Παρασκευή, 19 Αύγουστος 2016 12:48

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 14ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων

Γράφτηκε από τον

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 14ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων.

06.00 Μπιτς Βόλεϊ (Α): τελικός (OTE Sport1D)

13.55 Στίβος (Α): 50 χλμ. Βάδην, τελικός (OTE Sport1D)

15.55 Ιππασία: Υπερπήδηση Εμποδίων, ατομικό, τελικοί (OTE Sport3D)

16.15 Ρυθμική Γυμναστική: ατομικό, προκριματικά (OTE Sport2D)

17.45 Μπάντμιντον (Α – Γ): τελικοί (OTE Sport3D)

18.25 Συγχρονισμένη κολύμβηση: ομαδικό, τελικός (OTE Sport1D)

19.00 Βόλεϊ (Α): 1ος ημιτελικός (OTE Sport4D)

19.25 Ιππασία: Υπερπήδηση Εμποδίων, ατομικό, τελικοί (OTE Sport2D)

19.55 Πυγμαχία: 75 κ. (Γ) & 52 κ., 64 κ., 91+ κ. (Α), ημιτελικοί / 60 κ. (Γ), τελικός (OTE Sport3D)

20.25 Στίβος (Γ): 20 χλμ. Βάδην, τελικός (OTE Sport1D)

21.30 Μπάσκετ (Α): 1ος ημιτελικός (OTE Sport2D)

21.30 Πόλο (Γ): τελικός (OTE Sport4D)

22.30 Ελευθέρα Πάλη (Α): 57 κ. και 74 κ., ρεπεσάζ και τελικοί (OTE Sport3D)

23.00 Χόκεϊ (Γ): τελικός (OTE Sport1D)

23.30 Ποδόσφαιρο (Γ): τελικός (OTE Sport4D)

01.00 Μπάσκετ (Α): 2ος ημιτελικός (OTE Sport2D)

01.55 Τάε Κβον Ντο: 67 κ. (Γ) και 80 κ. (Α), ρεπεσάζ και τελικοί (OTE Sport3D)

02.00 Στίβος: τελικοί (OTE Sport1D)

02.20 Στίβος (Γ): Επί κοντώ, τελικός (OTE Sport4D)

03.00 Στίβος (Α): Σφυροβολία, τελικός (OTE Sport2D)

04.30 Βόλεϊ (Α): 2ος ημιτελικός (OTE Sport2D)

 

EΡΤ

07:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

09:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

11:30 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ -  (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

15:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ Προημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

16:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - Θέσεις 7-8 - (Απευθείας μετάδοση)

16:15 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)

17:10 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - Θέσεις 3-4 - (Απευθείας μετάδοση)

19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)

19:20 (ΕΡΤ-2): ΙΠΠΑΣΙΑ - Υπερπήδηση Εμποδίων, Β γύρος - (Απευθείας μετάδοση)

20:45 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)

21:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)

23:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

24:00 (ΕΡΤ-2):  ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)

02:20 (ΕΡΤ-3): ΣΤΙΒΟΣ – Επί κοντώ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)

03:00 (ΕΡΤ-2): ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ομαδικό Ελεύθερο - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

04:15 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)

06:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α

07:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ