Δευτέρα, 12 Ιανουάριος 2015 18:17

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της εμβόλιμης αγωνιστικής - ο Αλεξέας βοηθός στο Καλλονή - ΠΑΟΚ

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ο Χρήστος Μήτσιος του συνδέσμου Ηπείρου ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει την αναμέτρηση της Καλλονής με τον ΠΑΟΚ, που θα γίνει την Τετάρτη στη Μυτιλήνη, στο πλαίσιο της εμβόλιμης 18ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας. Το ματς του Παναθηναϊκού με τον Λεβαδειακό στη Λεωφόρο θα «σφυρίξει» ο Γιώργος Λιαχούδης (Μακεδονίας).



Αναλυτικά οι διαιτητές, βοηθοί και παρατηρητές της 18ης αγωνιστικής:

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/1

Πανθρακικός-Κέρκυρα (Δημ. Στάδιο Κομοτηνής, 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

ΒΟΗΘΟΣ: Χασάν Κούλα (Ξάνθης)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Γεωργιάδης (Κοζάνης)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Γιαννόπουλος (Αθηνών)

 

Εργοτέλης-Πανιώνιος (Παγκρήτιο Στάδιο, 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Μαγιάννης (Αρτας)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Δούρος (Κορινθίας)

 

Ξάνθη-Βέροια («SKODA Ξάνθη Arena», 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαϊας)

ΒΟΗΘΟΣ: Κυριάκος Μερκενίδης (Μακεδονίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Θανάσης Γιάχος (Χίου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Μπίκας (Χαλκιδικής)

 

Παναιτωλικός-ΟΦΗ (17:15, Γηπ. Παναιτωλικού)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κύζας (Δράμας)

ΒΟΗΘΟΣ: Κοσμάς Χαρίσης (Γρεβενών)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γεράσιμος Ντίτσος (Πρέβεζας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Τσορτανίδης (Αχαϊας)

 

Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός (Γηπ. "Απ. Νικολαϊδης", 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Λιαχούδης (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σπύρος Παπαδάκος (Λακωνίας)

 

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Γηπ. «Θ. Κολοκοτρώνης", 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιάννης Σπυρόπουλος (Φθιώτιδας)

 

Καλλονή-ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης, 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

ΒΟΗΘΟΣ: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Φαντόπουλος (Πειραιά)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Απόστολος Αμπάρκιολης (Καβάλας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Καρατζάς (Εύβοιας)

 

ΠΕΜΠΤΗ 15/1

Πλατανιάς-Ατρόμητος (Δημ. Γήπεδο Περιβολίων, 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Μιχάλης Καρσιώτης (Κορινθίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Νταμπώσης (Πιερίας)


  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ