Τρίτη, 11 Αύγουστος 2015 20:07

Το πρόγραμμα του "μαραθωνίου" της Α' τοπικής Μεσσηνίας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α' τοπικής Μεσσηνίας που κάνει σέντρα στις 12 Σεπτεμβρίου:



1η αγωνιστική

    Σπερχογεία    -    Πάμισος
    Μεσσηνιακός    -    Δώριο
    Μιλτιάδης    -    Τσικλητήρας Πύλου
    Εθνικός Μελιγαλά    -    Απόλλωνας Καλαμάτας
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Αστέρας Αρφαρών
    Πανθουριακός    -    Τέλλος Άγρας
    Διαβολίτσι    -    Κυπαρισσία
    Άνδρούσα    -    Α.Ο. Φαραί

2η αγωνιστική

    Μεσσηνιακός    -    Σπερχογεία
    Πάμισος    -    Μιλτιάδης
    Δώριο    -    Εθνικός Μελιγαλά
    Τσικλητήρας Πύλου    -    Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Απόλλωνας Καλαμάτας    -    Πανθουριακός
    Αστέρας Αρφαρών    -    Διαβολίτσι
    Τέλλος Άγρας    -    Α.Ο. Φαραί
    Κυπαρισσία    -    Άνδρούσα

3η αγωνιστική

    Σπερχογεία    -    Μιλτιάδης
    Εθνικός Μελιγαλά    -    Μεσσηνιακός
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Πάμισος
    Πανθουριακός    -    Δώριο
    Διαβολίτσι    -    Τσικλητήρας Πύλου
    Α.Ο. Φαραί    -    Απόλλωνας Καλαμάτας
    Άνδρούσα    -    Αστέρας Αρφαρών
    Τέλλος Άγρας    -    Κυπαρισσία

4η αγωνιστική

    Εθνικός Μελιγαλά    -    Σπερχογεία
    Μιλτιάδης    -    Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Μεσσηνιακός    -    Πανθουριακός
    Πάμισος    -    Διαβολίτσι
    Δώριο    -    Α.Ο. Φαραί
    Τσικλητήρας Πύλου    -    Άνδρούσα
    Απόλλωνας Καλαμάτας    -    Κυπαρισσία
    Αστέρας Αρφαρών    -    Τέλλος Άγρας

5η αγωνιστική
    Σπερχογεία    -    Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Πανθουριακός    -    Εθνικός Μελιγαλά
    Διαβολίτσι    -    Μιλτιάδης
    Α.Ο. Φαραί    -    Μεσσηνιακός
    Άνδρούσα    -    Πάμισος
    Κυπαρισσία    -    Δώριο
    Τέλλος Άγρας    -    Τσικλητήρας Πύλου
    Απόλλωνας Καλαμάτας    -    Αστέρας Αρφαρών

6η αγωνιστική

    Πανθουριακός    -    Σπερχογεία
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Διαβολίτσι
    Εθνικός Μελιγαλά    -    Α.Ο. Φαραί
    Μιλτιάδης    -    Άνδρούσα
    Μεσσηνιακός    -    Κυπαρισσία
    Πάμισος    -    Τέλλος Άγρας
    Δώριο    -    Αστέρας Αρφαρών
    Τσικλητήρας Πύλου    -    Απόλλωνας Καλαμάτας

7η αγωνιστική

    Σπερχογεία    -    Διαβολίτσι
    Α.Ο. Φαραί    -    Πανθουριακός
    Άνδρούσα    -    Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Κυπαρισσία    -    Εθνικός Μελιγαλά
    Τέλλος Άγρας    -    Μιλτιάδης
    Αστέρας Αρφαρών    -    Μεσσηνιακός
    Απόλλωνας Καλαμάτας    -    Πάμισος
    Δώριο    -    Τσικλητήρας Πύλου


8η αγωνιστική

    Α.Ο. Φαραί    -    Σπερχογεία
    Διαβολίτσι    -    Άνδρούσα
    Πανθουριακός    -    Κυπαρισσία
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Τέλλος Άγρας
    Εθνικός Μελιγαλά    -    Αστέρας Αρφαρών
    Μιλτιάδης    -    Απόλλωνας Καλαμάτας
    Μεσσηνιακός    -    Τσικλητήρας Πύλου
    Πάμισος    -    Δώριο

9η αγωνιστική

    Σπερχογεία    -    Άνδρούσα
    Κυπαρισσία    -    Α.Ο. Φαραί
    Τέλλος Άγρας    -    Διαβολίτσι
    Αστέρας Αρφαρών    -    Πανθουριακός
    Απόλλωνας Καλαμάτας    -    Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Τσικλητήρας Πύλου    -    Εθνικός Μελιγαλά
    Δώριο    -    Μιλτιάδης
    Πάμισος    -    Μεσσηνιακός

10η αγωνιστική

    Κυπαρισσία    -    Σπερχογεία
    Άνδρούσα    -    Τέλλος Άγρας
    Α.Ο. Φαραί    -    Αστέρας Αρφαρών
    Διαβολίτσι    -    Απόλλωνας Καλαμάτας
    Πανθουριακός    -    Τσικλητήρας Πύλου
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Δώριο
    Εθνικός Μελιγαλά    -    Πάμισος
    Μιλτιάδης    -    Μεσσηνιακός

11η αγωνιστική

    Σπερχογεία    -    Τέλλος Άγρας
    Αστέρας Αρφαρών    -    Κυπαρισσία
    Απόλλωνας Καλαμάτας    -    Άνδρούσα
    Τσικλητήρας Πύλου    -    Α.Ο. Φαραί
    Δώριο    -    Διαβολίτσι
    Πάμισος    -    Πανθουριακός
    Μεσσηνιακός    -    Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Μιλτιάδης    -    Εθνικός Μελιγαλά

12η αγωνιστική

    Αστέρας Αρφαρών    -    Σπερχογεία
    Τέλλος Άγρας    -    Απόλλωνας Καλαμάτας
    Κυπαρισσία    -    Τσικλητήρας Πύλου
    Άνδρούσα    -    Δώριο
    Α.Ο. Φαραί    -    Πάμισος
    Διαβολίτσι    -    Μεσσηνιακός
    Πανθουριακός    -    Μιλτιάδης
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Εθνικός Μελιγαλά

13η αγωνιστική

    Σπερχογεία    -    Απόλλωνας Καλαμάτας
    Τσικλητήρας Πύλου    -    Αστέρας Αρφαρών
    Δώριο    -    Τέλλος Άγρας
    Πάμισος    -    Κυπαρισσία
    Μεσσηνιακός    -    Άνδρούσα
    Μιλτιάδης    -    Α.Ο. Φαραί
    Εθνικός Μελιγαλά    -    Διαβολίτσι
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Πανθουριακός

14η αγωνιστική

    Τσικλητήρας Πύλου    -    Σπερχογεία
    Απόλλωνας Καλαμάτας    -    Δώριο
    Αστέρας Αρφαρών    -    Πάμισος
    Τέλλος Άγρας    -    Μεσσηνιακός
    Κυπαρισσία    -    Μιλτιάδης
    Άνδρούσα    -    Εθνικός Μελιγαλά
    Α.Ο. Φαραί    -    Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Διαβολίτσι    -    Πανθουριακός


15η αγωνιστική

    Σπερχογεία    -    Δώριο
    Πάμισος    -    Τσικλητήρας Πύλου
    Μεσσηνιακός    -    Απόλλωνας Καλαμάτας
    Μιλτιάδης    -    Αστέρας Αρφαρών
    Εθνικός Μελιγαλά    -    Τέλλος Άγρας
    Ολυμπιακός Καλαμάτας    -    Κυπαρισσία
    Πανθουριακός    -    Άνδρούσα
    Διαβολίτσι    -    Α.Ο. Φαραί

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ