Δευτέρα, 28 Νοέμβριος 2022 12:55

ΜΙΚΤΕΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Συνεχίζεται η προεπιλογή παικτών

Γράφτηκε από τον
ΜΙΚΤΕΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Συνεχίζεται η προεπιλογή παικτών

Καλούνται σήμερα Δευτέρα στο γήπεδο Γ. Λουκαρέας και ώρα 14:45 οι κάτωθι ποδοσφαιριστές για προεπιλογή των Μικτών ομάδων Μεσσηνίας.

Αναλυτικά:

1) Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΣ: Καρούμπαλης Παύλος 2007

2) ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Ζαχαρίας Άγγελος 2008, Δημόπουλος Γεώργιος 2008, Δουφεξής Κωνσταντίνος 2007
3) Π.Σ. “Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ”: Γκίζας Σωκράτης 2007, Ντόνα Γεώργιος 2007, Χότζα Αρλίντ 2007, Βαρελάς Σπύρος 2008, Τσαούσης Δημήτρης 2007, Βαρελάς Παύλος 2008
4) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Τζαναδάμης Ιωάννης 2007
5) ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ: Χάκας Αλέξανδρος 2008
6) ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ: Ρουσσέας Παναγιώτης 2007, Παπαδόπουλος Θεόδωρος 2008, Ντάσης Άγγελος 2007
7) Α.Σ. ΔΑΝΑΟΣ: Πουλής Αθανάσιος 2008, Πρωιμάκης Γεώργιος 2008, Σταυρόπουλος Σπύρος 2008
8) ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ: Σεντεμέντες Γεώργιος 2008
9) ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Μακαρούνης Χριστόφιλος 2007, Πλιός Φώτης 2008
10) ΑΚΑΔΗΜΊΑ ΠΑΜΙΣΟΥ: Αθανασόπουλος Παναγιώτης 2007
11) ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ: Κυριακόπουλος Ιωάννης 2007, Κατράνης Ηλίας 2007, Ντερβίσι Σεμπάστιαν 2007, Καραμπίνης Νικόλαος 2007
12) Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ: Καούνης Χρήστος 2007, Αλάμαρας Γεώργιος 2007, Καστόρας Αριστείδης 2007, Καλογερόπουλος Βασίλειος 2007, Μαχαίρας Αντώνιος 2008, Γιαμαρέλος Άγγελος 2008
13) Α.Ε.Π.Σ. ΑΡΙΣ: Κουτράκης Χρήστος 2008
14) Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ: Γεωργουλέας Γεώργιος 2007
15) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: Οικονομόπουλος Δημήτριος 2007
16) Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ: Μίτζηρας Παναγιώτης 2007, Καραγλάνης Ευάγγελος 2007
17) ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ: Νικολόπουλος Διονύσιος 2008

Καλούνται την Τρίτη 29-11-2022 στο Δημ. Γηπ. Γ. Λουκαρέας και ώρα 14:45 οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:
1) Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΣ: Τσερίκου Λούης 2009
2) Α.Ο. ΑΙΑΝΤΑΣ: Μαθιός Ιπποκράτης 2009, Σαρδελάς Παναγιώτης 2009, Κομπότης Παναγιώτης 2009, Κουρετζής Δημήτριος 2009, Διασάκος Χρήστος 2009, Αλεξανδρόπουλος Παναγιώτης 2009
3) Π.Σ. “Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ”: Βαρελάς Αθανάσιος 2009, Κανελλόπουλος Χρήστος 2010, Μαντάς Παντελής 2010, Χότζα Αρσέν 2009, Γκίζας Κίμωνας 2009, Ρερρές Βασίλειος 2009, Αναστασόπουλος Νεκτάριος 2010
4) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Μάρκος Ηλίας 2010, Ψώνης Ευστάθιος 2010, Δουλάμης Χρήστος 2009
5) Α.Σ. ΔΑΝΑΟΣ: Παπαδόπουλος Γεώργιος 2009, Χατζημάνης Κωνσταντίνος 2009, Πανταζέλος Άγγελος 2009, Καραμπότσος Αχιλλέας 2009, Κάτσος Χρήστος 2009, Λίτσας Νικόλαος 2010, Κανελλόπουλος Ηρακλής 2010, Σταθάς Κωνσταντίνος 2010, Κιοσσές Αντώνιος 2009
6) ΚΑΛΟ ΝΕΡΟ: Γεωργακάκης Δημήτριος 2010
7) Α.Ε.Π.Σ. ΑΡΙΣ: Ρήγας Μιχαήλ 2010, Φαληρέας Ευάγγελος 2009, Μητσέας Ορέστης 2010, Χριστόπουλος Κωνσταντίνος 2009
8) ΤΙΤΑΝΕΣ: Σπυρόπουλος Ιωάννης 2009, Παπαδόπουλος Μάριος 2009, Αλάμαρας Ηλίας 2009, Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος 2010, Αδαμόπουλος Βασίλειος 2009
9) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: Δεσποτόπουλος Αναστάσιος 2009, Στρατικόπουλος Ιωάννης 2010
10) Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ : Πλούμπι Νοέλ 2010

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ