Τρίτη, 11 Φεβρουάριος 2020 13:40

Σε 4 ομίλους το τουρνουά μίνι μπάσκετ της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Γράφτηκε από τον

 

Σε 4 ομίλους θα διεξαχθεί φέτος το τουρνουά μίνι μπάσκετ της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.

Χθες έγινε η κλήρωση των αγώνων και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πρωτέας - ΑΠΣ Αρις

ΑΟ Μεσσήνης 2017 – Θουρία

Ρεπό η Καλαμάτα Β.C

2η αγωνιστική

ΑΠΣ Αρις -Καλαμάτα Β.C

Θουρία - Πρωτέας

Ρεπό ο ΑΟ Μεσσήνης 2017

3η αγωνιστική

Πρωτέας- ΑΟ Μεσσήνης 2017

Καλαμάτα Β.C - Θουρία

Ρεπό Ο ΑΠΣ Αρις

4η αγωνιστικη

ΑΟ Μεσσήνης 2017 - Καλαμάτα Β.C

Θουρία - ΑΠΣ Αρις

Ρεπό ο Πρωτέας

5η αγωνιστική

ΑΠΣ Αρις - ΑΟ Μεσσήνης 2017

Καλαμάτα Β.C. - Πρωτέας

Ρεπό η Θουρία

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΣ Τριφυλίας - Εράνη Φιλιατρών

ΓΣ Μεσσήνης - Καλαμάτα ‘80

Ρεπό ο Δίωνας Κυπαρισσίας

2η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών - Δίωνας Κυπαρισσίας

Καλαμάτα ‘80- ΑΣ Τριφυλίας

Ρεπό ο ΓΣ Μεσσήνης

3η αγωνιστική

Δίωνας Κυπαρισσίας - Καλαμάτα ‘80

ΑΣ Τριφυλίας - ΓΣ Μεσσήνης

Ρεπό η Εράνη Φιλιατρών

4η αγωνιστική

ΓΣ Μεσσήνης - Δίωνας Κυπαρισσίας

Καλαμάτα ‘80 - Εράνη Φιλιατρών

Ρεπό ο ΑΣ Τριφυλίας

5η αγωνιστική

Δίωνας Κυπαρισσίας - ΑΣ Τριφυλίας

Εράνη Φιλιατρών - ΓΣ Μεσσήνης

Ρεπό η Καλαμάτα ‘80

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΣΚ Σπάρτη - Λακωνικός Κρόνος

Αρκαδικός - Πελασγός

Ρεπό ο Σύλλογος Δρομέων

2η αγωνιστική

Λακωνικός Κρόνος - Σύλλογος Δρομέων

Πελασγός - ΣΚ Σπάρτη

Ρεπό ο Αρκαδικός

3η αγωνιστική

Σύλλογος Δρομέων - Πελασγός

ΣΚ Σπάρτη - Αρκαδικός

Ρεπό ο Λακωνικός Κρόνος

4η αγωνιστική

Αρκαδικος - Σύλλογος Δρομέων

Πελασγός - Λακωνικός Κρόνος

Ρεπό ο ΣΚ Σπάρτη

5η αγωνιστική

Σύλλογος Δρομέων - ΣΚ Σπάρτη

Λακωνικός Κρόνος - Αρκαδικος

Ρεπό ο Πελασγός

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αρης Σκαλας - Γύθειο

Βατικιώτης - Αστερας Βλαχιωτη

ΑΠΟΕΛ Μολαων - Μονεμβασια

Ρεπό ο ΑΠΣ Μάνης

2η αγωνιστική

Γύθειο - ΑΠΣ Μανης

Αστέρας Βλαχιώτη - Αρης Σκάλας

Μονεμβασιά - Βατικιώτης

Ρεπό ο ΑΠΟΕΛ Μολαων

3η αγωνιστική

ΑΠΣ Μάνης - Αστέρας Βλαχιώτη

Αρης Σκάλας - Μονεμβασιά

Βατικιώτης - ΑΠΟΕΛ Μολαων

Ρεπό το Γύθειο

4η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη - Γύθειο

ΑΠΟΕΛ Μολάων - Αρης Σκάλας

Μονεμβασιά - ΑΠΣ Μάνης

Ρεπό ο Βατικιώτης

5η αγωνιστική

ΑΠΣ Μάνης - ΑΠΟΕΛ Μολαων

Αρης Σκάλας - Βατικιώτης

Γύθειο - Μονεμβασιά

Ρεπό ο Αστέρας Βλαχιώτη

6η αγωνιστική

Βατικιώτης - ΑΠΣ Μάνης

ΑΠΟΕΛ Μολάων - Γύθειο

Μονεμβασιά - Αστέρας Βλαχιώτη

Ρεπό ο Άρης Σκάλας

7η αγωνιστική

ΑΠΣ Μάνης - Αρης Σκάλας

Γύθειο - Βατικιώτης

Αστερας Βλαχιώτη - ΑΠΟΕΛ Μολάων

Ρεπό η Μονεμβασιά

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ