Πέμπτη, 16 Οκτώβριος 2014 13:48

Σούπερ Λίγκα: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ο Τάσος Σιδηρόπουλος του συνδέσμου Δωδεκανήσου θα διευθύνει την αναμέτρηση του πρωτοπόρου ΠΑΟΚ με τον Ατρόμητο, για την 7η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας, η οποία θα διεξαχθεί την Κυριακή στην Τούμπα.

Στο παιχνίδι του πρωταθλητή Ολυμπιακού με τον Εργοτέλη στο Παγκρήτιο διαιτητής ορίστηκε ο Αριστομένης Κουτσιαύτης από την Αρτα, ενώ το ματς της Λεωφόρου, μεταξύ Παναθηναϊκού και ΟΦΗ, θα «σφυρίξει» ο Γιώργος Κομίνης από τη Θεσπρωτία.

Αναλυτικά οι διαιτητές, βοηθοί και παρατηρητές της 7ης αγωνιστικής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10

Νίκη Βόλου-Πανθρακικός (Πανθεσσαλικό Στάδιο, 16:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Κάμπαξης (Εύβοιας)

ΒΟΗΘΟΣ: Βασίλης Καμπούρης (Εύβοιας)

ΒΟΗΘΟΣ: Σπύρος Γουργιώτης (Φθιώτιδας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Δούρος (Κορινθίας)

 

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Γηπ. "Θ. Κολοκοτρώνης", 18:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κύζας (Δράμας)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)

ΒΟΗΘΟΣ: Παναγιώτης Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Τοπούζης (Θράκης)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σοφία Γρυλλάκη (Χανίων)

 

Εργοτέλης-Ολυμπιακός (Παγκρήτιο Στάδιο, 20:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Μαγιάννης (Αρτας)

ΒΟΗΘΟΣ: Κυριάκος Μερκενίδης (Μακεδονίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χρήστος Γενναίος (Αθηνών)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10

Παναθηναϊκός-ΟΦΗ (Γηπ. "Απ. Νικολαϊδης", 16:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Μάνταλος (Καβάλας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θόδωρος Γκαϊτατζής (Δράμας)

 

Βέροια-Λεβαδειακός (Δημ. Γηπ. Βέροιας, 18:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Μπίκας (Χαλκιδικής)

 

Καλλονή-Κέρκυρα (Δημ. Γηπ. Μυτιλήνης, 18:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Στέφανος Μαντάκης (Ημαθίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Σίπκας (Πέλλας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Απόστολος Αμπάρκιολης (Καβάλας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Μανώλης Γιανναδάκης (Λασιθίου)

 

Πλατανιάς-Ξάνθη (Δημ. Γηπ. Περιβολίων, 18:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Κοντιζάς (Πειραιά)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γεράσιμος Μαζαράκης (Κεφαλονιάς)

 

ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Γηπ. Τούμπας, 20:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιάννης Τσαχειλίδης (Πειραιά)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/10

Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα (Γηπ. Νέας Σμύρνης, 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Παπαπέτρου (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Γεωργαράκος (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ηλίας Μαζαράκος (Αρτας)

ΑΠΕ-ΜΠΕ

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ