Πέμπτη, 30 Οκτώβριος 2014 17:27

Οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκα

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκα

Ο Πειραιώτης Ηλίας Σπάθας θα διευθύνει τη σαββατιάτικη αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον Ολυμπιακό στο γήπεδο "Θ. Κολοκοτρώνης", για την 9η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. Στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τον Ατρόμητο, που θα γίνει την Κυριακή στη Λεωφόρο, διαιτητής ορίστηκε ο Δημήτρης Στυλιαράς από την Αιτωλοακαρνανία, ενώ ο Αλέξανδρος Δημητρόπουλος από τη Φθιώτιδα θα «σφυρίξει» την ίδια ημέρα στο Ηράκλειο, όπου ο Εργοτέλης υποδέχεται τον πρωτοπόρο ΠΑΟΚ.



Αναλυτικά οι διαιτητές, βοηθοί και παρατηρητές της 9ης αγωνιστικής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11

Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα (Δημ. Γηπ. Περιβολίων, 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Αντώνης Καρατζίκας (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Παναγιώτης Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιάννης Τσαχειλίδης (Πειραιά)

 

Βέροια-Πανιώνιος (Δημ. Γηπ. Βέροιας, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)

ΒΟΗΘΟΣ: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Απόστολος Αμπάρκιολης (Καβάλας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Καλύβας (Βοιωτίας)

 

Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Γηπ. "Θ. Κολοκοτρώνης", 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ηλίας Σπάθας (Πειραιά)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Κοντιζάς (Πειραιά)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Μανώλης Γιανναδάκης (Λασιθίου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11

Εργοτέλης-ΠΑΟΚ (Παγκρήτιο Στάδιο, 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

ΒΟΗΘΟΣ: Βασίλης Καμπούρης (Εύβοιας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Θανάσης Γιάχος (Χίου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φραγκίσκος Σωμαρακάκης (Αθηνών)

 

Νίκη Βόλου-Κέρκυρα (Πανθεσσαλικό Στάδιο, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Τοπούζης (Θράκης)

ΒΟΗΘΟΣ: Στέλιος Τσολάκης (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Νεκτάριος Παστρώμας (Δυτ. Αττικής)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Λιαχούδης (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θανάσης Βέλλιος (Ξάνθης)

 

Πανθρακικός-ΟΦΗ (Δημ. Γηπ. Κομοτηνής, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κώστας Ιωαννίδης (Αργολίδας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Σίπκας (Πέλλας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Αμυγδαλής (Σερρών)

 

Παναιτωλικός-Ξάνθη (Γηπ. Παναιτωλικού, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Γεωργιάδης (Κοζάνης)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Καρατζάς (Εύβοιας)

 

Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Γηπ. "Απ. Νικολαϊδης, 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Μιχάλης Καλαθενός (Δωδεκανήσου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/11

Καλλονή-Λεβαδειακός (Δημ. Γηπ. Μυτιλήνης, 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Μιχάλης Καρσιώτης (Κορινθίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δήμος Αναστόπουλος (Αρκαδίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κύζας (Δράμας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χρήστος Δαγκλής (Μακεδονίας)

πηγη ΑΠΕ

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ