Εμφάνιση άρθρων βάσει ετικέτας: Ψηλοπαναγιωτης

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης κλήθηκε να διευθύνει το ντέρμπι κορυφής στην 23η αγωνιστική της Α' τοπικής μεταξύ της Καλαμάτας και της Αναγέννησης Παραλίας.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης ορίστηκε να σφυρίξει το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι της 20ης αγωνιστικής της Α1 τοπικής μεταξύ του Ασπροχώματος και του Ηρακλή Καλαμάτας.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης θα σφυρίξει το ντέρμπι κορυφής της Α1 τοπικής μεταξύ της Ομόνοιας και της Σπερχογείας την Κυριακή το μεσημέρι.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης ορίστηκε να διευθύνει τον αυριανό επαναληπτικό ημιτελικό του κυπέλλου Μεσσηνίας ανάμεσα στον Πανθουριακό και την Αναγέννηση Παραλίας.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης ορίστηκε να σφυρίξει την ενδιαφέρουσα αναμέτρηση της πρωτοπόρου Σπερχογείας με τον δυνατό Αίαντα, στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Α1 τοπικής κατηγορίας.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΜ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 9ης αγωνιστικής για την Α1 τοπική.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης (φώτο) θα διευθύνει το ενδιαφέρον παιχνίδι Α.Ο. Φαραί - Πανθουριακός το Σάββατο το απόγευμα στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής της Α' τοπικής.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Εγιναν γνωστοί πριν λίγο οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 8ης αγωνιστικής στην Α' τοπική.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης (φώτο) θα διευθύνει το αμφίρροπο παιχνίδι Μικρομάνη - Κορώνη, ο Δημήτρης Πλακογιάννης το Ομόνοια - Αίαντας και ο Σταύρος Λάμιας το Σπερχογεία - Μεσσηνιακός για την 5η αγωνιστική της Α1 τοπικής.

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Εγιναν γνωστοί σήμερα οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα νοκ άουτ παιχνίδια της γ' φάσης του κυπέλλου Μεσσηνίας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο. Ο Ψηλοπαναγιώτης θα είναι ο άρχων στην αμφίρροπη συνάντηση Πανθουριακός - Εράνη, ενώ ο Μπλάνας θα διευθύνει το βραδινό ματς της Κυριακής μεταξύ του Φαραί και του Διαβολιτσίου. Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, όπως και το αναλυτικό πρόγραμμα: 

Σάββατο 10/9

Χανδριναϊκός - Αστέρας Αρφαρών

Γήπεδο Σουληναρίου, 5 μ.μ.

Πλακογιάννης, Γεωργαντάς, Ταβουλαρέας

Δώριο - Καλαμάτα 

Γήπεδο Δωρίου, 5 μ.μ.

Λάμιας, Γκούμας, Ρέκκας

Αστέρας Μικρομάνης - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Γήπεδο Μικρομάνης, 5 μ.μ.

Νίκας, Σκόρδος, Τσοπανάκης

Κυριακή 11/9

Ηρακλής Καλαμάτας - Αναγέννηση Παραλίας

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 5 μ.μ.

Νικολόπουλος, Βρυώνης, Τσαούση

Κυπαρισσία - Χώρα

Γήπεδο Κυπαρισσίας, 5 μ.μ.

Τουρλομούσης, Καυκάς, Τσακόπουλος

Πανθουριακός - Εράνη

Γήπεδο Ασπροχώματος, 5 μ.μ

Ψηλοπαναγιώτης, Αθανασοπούλου, Τσουκάλη

Ανδρούσα - Πάμισος

Γήπεδο Ανδρούσας, 5 μ.μ.

Αλεξέας, Γκούμας, Ζαρακοβίτης

Α.Ο. Φαραί - Διαβολίτσι

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 8 μ.μ.

Μπλάνας, Λάμιας, Σερεμέτης

 

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ