Σάββατο, 23 Ιανουάριος 2016 11:02

Την Κυριακή 13 Μαρτίου (Απόκριες) το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Την Κυριακή 13 Μαρτίου (Απόκριες) το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Ανακοινώθηκε από την Super League το πρόγραμμα από την 20η έως την 30η αγωνιστική που περιλαμβάνει τα ματς Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, ΑΕΚ-Ολυμπιακός, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός και Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ.

 

Ορίστηκε από την Super League και το υπόλοιπο πρόγραμμα από την 20η έως την 30η αγωνιστική που περιλαμβάνει αρκετά σπουδαία παιχνίδια. Το ενδιαφέρον φυσικά εστιάζεται στο "αιώνιο" ντέρμπι που θα διεξαχθεί την Κυριακή (13 Μαρτίου) στις 7.30 το βράδυ, δηλαδή τη δεύτερη Κυριακή της Αποκριάς.

Επίσης ξεχωρίζουν τα ματς Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (7/2), ΑΕΚ-Ολυμπιακός (13/2), Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (21/2), ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (28/2), Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (13/3).

Μάλιστα οι τρεις τελευταίες αγωνιστικές θα διεξαχθούν την ίδια ημερομηνία και ώρα. Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα:

 

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 30/01/201615:00ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

Σάββατο 30/01/201617:15ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 30/01/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Κυριακή 31/01/2016 15:00 Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ Ο.Α.Κ.Α.

 

Κυριακή 31/01/201615:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

Κυριακή 31/01/201617:15ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Κυριακή 31/01/201617:15SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

Κυριακή 31/01/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 06/02/201615:00ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Σάββατο 06/02/201617:15ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

Σάββατο 06/02/201619:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

 

Κυριακή 07/02/2016 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Κυριακή 07/02/201617:15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Α.Ε.Κ.

 

Κυριακή 07/02/201617:15ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

Κυριακή 07/02/201619:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

Δευτέρα 08/02/2016 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 13/02/201615:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

 

Σάββατο 13/02/201617:15ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Σάββατο 13/02/201619:30Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Κυριακή 14/02/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Κυριακή 14/02/2016 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Κυριακή 14/02/201617:15ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

Κυριακή 14/02/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

 

Δευτέρα 15/02/2016 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 20/02/201615:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

Σάββατο 20/02/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Σάββατο 20/02/201619:30ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ.

 

Κυριακή 21/02/201615:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Κυριακή 21/02/201617:15ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Κυριακή 21/02/201617:15SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

Κυριακή 21/02/201619:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

Δευτέρα 22/02/2016 19:30 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 27/02/201615:00ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Σάββατο 27/02/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

 

Σάββατο 27/02/201619:30Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Κυριακή 28/02/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ

 

Κυριακή 28/02/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Κυριακή 28/02/2016 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

Κυριακή 28/02/201619:30Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Δευτέρα 29/02/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 05/03/201615:00ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Σάββατο 05/03/201617:15ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 05/03/201619:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Κυριακή 06/03/201615:00ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

Κυριακή 06/03/201617:15ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

Κυριακή 06/03/201617:15SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

Κυριακή 06/03/201619:30ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Δευτέρα 07/03/2016 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.

 

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 12/03/2016 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

 

Σάββατο 12/03/201617:15ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Σάββατο 12/03/201619:30ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

Κυριακή 13/03/201615:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Κυριακή 13/03/201617:15ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

 

Κυριακή 13/03/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Κυριακή 13/03/201619:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Δευτέρα 14/03/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Σάββατο 19/03/201615:00SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

Σάββατο 19/03/201617:15ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Σάββατο 19/03/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

Κυριακή 20/03/2016 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

 

Κυριακή 20/03/201617:15ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Κυριακή 20/03/2016 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

Κυριακή 20/03/2016 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Δευτέρα 21/03/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ 

 

Κυριακή 03/04/201619:00ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ε.Κ.

 

Κυριακή 03/04/201619:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ "

 

Κυριακή 03/04/201619:00ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

 

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Κυριακή 10/04/2016 19:00 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Κυριακή 10/04/201619:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ

 

Κυριακή 10/04/201619:00ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Κυριακή 10/04/201619:00ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Κυριακή 10/04/201619:00ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

Κυριακή 10/04/201619:00Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

 

Κυριακή 17/04/201619:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

 

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Κυριακή 17/04/201619:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

 

Κυριακή 17/04/201619:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

Κυριακή 17/04/201619:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Κυριακή 17/04/2016 19:00 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Πηγή: sport24.gr