκης, Πυργάκης, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας).

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ