Κυριακή, 24 Απρίλιος 2016 12:58

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ: Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινούν τα παιχνίδια

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινούν οι αγώνες του φετινού πασχαλινού τουρνουά τζούνιορ που διοργανώνει η ΕΠΣ Μεσσηνίας.

 

Στο τουρνουά τζούνιορ Πάσχα 2016 θα πάρουν μέρος οι ομάδες Ολυμπιακός Καλαμάτας, Πανθουριακός, Αναγέννηση Παραλίας, Ηρακλής Καλαμάτας, Πράσινα Πουλιά, Θύελλα Χαρακοπιού, Δόξα, Ερμής, Μιλτιάδης, Καλαμάτα, Ομόνοια, Δαναός, Παπαφλέσσας Χώρας, ενώ ο Αίας και η Ακαδημία Πάμισος συμμετέχουν με 2 ομάδες.

Τα παιχνίδια θα πραγματοποιηθούν στα γήπεδα του αθλητικού κέντρου της ΕΠΣΜ, στον Κορδία. Τη Μεγάλη Δευτέρα 25 Απριλίου, θα γίνουν οι αγώνες της 1ης αγωνιστικής, τη Μεγάλη Τετάρτη 27 Απριλίου της 2ης αγωνιστικής, την Τετάρτη 4 Μαΐου της 3ης αγωνιστικής και την Παρασκευή 6 Μαΐου θα ολοκληρωθεί το τουρνουά με τα ματς της 4ης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

 

Δευτέρα 25 Απριλίου

 

1η αγωνιστική

 

Ολυμπιακός Καλ. - Αίας

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 5 μ.μ.

Πανθουριακός - Αναγέννηση Π.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 5 μ.μ.

Ηρακλής Καλ. - Πράσινα Π.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 5 μ.μ.

Θύελλα Χαρ. - Δόξα

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 6 μ.μ.

Ερμής - Μιλτιάδης

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 6 μ.μ.

Ακαδημία Πάμισος (1) - Αίας (1)

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 6 μ.μ.

Καλαμάτα - Ομόνοια

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 7 μ.μ.

Δαναός - Ακαδημία Πάμισος

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 7 μ.μ.

Ρεπό: Παπαφλέσσας Χώρας

 

Τετάρτη 27 Απριλίου

 

2η αγωνιστική 

 

Καλαμάτα - Ολυμπιακός Καλ.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 5 μ.μ.

Ακαδημία Πάμισος - Πράσινα Π.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 5 μ.μ.

Δαναός - Αίας

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 5 μ.μ.

Αναγέννηση Π. - Θύελλα Χαρ.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 6 μ.μ.

Αίας (1) - Ερμής

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 6 μ.μ.

Ακαδημία Πάμισος (1) - Μιλτιάδης

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 6 μ.μ.

Ομόνοια - Ηρακλής Καλ.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 7 μ.μ.

Πανθουριακός - Δόξα

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 7 μ.μ.

Ρεπό: Παπαφλέσσας Χώρας

 

Τετάρτη 4 Μαΐου

 

3η αγωνιστική

 

Μιλτιάδης - Πανθουριακός

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 5 μ.μ.

Ερμής - Αναγέννηση Π.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 5 μ.μ.

Αίας (1) - Πράσινα Π.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 5 μ.μ.

Ηρακλής Καλ. - Καλαμάτα

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 6 μ.μ.

Ακαδημία Πάμισος - Ολυμπιακός Καλ.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 6 μ.μ.

Παπαφλέσσας Χώρας - Δόξα

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 6 μ.μ.

Δαναός - Ομόνοια

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 7 μ.μ.

Θύελλα Χαρ. - Αίας

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 7 μ.μ.

Ρεπό: Ακαδημία Πάμισος (1)

 

Παρασκευή 6 Μαΐου

 

4η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καλ. - Ολυμπιακός Καλ.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 5 μ.μ.

Ομόνοια - Αίας (1)

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 5 μ.μ.

Πανθουριακός - Θύελλα Χαρ.

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 5 μ.μ.

Καλαμάτα - Δαναός

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 6 μ.μ.

Αίας - Ερμής

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 6 μ.μ.

Αναγέννηση Π. - Παπαφλέσσας Χώρας

Α.Κ. ΕΠΣΜ (3), 6 μ.μ.

Πράσινα Π. - Μιλτιάδης

Α.Κ. ΕΠΣΜ (1), 7 μ.μ.

Δόξα - Ακαδημία Πάμισος

Α.Κ. ΕΠΣΜ (2), 7 μ.μ.

 

Ρεπό: Ακαδημία Πάμισος (1)

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ