Δευτέρα, 18 Ιούλιος 2016 20:02

Το αναλυτικό πρόγραμμα της Superleague 2016-2017

Γράφτηκε από τον

Στο "Γ. Καραϊσκάκης" κόντρα στον Ολυμπιακό ξεκινάει η φετινη προσπάθεια του Αστέρα Τρίπολης για μία καλή πορεία στην Σούπερλίγκα.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Σούπεριλίγκα για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017:

1η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΒΕΡΟΙΑ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

 

2η Αγωνιστική 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ε.Λ. 

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ. 

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

 

3η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΒΕΡΟΙΑ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

 

4η Αγωνιστική 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Λ. 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ. 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. 

 

5η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

Α.Ε.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

 

6η Αγωνιστική 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ. 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

 

7η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ. 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

 

8η Αγωνιστική 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ε.Λ. 

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Π.Α.Ο.Κ. 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

 

9η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

 

10η Αγωνιστική 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΒΕΡΟΙΑ 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

 

11η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ. 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ε.Κ. 

ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

 

12η Αγωνιστική 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. 

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΒΕΡΟΙΑ 

Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

 

13η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Κ. 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

 

14η Αγωνιστική 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ 

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

 

15η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Π.Α.Ο.Κ. 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

 

16η Αγωνιστική 

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Λ. 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

 

17η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Π.Α.Ο.Κ. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

 

18η Αγωνιστική 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Λ. 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ. 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 

 

19η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

 

20η Αγωνιστική 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Λ. 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ. 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

 

21η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

 

22η Αγωνιστική 

Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Λ. 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

 

23η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΒΕΡΟΙΑ 

 

24η Αγωνιστική 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ 

 

25η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ. 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

 

26η Αγωνιστική 

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

 

27η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ. 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ε.Κ. 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

 

28η Αγωνιστική 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Λ. 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

 

29η Αγωνιστική 

Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Π.Α.Ο.Κ. 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. 

 

30η Αγωνιστική 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ε.Λ. 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ε.Κ.

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ