Τρίτη, 11 Αύγουστος 2015 14:50

Το πρόγραμμα της Γ' τοπικής Μεσσηνίας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Γ' τοπικής κατηγορίας, όπως προέκυψε από την κλήρωση της ΕΠΣΜ που έγινε στο αμφιθέατρο του Διοικητηρίου "Αλ. Κουμουνδούρος":



ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική


    Λέικα    -    Ικαρος
    Βέργα    -    Θύελλα Παραλίας
    Αστέρας Βαλύρας    -    Ερμής
    ΠΑΟΚ Καλαμάτας    -    Πανευαϊκός


2η αγωνιστική


    Βέργα    -    Λέικα
    Ικαρος    -    Αστέρας Βαλύρας
    Θύελλα Παραλίας    -    ΠΑΟΚ Καλαμάτας
    Πανευαϊκός    -    Ερμής


3η αγωνιστική

    Λέικα    -    Αστέρας Βαλύρας
    ΠΑΟΚ Καλαμάτας    -    Βέργα
    Πανευαϊκός    -    Ικαρος
    Ερμής    -    Θύελλα Παραλίας


4η αγωνιστική

    ΠΑΟΚ Καλαμάτας    -    Λέικα
    Αστέρας Βαλύρας    -    Πανευαϊκός
    Βέργα    -    Ερμής
    Ικαρος    -    Θύελλα Παραλίας


5η αγωνιστική

    Λέικα    -    Πανευαϊκός
    Ερμής    -    ΠΑΟΚ Καλαμάτας
    Θύελλα Παραλίας    -    Αστέρας Βαλύρας
    Ικαρος    -    Βέργα
   

6η αγωνιστική

    Ερμής    -    Λέικα
    Πανευαϊκός    -    Θύελλα Παραλίας
    ΠΑΟΚ Καλαμάτας    -    Ικαρος
    Αστέρας Βαλύρας    -    Βέργα

7η αγωνιστική

    Θύελλα Παραλίας    -    Λέικα
    Ικαρος    -    Ερμής
    Βέργα    -    Πανευαϊκός
    Αστέρας Βαλύρας    -    ΠΑΟΚ Καλαμάτας

 ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


1η αγωνιστική


    Α.Ε. Λογγάς    -    Νέστωρ Πύλου
    Α.Σ. Φυτειάς    -    ΑΠΣ Αρις
    Α.Ο. Χατζή    -    Νέδουσα
    Θησέας    -    Δαναός


2η αγωνιστική


    Α.Σ. Φυτειάς    -    Α.Ε. Λογγάς
    Νέστωρ Πύλου    -    Α.Ο. Χατζή
    ΑΠΣ Αρις    -    Θησέας
    Δαναός    -    Νέδουσα


3η αγωνιστική

    Α.Ε. Λογγάς    -    Α.Ο. Χατζή
    Θησέας    -    Α.Σ. Φυτειάς
    Δαναός    -    Νέστωρ Πύλου
    Νέδουσα    -    ΑΠΣ Αρις


4η αγωνιστική

    Θησέας    -    Α.Ε. Λογγάς
    Α.Ο. Χατζή    -    Δαναός
    Α.Σ. Φυτειάς    -    Νέδουσα
    Νέστωρ Πύλου    -    ΑΠΣ Αρις


5η αγωνιστική

    Α.Ε. Λογγάς    -    Δαναός
    Νέδουσα    -    Θησέας
    ΑΠΣ Αρις    -    Α.Ο. Χατζή
    Νέστωρ Πύλου    -    Α.Σ. Φυτειάς
   

6η αγωνιστική

    Νέδουσα    -    Α.Ε. Λογγάς
    Δαναός    -    ΑΠΣ Αρις
    Θησέας    -    Νέστωρ Πύλου
    Α.Ο. Χατζή    -    Α.Σ. Φυτειάς

7η αγωνιστική

    ΑΠΣ Αρις    -    Α.Ε. Λογγάς
    Νέστωρ Πύλου    -    Νέδουσα
    Α.Σ. Φυτειάς    -    Δαναός
    Α.Ο. Χατζή    -    Θησέας

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ