Τετάρτη, 24 Σεπτέμβριος 2014 20:26

Το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών στο βόλεϊ

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ο αγώνας ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Πανναξιακό ξεχωρίζει στην πρεμιέρα της φετινής Α1 Γυναικών, η κλήρωση της οποίας πραγματοποιήθηκε σήμερα και η πρεμιέρα της θα είναι στις 18 Οκτωβρίου.

Επίσης για την πρώτη αγωνιστική η ΑΕΚ θα παίξει με τον Πανναξιακό, ενώ ο Ολυμπιακός ξεκινά απέναντι στο Ανατόλια.

Το πρόγραμμα της κανονικής περιόδου:

1η αγωνιστική (18-19/10)

ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Ηρακλής

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Μακεδόνες

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Θήρας

Παναθηναϊκός ΑΟ - Πανναξιακός ΑΟΝ

 

2η αγωνιστική (25-26/10)

Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου

ΓΣ Ηρακλής - ΓΣ Ηλιούπολης

ΑΣ Μακεδόνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΕΚ Αθηνών

Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΟ Θήρας

 

3η αγωνιστική (29/10)

ΟΠ Ρεθύμνου - Παναθηναϊκός ΑΟ

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηρακλής

ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ Μακεδόνες

ΑΟ Θήρας - ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΑΟ Μαρκοπούλου - Πανναξιακός ΑΟΝ

 

4η αγωνιστική (1-2/11)

Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Ηλιούπολης

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΟΠ Ρεθύμνου

ΓΣ Ηρακλής - ΑΕΚ Αθηνών

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Θήρας

Πανναξιακός ΑΟΝ - ΣΑΑΚ Ανατόλια

 

5η αγωνιστική (8-9/11)

Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός ΑΟ

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου

ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηρακλής

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Μακεδόνες

ΟΠ Ρεθύμνου - Πανναξιακός ΑΟΝ

 

6η αγωνιστική (15-16/11)

Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΕΚ Αθηνών

ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ

ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Ηλιούπολης

ΓΣ Ηρακλής - ΣΑΑΚ Ανατόλια

Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΣ Μακεδόνες

 

7η αγωνιστική (22-23/11)

ΑΟ Θήρας - Παναθηναϊκός ΑΟ

ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Μαρκοπούλου

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΟΠ Ρεθύμνου

ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ Ηρακλής

ΓΣ Ηλιούπολης - Πανναξιακός ΑΟΝ

 

8η αγωνιστική (29-30/11)

Παναθηναϊκός ΑΟ - ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Θήρας

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕΚ Αθηνών

ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠ

Πανναξιακός ΑΟΝ - ΓΣ Ηρακλής

 

9η αγωνιστική (6-7/12)

ΑΣ Μακεδόνες - Παναθηναϊκός ΑΟ

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Μαρκοπούλου

ΑΟ Θήρας - ΟΠ Ρεθύμνου

ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Ηλιούπολης

Ολυμπιακός ΣΦΠ - Πανναξιακός ΑΟΝ

 

10η αγωνιστική (13-14/12)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Μακεδόνες

ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ Αθηνών

Πανναξιακός ΑΟΝ - ΡΕΠΟ

 

11η αγωνιστική (20-21/12)

ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκοπούλου

ΑΣ Μακεδόνες - ΟΠ Ρεθύμνου

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηλιούπολης

ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ

ΑΕΚ Αθηνών - Πανναξιακός ΑΟΝ

 

12η αγωνιστική (17-18/1)

ΓΣ Ηρακλής - ΟΠ Ρεθύμνου

ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ Ηλιούπολης

ΣΑΑΚ Ανατόλια - Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας - ΑΕΚ

ΑΟΝ Πανναξιακός - Παναθηναϊκός

 

13η αγωνιστική (24-25/1)

ΑΟ Μαρκόπουλο - Παναθηναϊκός

ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Ηρακλής

Ολυμπιακός - ΑΣ Μακεδόνες

ΑΕΚ - ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΑΟ Θήρας - Πανναξιακός

 

14η αγωνιστική (31/1-1/2)

Παναθηναϊκός - ΟΠ Ρεθύμνου

ΓΣ Ηρακλής - Ολυμπιακός 

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Θήρας

ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Μαρκόπουλου

 

15η αγωνιστική (4/2)

ΓΣ Ηλιούπολης - Παναθηναϊκός

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκόπουλο

ΑΕΚ - ΓΣ Ηρακλής

ΑΟ Θήρας - ΑΣ Μακεδόνες

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟΝ Πανναξιακός

 

16η αγωνιστική (7-8/2)

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

ΑΟ Μαρκόπουλο - ΓΣ Ηλιούπολης

ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Θήρας

ΑΣ Μακεδόνες - ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΑΟΝ Πανναξιακός - ΟΠ Ρεθύμνου

 

17η αγωνιστική (14-15/2)

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός - Μαρκόπουλο

ΓΣ Ηλιούπολη - ΟΠ Ρεθύμνου

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηρακλής

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ Πανναξιακός

 

18η αγωνιστική (21-22/2)

Παναθηναϊκός - ΑΟ Θήρας

ΑΟ Μαρκόπουλο - ΑΕΚ

ΟΠ Ρεθύμνου - Ολυμπιακός

ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες

ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης

 

19η αγωνιστική (28/2-1/3)

ΣΑΑΚ Ανατόλια - Παναθηναϊκός

ΑΟ Μαρκόπουλο - ΑΕΚ

ΟΠ Ρεθύμνου - Ολυμπιακός

ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες

ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης

 

20η αγωνιστική (7-8/3)

Παναθηναϊκός - Μακεδόνες

ΑΟ Μαρκόπουλο - ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Θήρας

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕΚ

ΑΟΝ Πανναξιακός - Ολυμπιακός

 

21η αγωνιστική (14-15/3)

ΓΣ Ηρακλής - Παναθηναϊκός

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκόπουλο

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΟΠ Ρεθύμνου

ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηλιούπολης

ΑΕΚ - Ολυμπιακός

 

22η αγωνιστική (21-22/3)

ΑΟ Μαρκόπουλο - ΓΣ Ηρακλής

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Μακεδόνες

ΓΣ Ηλιούπολης - ΣΑΑΚ Ανατόλια

Ολυμπιακός - ΑΟ Θήρας

 

ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΕΚ

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ